Blaze Storm šautuvas (+20vnt. Nerf šovinių)

 • Kraunamos nuotraukos
  2599
  Į krepšelį 

  „Blaze Storm“ cilindrinį šautuvą pamils ​​ir šių žaislų gerbėjai, ir pradedantieji vartotojai. Šis žaislas turi viską, ko reikia „nušauti priešininką“ ir laimėti!

  Žaislas padeda plėtoti rankų ir akių koordinaciją kaip priklausomybę sukeliančio žaidimo dalį. Šautuvo tvarkymas, ypač dėtuvės įdėjimas, teigiamai veikia pirštų motoriką. Įvairių tipų ir spalvų tekstūros bei įspaudai, panašūs į kompiuterinių žaidimų žaislą, daro žaislą patrauklų bet kokio amžiaus vaikams.

  Žaislą džiugins kompiuterinių žaidimų gerbėjai, kurie gali perkelti savo susidūrimus į realų pasaulį ir net bėgti! Šis lauko žaidimas palaiko motorinę koordinaciją ir teigiamai veikia fizinę vaiko sveikatą.  

 • „Blaze Storm“ yra didelis žaislas, kuris suteiks vaikui ilgą laiką linksmybių. Nepaisant dydžio, jis nėra sunkus, todėl jį tvarkyti išlieka lengva ir malonu.

  Šautuvas yra su vamzdžiu, panašiu į tą, kuris randamas revolveriuose. Statinėje vienu metu gali būti 10 šovinių iš putplasčio.

   

  Virš cilindro yra stumdoma išleidimo anga. 

  „Blaze Storm“ cilindrinio šautuvo gale randasi atsargos. Atsargas galima lengvai nuimti - tada šautuvas virs patogiu pistoletu.

  Žaislas yra su nuimamu ir mobiliu taikikliu, kurio išdėstymą galima reguliuoti pagal jūsų pageidavimus.

   

  Šautuvas „Blaze Storm“ yra automatinis žaislas. Pavaros mechanizmą maitina 3 AA baterijos (nepridedamos).

  Greitį lemia šautuvas su baterijomis - jis gali iššauti iki 3 strėlių per sekundę!

   

  Žaislas suteikia jums didelį pranašumą prieš varžovą. Šaudo ne tik greitai ir tiksliai, bet ir toli - šūvio nuotolis siekia iki 10 metrų!

  Viskas, ko jums reikia norint pradėti, yra baterijos! Komplekte taip pat yra 20 šovinių iš putplasčio - 10 klasikinių ir 10 su įsiurbimo puodeliu - kad būtų galima mėgautis žaislu iškart išpakavus.

   

  Žaislas, supakuotas į estetinę dėžę - puiki dovanos idėja! 

  Dėžutės turinys:

  „Blaze Storm“ cilindro šautuvas

  Atsargų laikiklis (pritvirtintas prie šautuvo)

  20 šovinių (10 įprastų ir 10 su įsiurbimo taurėmis)

   

  Techniniai duomenys:

  Pakuotės matmenys: 455mm x 232mm x 80mm

  Žaislo matmenys: 450mm x 225mm x 65mm

  Tiekimas: 3 AA baterijos (nepridedamos)

  Žaislas vyresniems nei 8 metų vaikams.