Aroma Difuzorius - oro drėkintuvas

 • 27 
  Į krepšelį 

  Oro Drėkintuvas, Eterinių Aliejų Difuzorius skirtas palaikyti gerą kliamatą Jūsų namuose. Tulpės formos įstabaus grožio drėkintuvas taip pat papuoš ir jūsų namų dizainą. Šį drėkintuvą galite naudoti tiek namie- miegamajame, svetainėje ar kitoje patalpote, teik darbe. Spalvinga 7 LED apšvietimų lempa suteiks jums kontrasto ir veiks raminčiai. Ultragarsinį drėkintuvą itin paprasta naudoti, nuteikia raminančiai ir atpalaiduojančiai. 

  Techniniai duomenys:

  Vandens talpa : 400ml (iki 12 valandų)
  Laikmatis: 1-3-6 val.
  Medžiagos: PP / ABS / PC
  Įvesties galia: AC100–240 V 50 / 60H
  Pažangi ultragarso technologija: 2,4 MHz
  Dengimo plotas: iki 30 m2
  Vandens kiekis: 30-60ml / val.
  Išmatavimai: 22cmX16cm
  Funkcijų mygtukai:
  Migla: Paspauskite mygtuką „MIST“ ir pasirinkite laikmatį iš 1 valanda / 3 valandos / 6 valandos / pastoviai įjungtas. 

 • Jei norite įjungti šviesą:

  Paspauskite mygtuką „LIGHT“, kad įjungtumėte LED lemputę, ir 7 spalvos pasikeis automatiškai.
  Dar kartą paspauskite mygtuką „LIGHT“, norėdami rankiniu būdu nustatyti pageidaujamą spalvą.

  Komplektą sudaro:
  1 x aromatų difuzorius
  1 x maitinimo laidas USB (maitinimo adapteris parduodamas atskirai)


  Pastaba :

  Nepilkite vandens per MAX eilutę (mažiau vandens, daugiau rūko)
  Galima naudoti vandenyje tirpius eterinius aliejus.
  Rekomenduojame išvalyti difuzorių po kiekvieno naudojimo, kad būtų išvengta užsikimšimo ir kitų problemų. Ištuštinkite vandenį ir švelniai nuvalykite vandens talpą.
  Naudokite tik distiliuotą vandenį
  NENAUDOKITE prietaiso tiesiai po vandens čiaupu.   

  Kvapų difuzoriai 

  Tikriausiai jau žinote ir esatę pastebėję kokią mums įtaką daro kūnui kvapai. Kvapai gali mūsų kūną paveikti tiek bendra savijauta, tiek pakeisti mūsų bendrą produktyvumą ar net miegą. Žmonės kurie pasirūpina moloniu aromatu savo namuose užtikrina jauskesnę aplinką, bet ir pageryną bendrą savijautą. Šiuo metu ypatingai daug dėmesio ir populiariumo sulaukę difuzoriai, kurie ne tik pasirūpina maloniu kvapu patalpoje bet ir atlieka funkciją- drėkina kambarį. 

  Kodėl Jums verta įsigyti oro drėkintuvą? Įsigyję difuzorių jus neabejotinai praturtinsite savo namus maloniais kvapais. Šio prietaiso pagalba jus išskaidysite eterinį aliejų ir taip išskirsite malonius aromatus į aplinką. Žinome jog eteriniai aliejai veikia teigiamai mūsų kūnui ir savijautai, tiek ir sveikatai. Todėl gerinti savo savijauta visada verta. Kokių rezultatų norite pasiekti- visa tai priklausys nuo jūsų pasirinktų eterinių aliejų rūšies. 

  Šiuo metu galime rasti įvairių modelių, spalvų eterinių drėkintuvų. Vieni yra didelės talpos, kiti mažesni, su LED apšvietimu ar skirtingu dizainu. Jums lieka tik išsirinkti sau norimą dizainą ir variantą pagal dydį ar spalvą. 

  Jei ieškote difuzoriaus už gerą kainą- mes Jums pasiūlysime palankiausią kainą už kokybišką prekę. Dažnai vykdome akcijas ir išpardavimus, kurių metu galite daugelis siūlomų prekių įsigyti pigiau. Visas mūsų siūlomas prekės galite įsigyti internetu, o mes jums pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį Lietuvos paštu arba Kurjeriu iki jūsų pasirinkto taško. Prekes taip pat galite apžiūrėti ir įsigyti mūsų sandelyje Vilniuje. Laukiame Jūsų.