MEDINIAI BALDAI LĖLIŲ NAMUI

 • Kraunamos nuotraukos
  870
  Į krepšelį 

  Lėlių baldų komplektas yra kiekvienos mergaitės svajonė. Tai suteikia puikią pramogą atskirai arba didesnėje grupėje. Su jo pagalba vaikas lengvai persikels į vaizduotės pasaulį. Žaislas leis maloniai praleisti laisvalaikį ir suteiks daug malonumo.

  Rinkinyje yra 34 skirtingi baldai su judamaisiais elementais, t. Y. Atidaromos spintelės. Baldai bus visa kiekvieno lėlių namelio įranga. Rinkinyje yra, be kita ko drabužių spinta, komoda, tualetinis staliukas su kėde, dvigulė lova, viengulė lova, stalas su kėdėmis, supamas arklys, praustuvas, tualetas, virtuvės komplektas ir daug daugiau. Baldai yra medinių galvosūkių formos - 3D, juos turite patys susidėti. 

 • 34 BALDŲ RINKINYS - rinkinyje yra 34 baldai, susidedantys iš 175 elementų. Kai kuriuose balduose yra kilnojamų elementų, pvz., Atidaromos durys spintoje. Baldai bus visa kiekvieno lėlių namelio įranga. Rinkinyje, be kitų drabužių spinta, komoda, tualetinis staliukas su kėde, dvigulė lova, viengulė lova, stalas su kėdėmis, supamas arklys, praustuvas, tualetas, virtuvės komplektas ir daug daugiau.

  MEDINIAI - baldai yra medinių dėlionių formos - 3D, juos turite surinkti patys. Dėl sulankstomos galimybės vaikas gali pasiimti baldus į kelionę ar pas senelius ir toliau žaisti. Medžio klijų pagalba baldus taip pat galima klijuoti taip, kad jie jau būtų visam laikui sulankstyti.

  GALIMYBĖ DAŽYTI - dėl to, kad baldai pagaminti iš faneros, galite lengvai juos nudažyti pagal savo pageidavimus ir stilių, kuriame jie bus išdėstyti.

   

  SPECIFIKACIJA:

   amžius: 3+

  elementų skaičius rinkinyje: 175

  baldų skaičius komplekte: 34

  medžiaga: medis

  4 faneros komplektai su iškirptais baldais