LED JUOSTA SU NUOTOLINIU VALDYMO PULTU

 • 1149
  18  Sutaupykite 651
  Į krepšelį 

   

  Su šiomis LED juostomis galėsite įgyvendinti įvairiausias idėjas savo namuose ar kitose patalpose. Su LED juostomis papuošite lubas, laiptus ar kitus namų kampelius. Spalvotos, keičiančios spalvas ar vienspalvės - įvairūs variantai jūsų norams ir nuotaikai. Šias Juostas galite lengvai užsisakyti mūsų elektroninėje parduotuvėje už puikią kainą, o mes Jums pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį. 

  Komplekte: LED juosta 5m, nuotolinio valdymo pultas, valdiklis, adapteris
  Šviesos srautas: 5m - 1650 Lm; 330 Lm/m
  Galingumas: 5m - 36W; 7.2W/m
  Diodų tipas: SMD5050
  Adaptorius: 12V 2A
  Valdymo typas: IR
  Šviesos srauto reguliavimas: taip
  Tarnavimo laikas: 25000 val.
  Įtampa: 12V
  Šviesos temperatūra: balta šviesa 5000K + RGB
  Darbinė temperatūra: -20-60°C
  Apįvietimo kampas: 120 °
  IP apsaugos klasė: IP65 (juosta), IP20
  LED juostos ilgis: 5m
  Energijos klasė: A+
  Pakuotės matmenys: 180mm x 240mm x 35mm 

  Lemputės Lizdas
  Integruotas LED
  Stilius
  Modernus
  Korpuso spalva
  Spalvota
 • Įvairių spalvų Led juostos

  Su šiomis LEDjuostomis galėsite įgyvendinti įvairiausias idėjas savo namuose ar kitose patalpose.  Su LEDjuostomis papuošite lubas, laiptus ar kitus namų kampelius. Spalvotos, keičiančios spalvos ar vienspalvės - įvairūs variantai jūsų norams ir nuotaikai. Šias Juostas galite lengvai užsisakyti mūsų elektroninėje parduotuvėje už puikią kainą, o mes Jums pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį.

  Kiekvienas iš mūsų nori jog namai visuomet būtų šviesūs ir jaukūs, o tais atvejais kai natūralių, įprastų šviesos šaltinių šiek tiek pritrūksta, čia puikiai pasitarnuoja LED juosta su pulteliu. Su šiomis LEDjuostomis interjere jus sukursite išskirtinį apšvietimą.

  Šiomis juostomis galėsite apšviesti ne tik tamsesnes erdves, bet ir sukursite unikalių sprendimų namams.

   

  Kas yra LEDjuostos su valdikliu šviesa?


  Ledjuostos yra naujos ir universalios apšvietimo sistemos. Jų yra įvairių variantų, tačiau yra išimčių ir turi šias savybes:

  • Susideda iš daugybės atskirų Led taškinių spindulių
  • Sumontuotos ant siauros, lanksčios plokštės
  • Veikia žemos įtampos nuolatinė srovė
  • Yra įvairių kintančių ar fiksuotų spalvų ir ryškumo
  • Dažniausiai būna ilgoje ritėje (5 metrų), kurios gali bti supjaustytos.

   

  RGB Led Juota specifikacija

  • Ledjuostos plotis dažniausiai būna 10-12mm, o ilgis 5 metrai. Jos gali būti supjaustytos iki konkretaus ilgio- žirklių pagalba (pjaunama palei pjūvio linijas).
  • Šviesos spalvą ir kokybę lemia bendra šviesos diodų spalva ir kokybė.
  • Šviesos diodų juosta jau yra padengta klijais gale- dvipusiais klijais. Jums reikia tiesiog nuimti įdėklą ir pritvirtinti LED juostelę ant bet kokio paviršiaus.
  • Plokštė yra sukurta lanksti - todėl be varo galite primontuoti ant išlenktų ir nelygių paviršių.

   

  Šviesos diodų juostos ryškumas ir jo nustatymas

  Šviesos diodų juostų ryškumas nustatomas naudojant matavimą: metrinius liumenus, skirtingai nei kaitrinių lempučių. Skirtingos šviesos diodų juostos gali turėti skirtingą efektyvumo lygį.

  Ledjuostos ryškumas dažniausiai nustatomas liumenais - vienam metrui. Geros kokybės šviesos diodų juosta turėtų būti ne mažiau nei 1500 liumenų vienam metrui. 1500 liumenų suteikia maždaug tiek pat šviesos kiek T8 flourescencinė lempa.

   

  Ledjuostos ryškumą lemią 3 veiksniai:

  • Šviesos galia ir efektyvumas vienam LED spinduliui
  • Šviesos diodų skaičius viename metre
  • LED juostos galia vienam metrui

   

  Renkantis Ledjuostą galite susidurti su įvairiais spindulių pavadinimais: 2835, 3528, 5050 ar 5730, tačiau galite nesijaudinti dėl to per daug, nes šiuo atveju svarbiausiai atkreipti dėmesį į šviesos diodų skaičių viename metre ir elektos energijos sąnaudas vename metre.

  Didesnis nei 120 šviesos diodas vienam metrui paprastai suteiks geriausią, tolygiai paskirstytą apšvietimo efektą. Šviesos skleidėjas LEDjuostoje yra brangiausias gamyboje. Todėl šiuo atveju žiūrint į kainas būtinai atsižvelkite į šviesos diodų tankio skirtumus.

  Taip pat apsvarstykite apie šviesos diodų galingumą vienam metrui. Elektros energijos suvartojimas nurodo energijos suvartojimo kiekį, todėl nusistatykite savas energijos sąnaudas šiam planuojam apšvietimui. Geros kokybės šviesos diodų juosta užtikrinti 15W metrui ar daugiau.

   

  LEDjuostelių spalvų pasirinkimas: balta

  • Ledjuostos būna įvairių baltų spalvų ir jų atspalvių. Paprastai balta spalva yra populiariausia ir naudingiausia iš esamų variantų.
  • Svarbu nepamiršti, kad yra dvi metrikos CCT ir CRI. CCT- spalvos tempertūra, CRI- spalvos perteikimo indeksas. Šia atspalviai nurodo atspalvį ir kokybę.
  • Spalvos temparatūra būna tiek šilta, tiek šalta. Švelni tradicinė kaitrinės lemputės spalvos temperatūra 2700K, o ryškios, natūralios dienos šviesos spalvos yra 6500K.

  Spalvos perteikimo indeksas yra matas kaip tiksliai pasirodo spalvos. CRI žemos šviesos diodų juosta gali atrodyti šiek tiek iškreipta, tarsi "išplauta" arba niekuom nesiskirti. O vadinamam "HIGH CRI LED" - suteikia šviesą ir leidžią daiktams atrodyti taip kaip ištikro atrodo esant idealiam šviesos šaltiniui- taip kaip apšviestu halogeninės lemputės ar natūrali dienos šviesa.

   

  Spalvų parinktys LEDjuostos: Fiksuota ir kintama spalva

  Kartais Jums reikia išskirtinimo ir kintamumo- prisotinto spalvos efekto. Čia Jums pasitarnaus spalvotos LEDjuostos, kurios puikai suteiks akcentus ir sukurs apšvietimo efektą. Galimos šios spalvos: violetinė, mėlyna, žalia, gintaro, raudona ir net ultravioletinė ar infraraudonųjų.

  Fiksuota tai viena spalva, o kintama tai LED keičiantis spalvą. Fiksuotos skleidžią tik vieną spalvą, o os veikimo principas yra toks pats kaip baltos šviesos LEDjuostos.

  Spalvą keičianti LED juosta susideda iš kelių kanalų vienoje LEDjuostoje. Pati pagrindinė spalva Raudona, žalia ir mėlyna, kitaip vadinami spalvos kanalai (RGB). Šios spalvos leidžia dinamiškai maišyti įvairių spalvų komponentus, kurių dėja praktiškai pasiekiame bet kokią spalvą.

  Kai kurios LEDjuostos leidžia nustatyti baltos spalvos temparetūrą ir RGB atspalvius.

   

   

  Kaip prijungti LEDjuostas? LED juostos pajungimas


  Kiekviena LEDjuostos dalis turi būti prijungta prie nuolatinės srovės maitinimo šaltinio arba sujungta su kita LEDjuosta, kuri jau yra prijungta prie nuolatinės srovės maitinimo šaltinio.

  Prijungimo būdas priklausys nuo laidų ir kištukų, kurie yra pridedami kartu su LEDjuosta arba perkami atskirai. Jei esate susipažinę su litavimu- dažnai tai gali būti ekonomiškiausias ir lanksčiausias sprendimas. Bet taip pat galite įsigyti jungčių priedus, kuriu dėka galėsite prijungti led juostas ar jų segmentus prie kitų led juostų.

   

  Aliuminio kanalai. LED juostos profilis

  Nepaisant universalumo ir LEDjuostų praktiškumo vis dėl to jos yra tiesiog plikos plokščios sudedamosios dalys. Montuojant aliuminio kanalo viduje kartu su difuzoriaus gaubtu galite žymiai pagerinti estetiką kuriamam apšvietimui.

  Aliumino kanalai dažniausiai būna dviejų tipu U arba V formos. LEDjuosta yra tvirtinama naudojant dvipusę juostelę (juostos nugarinėje pusėje).

   

   

  Spalvų valdymas - reguliavimas

  Skirtingai nuo diodinių lempučių, diodinės juostos yra pritemdomos (ši sąlyga veikia, kai yra sujungta su tinkama įranga). Yra du pritemdymo būdai:

  • Tradicinis- sieninis reguliatorius arba nuolatinės srovės žemos įtampos reguliatorius.
  • Kintamosios fazės reguliatorius- šis idealus gyvenamajam arba komerciniui apšvietimui, kai yra pritemdomas įvesties signalas, kuris yra gaunamas iš tradicinio sieninio jungiklio.
  • Nuolatinės srovės - žemos įtampos reguliatorius arba kitaip vadinamas RGB valdiklis paprastai yra rankinio arba skaitmeninio reguliatoriaus modulio pavidalo, kuris yra tarp nuolatinės srovės maitinimo šaltinio ir LED juostos. Šis metodas geriausiai tinka keičiant spalvas ar mažiau pastovaus apšvietimo įrenginiams.

   

  Šiuos gaminius jus galite panaudoti pačiose įvairiausiose namų vietose- todėl sprandimas priklausys tik nuo jūsų. Pasitelkite fantazija ir kūrybiškumu- apšvieskite pačias įmantriausias ar užtemditas vietas. Daugelis mūsų klientų Ledjuostas tvirtina išorinėje televizoriaus pusėje, tad galime suprasti kad jų universalumas tiesiog neribotas kaip ir jūsų išradingumas. Pažiūrėkite į šias juostas nestandartiškai- ir tikrai sugalvosite daug įdomių idėju savo namams ar komernicėm patalpom. Ledjuostas saugu tvirtinti net ir tose vietose, kurios yra prieinamos augintiniams ar vaikams.

  Daugelis šiomis juostomis papuošia savo namų kiemą, o tuo tarpu kitus žavi LEDjuostų montavimas lubose. Ir nepriklausomai kuris variantas jus žavi labiau papuošti savo kiemą ar kambario lubas- šias juostas pritaikysite visur ir visada. Svarbiausiai atkreiptkite dėmesį jog jų šviesos temperatūra ir aukštesnės atsparumo klasės gaminiai būtų pritaikyti jūsų poreikiams ir norams.

  Pritvirtinti ir pajungti LEDjuostas kuriamoje atmosferoje gali kiekvienas. Svarbiausiai pasirūpinkite reikiamais atributais sklandžiam pajungimui. Papildomi atributai: Rėmeliai, profilis, o jei norite patogaus valdymo- pravers jungkilis, pultas.

  Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymais namams ar kitoms reikmėms. Mūsų parduotuvėje iš arčiau ir be vargo susipažinsite su mūsų prekių asortimentu ir pasiūlymais. Čia jūsų lauks geriausi pasiūlymai ir geriausios kainos, bei gausus prekių pasirinkimas iš įvairių gamintojų. Mūsų parduotuvėje enif.lt dažnai yra skelbiamos akcijos, kurių metu jus prekes įsigysite pigiau nei įprastinė kaina, pasinaudokite šia puikia progą ir sutaupykite už pirkinį.

  Jus net nesuabejosite jod led juostelių sprandimas yra praktiškiausias ir ekonomiškiausias. Jeigu vertinate efektyvumą jums turi patikti tai, jog LEDjuostos užsakomos internetu vos per keletą minučių, užpildžius pristatymo duomenys ir apmokėjus pasirinktu apmokėjimo būdu. O mes artimiausiu metu jums pristatysime nurodytu adresu, tad Jums tiesiog reikia nuspręsti kuri LEDjuosta jums yra tinkamiausia.

  Lengvas šviesos valdymas, praktiškas ir paprastas montavimas grindyse, lubose, spintelėse ar net po lova. Gasus šviesos ir jos atspalvių pasirinkimas niekada jums nesuteiks rutinos jūsų namuose, o kiekviena kartą papildys jūsų interjerą įvariomis spalvomis. Nuotoliniu valdiklio pagalba galėsite atsipalaiduoti ir lengvai įjungti ar išjunti LEDjuostas, pakeisti jų spalvas.

  Ieškote gražaus, papildomo apšvietimo, kuris padės Jums papuošti namus, išryskinti tamsesnes vietas ar kokį stiliaus interjerą- nuo subtilaus klasikinio iki ryškaus moderno? Taip pats optimaliausias sprendimas Jums ir Jūsų namams.

  Nepamirškime, kad LEDjuostų nereikėtų naudoti kaip pagrindinio apšvietimo. Dažniausiai jis padeda pauošti ar išryškinti bet koko stiliaus interjerą, taip pat jis idealiai tinka paslėptam apšvietimui tiek viduje tiek išorėje (lauke). Ledjuosteles galite montuoti spintelėse, įvairiose nišose, lubose, grindyse, po lova ar bet kur kitur, kur tik norite ir atsiranda įkvėpimas pagivinti interjerą. Lauke dažnai puošiame lapitus, namo apdailos elementus. Šių juostų panaudojimo galimybės tiesiog beribės - riboti gali tik jūsų fantazija.

   

  Kuo skiriasi 12V ir 24V LEDjuosta?


  12V LEDjuosta naudojame apšviesti mažus atstumus ir jos ilgis dažniausiai neviršija 5 metrų. Naudodami 12V juostą ilgesnę nei 5 metrų galime susidurti su netolygiu šviesos kritimu- norint išvengti šios problemos maitinimą tuomet turėtume pajungti iš abiejų galų. Jei Ledjuosta išdeliotą ratu- tai padaryti bus paprasta, tačiau jei juosta bus ištisinė- teks nuvesti papildomą laidą iki juostos galo ir maitinimo šaltinio ir prijungti prie Led juostos.

  Planuojate apšviesti daugiau nei 5 metrus? Rekomenduojame tuomet rinktis 24V LEDjuostą. Naudojant 24V Ledjuostą galime iš vieno galo užmaitinti ir kitame gale nebus šviesos srauto sumažėjimo. 24V juostos yra patvaresnės ir ilgaamžiskesnės jei lyginame su 12V LED juosta.

  Dažniausiai juostos yra karpomos kas 6 diodus, todėl dėdami apšvietimą atkreipkite į tai dėmėsį ir iš anksto suplanuokite teisingą išdėstymą.