LED lempos augalams auginti

 • Kraunamos nuotraukos
  16 
  Į krepšelį 

  LED lemputė skirta augalams, kuri didina augalų žydėjimo ciklų skaičių ir jų trukmę. Su šiuo apšvietimu užsiauginsite daržovių derlių tiesiog namuose! 

  Ji puikiai tinka daiginimui ir paaugusių daigų tolimesniam auginimui. Šviesa augalams yra pilno spektro, ilgaamžė ir aukštos kokybės. 

  Šviesos šaltinis: LED lemputės.
  Modelis: Led Grow Light.
  Cokolis: E27.
  Įtampa: AC85-265V.
  LED kiekis: 290 vnt.
  LED sudėtis: 190 vnt raudona (620-750 nm), 75 vnt mėlyna (420-480 nm), 15 vnt. balta šviesa, 10 vnt. šilta šviesa.
  Sandara: PVC.
  Dydis: 12,0 cm x 11,0 cm 

  Lemputės Lizdas
  E27
 • LED Lempa augalams auginti kambariuose ir uždarose patalpose. 

  Speciali šviesos spektro lempa atstoja ir papildo natūralų saulės apšvietimą. Jos puikiai tinka daigų auginimui, augimo skatinimui ar net jau augalams žydint. 

  Naudojant šias LED lempas augalams Jus pagreitinsite augimo procesą, augalai pradės intensyviau lapoti, tvirtėti ir netysti vien į viršų. 

  Šį apšvietimą rekomenduojama naudoti iki 14val. per parą.Su šiomis lempomis jus paskatinsite augalų augimą iki 200%. O po keletos savaičių jus jau matysite rezultatą. Tame tarpe padidėjusi chlorofilo gamyba augalo audiniuose, kas lemia sodresnę ir gyvesnę žalią lapų spalvą. 

  Šią lempą galite naudoti ne tik kaip papildomą apšvietimą augalams, tačiau ją paversti į pagrindinį apšvietimą kuris atstos natūralią šviesą. 

  Hidroponika, tai augalų auginimo būdas vandenyje, kuriame yra lempomis suteikiamas apšvietimas. Šiems augalams nėra reikalinga žemė, tai tik auginimo terpė. Šis auginimo būdas nėra naujovė ir jau tampa labai populiari. Taigi jau dabar nepriklausomai nuo metų laiko Jus galėsite be varfo užsiauginti darželį savo bute, balkone ar šiltnamyje. Šš lempa yra ekonomiška ir ją labai paprastą naudoti. 

  Šias LED lempas augalams galite naudoti: 

  • Lapinėms daržovėms (salotos, špinatai, pomidorai, kopūstai ir t.t.)
  • Šakninėms daržovėms (Morkos, ridikėliai ir t.t.)
  • Gėlėms (Rožės, tulpės ir t.t.)
  • Uogoms (Avietės, žemuogės, braškės ir t.t.)

  LED augalų lempoje esanti raudoni spinduliai yra patys aktyviausi, kurie pagreitina fotosintezės metu augimo, žydėjimo ir dauginimosi procesus. Mėlynieji spinduliai skatina baltymų susidarymą. Veikiant jiems augaluose vyksta patys svarbiausi procesai, kurie lemia jų augimą ir vystimasi, ypač tinka augalų vegetacijos periodu. Veikiant ultavioletiniams spinduliams augaluose paspartėja medžiagų apykaita. 

  Pagrindinės šviečiančios LED diodų spalvos:

  raudona, mėlyna, šaltai balta, šiltai balta, UV, IR spalvų bangos.

  Šio LED lemputės taupo eletros energiją, taip pat užtikrina mažus šilumos nuostolius, ilgaamžiškumą ir saugumą.