KLASIKINIS SIETYNAS W-H 12075-5

 • Kraunamos nuotraukos
  199 
  399  Sutaupykite 200 
  Į krepšelį 

  Klasikiniai sietynai, tai viena iš gražiausių jūsų namų puošmenų. Žalvario spalvos, penkių šakų sietynas puoštas krištolu ir kreminės- gelsvos spalvos raštuotais gaubtais. Šis prabangus apšvietimas puikiai tiks Jūsų miegamajame ar svetainėje. Taip pat jį galite komplektuoti su kitais šio dizaino šviestuvais- toršeru, sieniniu ar pastatomu šviestuvu.

  Modelis: W-H 12075-5 

  Cokolis: E14

  Lemputės: 5X60W Max.

  Aukštis: 92CM

  Plotis: 58CM   

  Lemputės Lizdas
  E27
  Stilius
  Klasikinis
  Korpuso spalva
  Žalvario
  Gaubto spalva
  Kreminė
 • Klasikiniai sietynai, tai viena iš gražiausių namų puošmena!

  Daugelim šie įstabūs šviestuvai asocijuojasi su prabanga ir taip jūs neklystate- būtent tokio modelio šviestuvai Jūsų interjerui suteiks išskirtinės išvaizdos ir toks apšvietimas tikrai neliks nepastebėtas.

  Jau dabar netgi moderniame stiliuje mūsų klienai dažnai įkomponuoja sietynus, kurių dėka suteikiama ne tik apšvietimo funkcija, bet ir gauname išskirtine estetika.

  Jau šiai dienai mes galime pasiūlyti ypač platų pasirinkimą tokių šviestuvų, todėl kiekvienas pirkėjas atras tokį, kuris jam bus patraukliausias.

  Jei jums kyla klausymų ar sunku rasti Jums tinkama sietyną, nežinote koks tinkamiausias Jums būtų- galite susiekti su mūsų profesionalais. Mes aptarsime Jūsų poreikius ir pasistengsime pasiūlyti tokią apšvietimo sistemą, kuri net tamsiausiam ar niūriausiam kambaryje suteiks Jums naujų spalvų vaizdą.

  Klasikiniai šviestuvai dengti medžiaginiais gaubtais visada suteikia mums šilumos ir jaukumo jausmą. Tokius šviestuvus mėgstame kabinti miegamajame ar jaukiai sukurtuose kambariuose. Miegamojo šviestuvai gali būti komplektuojami su šio dizaino siūlomais toršerais ar staliniais šviestuvais.

  Ir galime sutikti kad sietynai dažnai tampa pačiu svarbiausiu ir gražiausiu namų akcentu. Su tokiu apšvietimu net ir paprasčiausius ir minimalistinius kambarius jus paversite įstabius ir gyvumo suteikiančius interjerus.

  Mums yra dažnai svarbu, kad lempą, kurią išsirinkome gražiai atrodytu ne tik ją įjungus, bet ir jos nenaudojant. Todėl būtent ši šviestuvas turi savo įstabią išvaizdą ir tikrai neliks nepastebėtas jūsų namuose net ir dienos metu, kai jus jo nenaudojate.

  Juk visada tinkamai išrinktas šviestuvas pakeičia namų atmosferą, todėl visada ir renkames apgalvodami, neperkame pirmo pasitaikiusio apšvietimo.

  Šis sietynas neperkrauto dizaino, tačiau turi prabangos skonį. Grakštaus dizaino, penkių šakų, tamsesnės žalvario spalvos puoštas krištolo pakabučiais. Gaubteliai raštuoti, kreminės- gelsvos spalvos.

  Kabantis šakotas šviestuvas sietynas gali būti komplektuojamas su tokio pačio modelio ir dizaino toršeru, pastatomu šviestuvu, bei sieniniu šviestuvu. Todėl tokį šviestuvą jus galėsite sukomplektuoti tiek miegamajame, tiek svetainėje lengvai pritaikant kitus modelius šio dizaino.

  Paverskite su šiais modeliais savo erdvę dėmesio traukos centru. Masyvus akcentas, tai tarsi meno kūrinys kuriuo bus Jums nesunku perteikti erdvės charakterį ir norimą nuotaiką.

  Toks apšvietimas skleidžia šilta šviesą, kuri visada maloniai apgaubs jūsų aplinką, sukurs romantišką atmosferą, to ko tikrai nesukurs paprasti- standartiniai lubiniai šviestuvai.

  Krištolo sietynai esantis su krištolo lašeliais papildomai padaro šviesos lūžius, kurie sukuria jūsų kambaryje šviesos žaismą ir ypatingai pagyvina aplinką. Suteikite savo kambariui gyva šviesą.

   sietynas