Senukai sviestuvai

Senukai sviestuvai

Sukurkite tiesiog elegantišką dizainą senukai šviestuvai , pasirinkdami skirtingus vienos spalvos atspalvius kaip savo biuro paletę. Visų spalvų neutralaus medžio plotis padidina kambario sudėtingumą, tačiau naudojant neutralius, pavyzdžiui, pilkus ar kreminius, kambario sudėtingumą, tačiau išlaikomas pastangų nereikalaujantis monochromatinio dizaino minimalizmas. Apsvarstykite galimybę naudoti elementus, sugretintus pagal pagrindinius elementus, pavyzdžiui, dekonstruotą sieninį laikrodį. 

SENUKAI ŠVIESTUVAI


Prieš nurašant sunkiai uždirbtus pinigus už tą naują pakabuko šviestuvą, verta apsvarstyti ne tik estetinį grožį. Kaip ir bet kokie sveiki santykiai, turite pažvelgti į paviršių, kad sužinotumėte, į ką jūs iš tikrųjų įsitraukiate. Naudojant pakabukus, tokie veiksniai kaip universalumas, montavimas ir speciali priežiūra ne visada yra akivaizdūs ir, žinoma, nevienodi tarp skirtingų dizainų.

 

Šiame vadove nagrinėjami šie dažniausiai pakabukų dizaino veiksniai, padedantys rasti geriausią jūsų gyvenamojo ploto formą ir funkciją.

 

Būgnų pakabukai yra vieni iš labiausiai atpažįstamų pakabukų, pasižyminčių spąstų-būgnų siluetu, kurie paprastai yra uždengti abiejuose galuose. Jų universali forma, kurią galima naudoti nustatant nuo tradicinių iki šiuolaikinių ir įvairių medžiagų, jų pagrindinė funkcija yra aplinkos apšvietimas. Tai daro juos idealiais centriniais elementais ir, galbūt, pagrindiniais šviesos šaltiniais socialinėms aplinkoms, tokioms kaip virtuvės, valgomieji ir atviros gyvenamosios patalpos. Tačiau, jei jis pagamintas iš audinio, turėtumėte vengti jo įrengimo savo virtuvėje, nes tikėtina, kad jis bus dėmėtas ir nusidėvėjęs jūsų kasdienėje maisto gaminimo veikloje.

 

Led šviestuvai senukai Kaip ir būgno pakabukas, dubenėlio pakabukas atrodo tiksliai taip, kaip skamba ... kaip dubuo. Nors jo parabolinis korpusas visiškai skiriasi nuo klasikinio būgno pakabuko formos, šie du dizainai daugiau ar mažiau atlieka tą pačią funkciją: užtikrina minkštą, gerai išsklaidytą aplinkos apšvietimą. Vėlgi, virtuvės, valgomieji ir atviros gyvenamosios patalpos yra idealios vietos šiam kūriniui, nesvarbu, ar jie naudojami kaip pagrindinis ar net antrinis šviesos šaltinis. Tačiau svarbu pažymėti, kad šiam dizainui reikės specialios priežiūros, nes jo dubenėlio forma dažnai tampa dulkių ir vabzdžių prieglobsčiu.

 

Žemės rutulio pakabukas gali suteikti daug subtilumo jūsų namų dekorui tiek formos, tiek funkcijos atžvilgiu. Nors jo dizainas gali skirtis pagal dydį ir medžiagą, jis paprastai skirtas gaminti švelnų aplinkos apšvietimą tose vietose, kurios reguliariai senukai lauko šviestuvai slepiamos nuo pirminių šviesos šaltinių. Jei pakabukas turi atvirą dugną, jis taip pat gali suteikti deramą apšvietimo kiekį stalviršiams, virtuvės saloms ir kitoms dominančioms sritims. Taip pat svarbu nepamiršti, kad daugybė gaublių pakabukų yra pagaminti iš stiklo ir todėl labiau linkę susitepti. Taigi, būtinai paruoškite tą audinį ir valymo priemonę

 

Nors paprastai tai nėra laikoma pagrindiniu šviesos šaltiniu, cilindro pakabukas suteikia daugybę tikslinių apšvietimo užduočių, skirtų žmonėms, kuriems būdinga daug žmonių, pavyzdžiui, prekystaliams, virtuvės saloms ir net madingoms miegamojo naktinėms spintelėms. Jų stiliaus potencialas yra nepaprastai didelis, pradedant tradiciškesne žibinto estetika ir baigiant aptakiu, lazeriu išgraviruotu chromuotu cilindru. Turėkite omenyje, kad pakabuko medžiagos neskaidrumas labai nulems, kaip dažnai ją reikia valyti, o skaidriam stiklui reikia skirti daugiausiai dėmesio ir nepermatomoms, matinėms spalvoms - mažiausiai.

 

Panašus į cilindro pakabuką, kupolo pakabukas yra skirtas nukreipti šviesą žemyn per dominantį paviršių ar plotą. Dėl savo atviros parabolės formos ji suteikia didesnę dangą nei cilindras, tačiau daug mažiau dėmesio skiriama bet kuriai sričiai. Atsižvelgiant į jo mastą ir kambario dydį, kupolo pakabukas gali būti naudojamas kaip pagrindinis arba antrinis šviesos šaltinis. Turėkite omenyje, kad tai nelabai suteikia aplinkos šviesos. Taigi, jei jis naudojamas kaip pagrindinis šviesos šaltinis, bus daug daugiau šešėlių nei su būgno ar dubenėlio pakabuku.

 

Diskinis pakabukas yra modernios technologijos produktas, išnaudojantis minimalią erdvę, reikalingą integruotiems LED tvarkyklėms, kad būtų galima kuo labiau apšviesti kuo aptakesniu ir minimalistiškesniu dizainu. Todėl šie pakabukai yra labai universalūs, bene universaliausi iš visų galimų pakabukų dizainų, siūlantys reguliuojamas LED lemputes ir daugeliu atvejų reguliuojamas galvutes, kurios padėtų šviesą pastatyti kuo efektyviau. Nors jie yra nepaprastai funkcionalūs, jie geriausiai veikia kaip antriniai šviesos šaltiniai, šviesinantys stalą ar prekystalį, o ne visą kambarį. Be to, apsvarstykite galimybę juos sumontuoti grupėse, kad estetika būtų subalansuota.

 

Skystas, kreivas ašaros pakabukas yra bene lauko šviestuvai senukai estetiškiausias iš įprasto pakabuko dizaino, kurio konstrukcijoje dažnai yra amatininkų stiklo dirbiniai ir metaliniai dirbiniai. Funkciškai kalbant, šis pakabukas labai panašus į cilindro pakabuką, sukuriantis užduotį ir aplinkos šviesą, idealiai tinkančią prekystaliams, staliukams ir miegamųjų naktiniams staleliams. Kalbant apie valymą, tos pačios taisyklės galioja ir jo medžiagai. Skaidriems stiklo pakabukams reikės daug daugiau dėmesio nei nepermatomiems pakabukams. Nors šie pakabukai paprastai nėra naudojami kaip pagrindinis šviesos šaltinis, jie gerai veikia grupėse, kad būtų geriau aprėpiami ir sudėtingesni vaizdai.

 

Kaip matote, tinkamo pakabuko pasirinkimas yra daugiau procesas nei paprasta žarnyno reakcija. Priešingai paplitusiam įsitikinimui, tai nėra taip paprasta, kaip rasti tą, kuris atrodo geriausiai ir užgesina daugiausiai šviesos. Tai reiškia, kad reikia užduoti daug gerai informuotų klausimų apie formą, funkciją ir priežiūros reikalavimus. Tokiu būdu galite būti tikri, kad jūsų pasirinkimas bus tinkamas ir leis jūsų namų dekorui išnaudoti visas galimybes su nuostabiu ir tinkamu apšvietimu.

 

Kiekvienas jūsų namų kambarys yra tarsi skirtingas žmogus, unikalus savo išvaizda, paskirtimi ir idealia būstu. Taigi, svarstant tinkamą apšvietimą, svarbu atsižvelgti į veiklą, kuri paprastai vyksta tam tikroje erdvėje, siekiant praturtinti šią aplinką tiek funkciniu, tiek estetiniu požiūriu. Čia yra keletas pasiūlymų, kurie padės jums sukurti tikslesnę apšvietimo aplinką kiekvienam kambariui:

 

Virtuvė yra viena iš funkcionaliausių jūsų namų zonų, kuriai ruošti, plauti indus ir kiekvieną rytą paruošti privalomą puodą kavos reikia skaidrių, gerai apšviestų prekystalių. Tam reikia bendro aplinkos apšvietimo iš nuleidžiamo laikiklio ar pakabuko, taip pat labiau į užduotis orientuoto apšvietimo, kurį teikia moderni apatinės spintelės apšvietimo sistema. Ši sistema užtikrina, kad visos virtuvės zonos būtų apšviestos, neleidžiant išmesti šešėlių ten, kur dažnai naudojami peiliai, maišytuvai ir kiti potencialiai pavojingi įrankiai.

Šiandien valgomasis pirmiausia turėtų būti susijęs su dviem dalykais lubinis šviestuvas senukai: maistu ir mada. Nepakanka valgyti sultingą pagrindinį šonkaulį po paprasta, neįkvepia linijine pakaba. Ne. Dabar yra pats laikas, ir čia yra ta vieta, kur savo gerai paruoštus patiekalus papildysite gerai suprojektuotu įrenginiu, kuris suteikia šiltą aplinkos apšvietimą ir ryškų dekoratyvinį pojūtį. Toks apšvietimas gali apimti linijines pakabas, didelius praplovimus ir vidutinio ar didelio dydžio pakabukus. Dekoratyviniai sieniniai žvakidės, siūlantys panašų minkštą apšvietimą, taip pat skatinami sukurti tinkamą atmosferą.

 

Skirtingai nuo daugumos kambarių jūsų namuose, svetainė yra universali zona, kurioje galite skaityti, žiūrėti televizorių ir dramatiškai kalbėtis su uošviais. Taigi, norint apšviesti šią erdvę, reikia daug įvairesnio požiūrio. Apskritai didelis pakabukas arba liustra yra idealus paskleisti pakankamą kiekį aplinkos šviesos. Konkrečiose vietose stalo lempos, toršerai ir žvakidės suteikia tiesioginę šviesą, leidžiančią jums atlikti konkrečias užduotis arba suteikti erdvės vizualinį gylį ir šešėlį.

 

Nors viliojama surašyti tą reportažą ant sofos reklamuojant svarbaus atkrintamojo varžybas ar mėgstamiausios televizijos laidos sezono finalą, namų biuras yra pati geriausia vieta darbui. Šiai erdvei reikia daugiau į funkciją orientuoto apšvietimo, kad būtų sukurta produktyvi aplinka, dažnai susijusi su toršerais ir reguliuojamais stalo šviestuvais - kuo patogiau, tuo geriau.

Vonios kambarys yra bene unikaliausias kambarys jūsų namuose, naudojamas kaip maudymosi, maudymosi ir kitos savęs stebinčios veiklos kamera. Be sanitarinių tikslų, naudingas reguliuojamos aplinkos šviesos kiekis iš nuleidžiamų laikiklių, sieninių šviestuvų ir vonios barų padės jums paruošti geriausią savo versiją, kurią galėsite parodyti pasauliui.

 

Nors šiandieninis miegamasis yra kur kas gyvesnė vieta, dažnai įtraukianti televiziją, vaizdo žaidimus ir siaubingai šokanti pagal jūsų mėgstamą dainą, lieka vienas svarbus veiksnys: jūsų miegamasis yra vieta, kurioje galų gale norėtumėte užmigti. Dėl to kartais nepaisoma, bet labai svarbi kokybė reikalauja švelnaus aplinkos apšvietimo, pavyzdžiui, iš liustra ar dekoratyvinio nuleidimo, kurį galima patogiai pritemdyti ir (arba) išjungti nuotoliniu būdu. Akcentinis sienų apšvietimas yra puikus būdas suteikti jūsų erdvei dekoratyvinį pojūtį. Senukai led šviestuvai Sienoje sumontuotos skaitymo lempos yra būtinos, norint suteikti reguliuojamą užduočių apšvietimą, kuris padėtų apšviesti naktinį spintelę ar knygą, kurios tiesiog negalite padėti.

 

Taigi, kai kitą kartą atsikraustysite į naujus namus ar nuspręsite atnaujinti dabartinius, nepamirškite atsižvelgti į kiekvieno kambario paskirtį, kai pasirenkate apšvietimą. Šis paprastas, bet dažnai nepastebimas žingsnis padės jums maksimaliai išnaudoti bet kurios vietos išvaizdą ir funkciją, tuo pačiu išvengiant nemalonių pokalbių su draugais ir šeimos nariais apie tai, kodėl virtuvėje yra grindų lempa, namų biure yra mini pakabukas ar skaitymo lempa vonios kambaryje.

Tendencijos gali būti nepastovūs dalykai. Dauguma jų yra trumpalaikiai, tačiau keli iš jų turi didelę išliekamąją galią. Mums pasisekė, kai kurios naujausios dizaino tendencijos pasirodė esančios pastarosios. Taigi štai septyni žvilgsniai, kuriuos jau kurį laiką triuškinome ir dar nesame pasirengę atsisveikinti.

Matinė apdaila

Prabangus gamta, matinių apdailų dėmesys formai šiemet padarė didelį įspūdį, ypač apšvietimo ir dekoro srityje. Pabrėžiant natūralias medžiagas ir lygius paviršius, matinis išvaizda remiasi žaliu grožiu, kad išreikštų šiuolaikinį stilių. Nors ši tendencija tiesiogiai prieštarauja metalinei apdailai, ateinančiais metais galite lengvai maišyti matinį su blizgesiu.

 

Tūkstantmečio rožinė

Vargu ar būdingas tūkstantmečiams, šis prislopintas rausvos spalvos atspalvis yra universalesnis, nei galėtumėte pagalvoti. Tūkstantmečio rožinė spalva išpopuliarėjo nuo to laiko, kai „Pantone“ paskelbė savo metų spalvas 2016 m., Ir ji akivaizdžiai užstrigo, nes šiomis dienomis šią spalvą rasime beveik kiekviename interjero aspekte. Nuo dažų spalvų iki apmušalų iki apšvietimo tūkstantmetė rožinė spalva buvo apibūdinta kaip desaturuota, neutrali ir dulkėta rožinės pusseserė, todėl ji tapo pritaikoma (ir netikėta) spalvų palete šiuolaikiniam interjerui.

Hygge

Ne paslaptis, kad skandinavai moka gyventi ir kvėpuoti dizainu, bet ar žinojote, kad yra linksmas daniškas žodis, apibūdinantis šį lengvą stilių? „Hygge“ (apytiksliai reiškia „jaukumas“ ar „nostalgija“) sąvoka yra susijusi su švaraus, paprasto dizaino įpūtimu į komforto ir atsipalaidavimo jausmą. Švelnios tekstūros, žvakių šviesa ir socialiniai susibūrimai yra šios koncepcijos ramsčiai, ir mes mėgstame manyti, kad gyvenimas turėtų jaustis ištisus metus.

Atidengti gaubliai ir stiebai

Geriausias minimalistinis dizainas. Atidengti gaubliai ir stiebai pateko į mūsų radarą dar 2016 m., Ir nenuostabu, kad stilius taip ilgai išgyveno. "Stiebai" gali būti nuo paprastų iki sudėtingų ir ta prasme yra labai modulinis stilius, turintis begales galimybių.

 

Brangakmenių tonai

Labiau nei smaragdo, rubino ar ametisto atspalviai, brangakmenių tonas buvo ir yra drąsus. Vidinių erdvių neutralumas visada yra saugus statymas, todėl naudojant tamsų brangakmenio toną su baldu ar akcentine siena jūsų erdvę galite lengvai atskirti nuo likusios.

Naujasis modernizmas

Šiuolaikinis dizainas visada tobulėja, o pastaruoju metu pastebime, kad iškilo naujo tipo modernizmas, kuris yra švelnesnis ir labiau pritaikytas kaip niekada. Kitaip tariant, interjeras pažeidžia taisykles, naudingas apvalesnėms briaunoms, mišriems stiliams, spalvoms ir tekstūroms, kad sukurtų naujus, unikalius, individualius individo apibrėžimus.

 

Žaluma

Senukai šviestuvai lubiniai Santykis tarp patalpų ir lauko visada buvo šiuolaikinio dizaino manija, ir šiais metais idėja įnešti gamtą į vidų išties pražydo. Augalų gyvenimas yra lengvai derinamas su bet kokio tipo dekoru - nesvarbu, ar jis yra sodinamasis sodas, ar sodo ant stogo kūrimas - ir estetinis, ir praktiškas priedas, kad gyvenimas būtų geresnis ir sveikesnis.

Galbūt jaučiame šiokią tokią nostalgiją dėl šių tendencijų, tačiau dar nesusipakuok savo tūkstantmečio rausvos pagalvės. Nes šios dienos tendencijos gali tapti rytojaus klasika.

Tinkamai atlikus internetinius receptus ir „Insta“ vertus kokteilių vaizdus, ​​tapo populiaresnis nei bet kada anksčiau išbandyti savo jėgas miksologijoje namuose. Kiekvienas gali tai padaryti, nes namų juosta yra elementas, kuris tiks prie bet kokio dekoro, neatsižvelgiant į tai, ar jūsų dizaino skonis linkęs prie modernaus ar klasikinio stiliaus.

 

Viskas, ko reikia norint sukurti pagrindinę namų juostą, yra šiek tiek logistinis planavimas; mes pateiksime jums pagrindus.

 

Kur pasirenkate įrengti namų juostą, gali būti atsižvelgiama į tai, kokį didelį dizaino poveikį norite padaryti. Kalbant apie patogumą, vieta, kurioje mėgstate atsipalaiduoti su kokteiliu, ar jūsų pagrindinė pramoginė erdvė būtų logiška vieta jūsų namų barui. O gal yra prasmingesnė vieta arčiau virtuvės, kurioje lengvai galite patraukti ledą.

 

Kitas dalykas yra įspūdis, kurį norite padaryti. Ar norite, kad jūsų namų baras būtų didelis, spalvingas dizaino dizainas svetainėje? O gal norėtumėte, kad jis įsimaišytų subtiliau, tyliai įsitaisęs į bibliotekos ar valgomojo kampą?

 

Baldas, kurį pasirinksite savo namų barui laikyti, turėtų tilpti proporcingai jo gyvenamajai erdvei. Jei turite gana didelę vietą savo baro plote, galite saugiai išsirinkti su viso dydžio alkoholinių gėrimų spintele. Mažesnėms erdvėms rinkitės tokį įrenginį, kuris dažniausiai būna kompaktiškas, bet kurį galima atidaryti, kai naudojamas, o viduje atsiskleidžia gausybė skanių antgalių.

 

Taip pat yra galimybė turėti mobiliojo namo barą. Baro vežimėliai gali būti naudojami organizuojant gėrimų rinkimą iš virtuvės ar sandėliuko, o vėliau - į ratus į svetainę arba į kiemą. Dauguma šiuolaikinių baro vežimėlių, kuriuos nenaudojate, lengvai atsisuka į parką. tai nėra daug patogiau nei tai.

Baro vežimėliai ir kiti daiktai, skirti laikyti alkoholinius gėrimus ir kitus daiktus, yra lengvas ir elegantiškas pasirinkimas, tačiau tai nereiškia, kad negalite galvoti už langelio ribų ir kūrybiškai naudoti kitų tipų baldus.

 

„Credenzas“ ir indaujos turi proporcijas, dėl kurių jie idealiai tinka namų barui įrengti, ir jie gali dvigubai dirbti kaip patalynės užvalkalai ar smulkūs porcelianai valgomajame. Tinkamame kontekste net ir rašomieji stalai ar knygų spintos gali būti pakeistos kaip gerai organizuoti barai.

 

Sandėliuokite savo barą

Jei mėgstate daug pramogauti, gerai aprūpintoje juostoje turėtų būti kažkas kiekvienam. Joje tilps visų rūšių alkoholiniai gėrimai, taip pat įprasti maišytuvai ir garnyrai. Galite pasirinkti įtraukti keletą netikėtų ar retų butelių, kad parodytumėte savo gerą skonį ir žinomumą.

 

Didelis baras yra puikus, tačiau mažesni vis tiek tikrai gali atlikti darbą. Tiesiog laikykitės būtiniausių dalykų, ypač tokių alkoholinių gėrimų ir maišytuvų rūšių, kurie jums patinka.

 

Pasirinkite tinkamus priedus

 

Namų bare turėtų būti visi pagrindai, kurių reikia norint paruošti kokteilius, ne tik alkoholis. Norite, kad viskas būtų po ranka, visi kartu vienoje vietoje.

 

Jūsų namų bare turėtų būti tinkami stikliniai indai, skirti įvairiems gėrimams - aukštaūgio, žemo kamuolio, martinio ir vyno taurėms. Taip pat turėtumėte įtraukti keletą būtinų įrankių, kuriais galite praktikuoti savo mišriuosius įgūdžius, pvz., Purtyklę su ledo koštuvu, žagarėlį, akinius ir baro šaukštą.

 

Patarimai „Teetotalers“

 

Jei alkoholis nėra jūsų dalykas senukai lubinis šviestuvas, naudokite namų baro koncepciją, kad galėtumėte laikyti ir rodyti daiktus, kuriuos mėgstate įsigerti. Šiomis dienomis "mocktail" populiarumas gana išaugo, yra daugybė skanių ir labai demonstruojamų variantų. Einant šiuo keliu, stiklo dirbiniai ir įrankiai iš esmės yra tokie patys kaip ir alkoholinių gėrimų.

 

Taip pat galite įsteigti gurmanišką sodos barą, kuriame būtų išrikiuoti įvairūs itališki sirupai, sumaišomi su sodos vandeniu arba seltzeriu. Derinkite sirupų vaivorykštę su saldainių spalvos pintos taurėmis. Arba galite suteikti espresso kavos aparatui vietos, kur sužibėti specialiu kavos baru, kuriame yra jūsų mėgstamų kepsnių indeliai, puikūs porceliano kavos puodeliai ir žvilgantys sidabriniai šaukšteliai.

Kai viskas bus pasakyta ir padaryta, jūsų pagrindinis namų baras turėtų būti jūsų dizaino skonio ir gėrimo skonio išraiška. Jame yra alkoholiniai gėrimai, likeriai ar kiti jūsų mėgstami gėrimai, kuriuos lengvai galite mėgautis ir kurie puikiai rodomi bare, kuris papildo likusį jūsų namų dekorą.

Koks geriausias skandinaviško stiliaus apšvietimas? Su švariais, organiškais siluetais, natūraliomis medžiagomis ir prislopintomis paletėmis skandinaviškas dizainas išlieka vienu populiariausių šiuolaikinio dizaino judesių. Dizaineriai iš Danijos, Švedijos, Suomijos ir kitų šalių iš savo mėgstamiausių šiuolaikinių apšvietimo dizainų suteikia architektūros pagrindų ir lauko erdvių bei paprasto gyvenimo kultūrinio įvertinimo.

Poulo Christianseno suprojektuotas 1971 m., 172 metų dešimtmečio patyręs reikšmingas populiarumas, o nauji dydžiai buvo pridėti dar 2009 m. jų atsidavimas meistriškumo meistriškumui padėjo jiems nusipirkti tiekėjų išskirtinumą Danijos karališkajam teismui.

Verneris Pantonas tarp skandinavų dizainerių išsiskiria pop-art stiliumi ir spalvinga estetika. Tačiau jo dizainas atitinka pagrindinius „Scandi“ dizaino principus su gražiais, apgalvotais apšvietimo efektais ir tekančiomis linijomis. Mini „Panthella“ stalo lempa yra prašmatnus ir įžūlus dizainas, apimantis Pantono (ir Skandinavijos) individualizmo dvasią.

 

Nors „Mater“ yra daniškas prekės ženklas, jie kartu su suomių dizainere Maija Puoskari sukūrė „Terho“ pagal paprastai šiaurietišką bendradarbiavimo gestą. Šia pačia kryptimi šiaurietiškas natūralistinės raiškos idealas įgyvendinamas naudojant ekologiškai tvarų natūralų medį, kurio formos įkvėpė (ir pavadino) gilės.

 

„Muuto“ remiasi suomių terminu „transformacija“, o jų „Ambit Pendant“ švelniai paverčia klasikinį kupolo pakabuką šiuolaikiniams namams. Jo ne visai įprastas siluetas yra meistriškai dekoruotas viena iš kelių prislopintų, bet elastingų spalvų, kurios subtiliai išleidžia vidų lauke.

Vėsesni mėnesiai jau atėjo (labas, žvarbus rudens vėjelis ir sniego dulkių gatvės!), Tai reiškia, kad daug laiko praleista patalpose, ir smagų naują sezoną, kurį puošia. Norėdami paruošti namus atostogų sezonui, jums reikės daugybės šventinių klestėjimų, žvilgančių akcentų ir jaukių sluoksnių. Tačiau nesijaudinkite - nereikia atlikti visiško dizaino remonto. Senukai pakabinami šviestuvai Štai keletas paprastų šiuolaikinių būdų, kaip sukurti madingą, sezoninį vaizdą.

Gaivi žaluma vėsesniais mėnesiais į namus atneša gyvą spalvų spalvą, kompensuodama niūrią orą. Plikas girliandas ir vainikus per šventes galima puošti virvinėmis lemputėmis, kankorėžiais ir žiedinėmis uogomis, o pavasarį - lengvai papildyti šilto oro apipjaustymais. Vazoniniai augalai ir skintos gėlės džiugina bet kuriuo metų laiku, todėl pabandykite naudoti tai, kas sezono metu, kad bėgant dienai liktumėte prie temos. Stalų peizažus lengva patobulinti šiuolaikiniu indu, užpildytu gaiviais žiedais, architektūriniais lapais ar patraukliomis plikomis šakomis. Jei norite rodyti ištisus metus, apsvarstykite natūralios formos indus, kurie niekada nevyla.

 

Pasinaudokite paviršiaus erdve

Pasinaudokite savo kredenza, mantijos, kavos ir šoninių stalų paviršiaus erdve, kurdami mažas žiemiškas vinjetes, kurios derinamos su jūsų esamu dekoru. Medinis arba milteliais padengtas metalinis dėklas sukuria prašmatnų pagrindą, kurį vėliau galima pakartotinai pritaikyti; ant viršaus uždėkite žvakes, metalinius indelius ar dar ką nors, kas suteikia šventinio pojūčio. Kaimo stiliaus elementai, kuriuose yra natūralių lauko medžiagų, tokių kaip beržo mediena ar kankorėžiai, yra lengvas ir universalus būdas pakeisti orą.

 

Hostingas

 

Rengdami šventinę vakarienę ar kokteilių valandą, norėsite sukurti svetingą, sezonišką, prašmatnų ir pritaikytą atmosferą svečiams. Baro vežimėlis puikiai tinka buteliams ir purtyklėms gabenti, be to, jis gali būti mėnulio šviesoje kaip erdvė dekoratyviniams rudens ir žiemos akcentams demonstruoti. Apsvarstykite vežimėlį ar baro spintelę, pagamintą iš kietmedžio, nes ji suteikia šilumą ir gali būti apsirengusi pasikeitus sezonams.

 

Tekstilės + tekstūrų sluoksnis

Tekstilė yra dar vienas paprastas būdas puošti aplinką vėsesniam orui. Pasiruoškite svečiams, pakeisdami savo valgomojo kėdes kelioms su prabangesne sėdyne ir storesniu audiniu - pagalvokite apie aksomą ar odą - gilesne palete, pavyzdžiui, deginta oranžine, gilia raudona ar miško žaluma. Arba laikykitės paprastesnio požiūrio ir suklijuokite sofą su pliušinėmis antklodėmis ir stambiomis, kabeliais susietomis pagalvėmis, kad padidintumėte jaukumą. Jei jūsų pagalvėse yra įdėklai, jums tereikia naujo dangtelio, kad gautumėte visiškai naują išvaizdą. Kilimėliai su didesne krūva taip pat daro didelį poveikį, suteikdami šilumą ir tekstūrą po kojomis. Nebijokite drąsiai elgtis su ryškiais raudonais, žaliais ar lediškai mėlynais bėgikais ar pledais. Šie tradiciniai atostogų spalvų variantai papildo neutralias spalvas, tuo pačiu kalbant apie sezoniškesnį stilių.

Tiesioginis viršutinis apšvietimas gali išplauti jūsų dekorą tamsesniais mėnesiais. Vietoj to, norėdami pasveikinti svečius, rinkitės mažai apšviestus peizažus ir aplinkos grindų šviestuvus, arba naują prieškambario pakabuką. Šviestuvai su plačiais metaliniais korpusais, rankomis iškirpti kristalai ar žvakidžių stiliaus stiebai ne tik atspindi nuostabius šviesos fraktalus, bet ir primena natūralų ledinio lauko grožį lauke. Nepamirškite ir žvakių! Kūginės stalviršio žvakės yra nesenstantis priedas, o taip pat tendencijos yra ir bevielės, baterijomis valdomos žvakės. Jie ne tik yra saugesnis pasirinkimas, bet ir galite juos nustatyti laikmačiu, kad jie patys užsidegtų saulei nusileidus.

 

Sezono apėmimas savo namuose gali būti toks pat paprastas ar sudėtingas projektas, kokį norite išbandyti. Turint omenyje mūsų patarimus, žiemos šiuolaikinės savo stebuklų scenos nustatymas yra tinkamas jūsų atostogoms.

Geriausi dalykai gyvenime yra nemokami. Geriausi dizaino dalykai? Ne tiek jau daug. Tačiau yra ne vienas būdas apibrėžti žodį „vertė“. Mūsų mėgstamiausia interpretacija yra sukurti gražią erdvę, kuri jaučiasi svetinga, patogi ir pasakoja istoriją. Dizainerio apšvietimas ir baldai sukurti taip, kad padarytų įspūdį, tačiau jie taip pat pastatyti taip, kad tarnautų ir būtų šiuolaikinis menas. Toliau apžiūrėkite keletą geriausiai pasaulyje pripažintų dizainų ir sužinokite, kodėl geras dizainas yra vertas jūsų piniginės.

 

Tomo Diksono veidrodinis kamuolys

Derindamas pramonines medžiagas su britų dizaino žavesiu, dizainerio Tomo Dixono vardo prekės ženklas išreiškia neginčijamą nepriklausomybės ir darbštumo jausmą. Futuristinis ir mąstantis į priekį veidrodinis kamuolys pasižymi itin atspindinčiu, ypač šiuolaikišku apvaliu atspalviu, įkvėptu kosminio šalmo.

 

„Artemide“ „Tolomeo“

Aukštos koncepcijos ir aukštos mados - novatoriškas „Artemide“ apšvietimas, sukurtas taip, kad atitiktų tendencijas ir išliktų aktualus šiandienos besivystančioje kultūroje. „Tolomeo“ darbo lempų kolekcija yra pavyzdinė „Artemide“ - aukštųjų technologijų, elegantiškai sukurta ir visiškai nesenstanti. Tolomeo yra vienas iš labiausiai atpažįstamų Italijos dizainų, mėgstamas daugelio televizorių ir filmų.

Louis Poulseno pakabukas PH 5

Louis Poulsen vardas reiškia savitą šiuolaikišką danišką apšvietimą. Pagrindinės įmonės vertybės - emocinis šviesos ir šešėlio poveikio supratimas ir gili pagarba architektūrai - pasireiškia dizainerio Poulo Henningseno „PH 5 Pendant“ skulptūrine forma ir tiksliai sukonstruota funkcija. Sustabdyta maždaug pusėje namų Danijoje, mes sakytume, kad tai yra puikus būdas tapti tikra dizaino piktograma.

 

„Pablo Designs“ stalo lempa „Piccola“

Venesueloje gimęs dizaineris Pablo Pardo savo įvairią gyvenimo patirtį išdėstė bendrovėje, kuri apšvietimo projektui vadovaujasi visapusiškai. Šiuolaikiniai „Pablo Designs“ įrenginiai rodo polinkį pritaikyti naujas technologijas į paprastas, naudingas, tačiau unikalias formas. Pirmasis „Pardo“ dizainas, „Piccola“ stalinė lempa, turi minimalų, tačiau žaviai žaismingą makiažą, kuris pelnė vietą San Francisko modernaus meno muziejuje.

 

FLOS „Arco“ grindų lempa

„Flos“ pristatomi žinomų dizainerių iš viso pasaulio darbai. Neperžengiant vien funkcijų, jų aukštos koncepcijos itališki šviestuvai tapo šiuolaikinio apšvietimo srities ikonomis. „Arco“ grindų lempa yra dramatiškas, įtakingas kūrinys, turintis namus ne tik pašėlusių vyrų Rogerio Sterlingo biure, bet ir nuolatinėje Niujorko modernaus meno muziejaus kolekcijoje.

 

„Kartell“ meistrų kėdė

„Kartell“ gamina vienus iš geriausių ir novatoriškiausių pasaulyje polikarbonato baldų, kurie efektyviai apibrėžia medžiagą. „Kartell Masters“ kėdėje nepaprastai sutampa sėdynės atlošas yra trijų skirtingų kėdžių kontūrai: Arne Jacobseno 7 serija, Eero Saarineno „Tulip“ fotelis ir Charleso Eameso „Eiffel“ kėdė.

 

Rutulinis laikrodis Vitra

Šiuolaikiniai „Vitra“ aksesuarai ir baldai palaiko žaismingą didžiųjų amžiaus vidurio dizainerių nekaltumą, atnešdami tvarius, naudingus šiuolaikinius baldus ir aksesuarus į biurą ir namus. Autentiškas 1947 m. Dizaino leidimas „Ball Clock“ gaminamas naudojant originalų George'o Nelsono archyvo dizainą.

Artek 60 taburetė

Kur menas susitinka su technologijomis - skandinaviško dizaino namai „Artek“ labai atspindi įkūrėjų Alvaro Aalto estetiką. 1933 m. „Aalto“ taburetė 60 pirmoji pademonstravo „L“ lenkimo medienos koją - išskirtinį bruožą, kuris vėliau bus pastebimas visuose „Aalto“ projektuose. Dažnai imituojama ir niekada nesikartojanti piktograma atpažįstama iš žiedinės sėdynės ir trijų beržo kojelių bei laikoma klasika tarp modernių, funkcionalių baldų.

 

Ch24 autorius Carl Hansen

4-ajame dešimtmetyje Hanso J. Wegnerio dizainai Carl Hanseną pavertė žvaigždžių dizainu ir išliko tokie nuolat populiarūs, kad jie gaminami iki šiol. Bene žymiausias jo kūrinys yra „Wishbone“ kėdė, atpažinta pagal jai būdingą „Y“ formos atlošą. Nors jos išvaizda yra paprasta ir paprasta, kiekvienai kėdei pastatyti reikia daugiau nei 100 pakopų, įskaitant rankomis austą sėdynę, pagamintą iš daugiau nei 120 metrų popieriaus laido.

 

„Fairy SG“ pakabukas iš „Leucos“

„Leucos Lighting“ talentai yra paslėpti turtingoje Venecijos stiklo pūtimo tradicijoje, meistriškai išverstoje į šiuolaikinį dizainą. „Fairy SG“ pakabukas, primenantis į stiklainį pagautą laužą, lygiomis dalimis yra žavus ir elegantiškas, jo rankomis pūstas stiklas pagamintas iš borosilikatinio kristalo ir briaunotas vidinis vamzdelis, supantis halogeninį šviesos šaltinį.

 

„Louis Ghost“ fotelis iš „Kartell“

„Kartell“ firmos polikarbonato stilius demonstruojamas čia, Philippe'o Starcko išradus klasikinį Louis XVI fotelį. Įkandamas tradiciniu stiliumi, „Louis Ghost“ fotelis iš tikrųjų yra techninis žygdarbis, pagamintas iš vieno skaidraus liejimo formos polikarbonato gabalo. Nuo pat debiuto 2002 m. Ji tapo viena garsiausių modernaus dizaino kėdžių.

Vitros „Panton“ kėdė

Vienas žinomiausių danų dizainerio Vernerio Pantono žinomiausių kūrinių - „Panton“ kėdė buvo ankstesnė už savo laiką (ir technologijas), kai ji pirmą kartą buvo sukurta 1959 m. 1999 m. Kėdė tapo tokia, kokia buvo numatyta iš pradžių - vienas gabalas dažyto polipropileno. Abi versijos šiandien yra įvairių atspalvių, atitinkančių Pantono aistrą eksperimentuoti su spalvomis.

 

„Luceplan“ vilties sustabdymas

„Luceplan“ švarų, kokybišką dizainą iškelia į kiekvieno gaminio priešakį ir pelno didžiulį pripažinimą dizaino pasaulyje - įmonė jau beveik 40 metų garsėja savo „Made in Italy“ dizainu. „Hope Pendant“ nuo jo pristatymo 2009 m. Sulaukė daugybės pagyrimų. Įkvėptas „Hope Diamond“, šviestuvas naudoja plonus prizminių polikarbonato „Fresnel“ lęšių sluoksnius, kad imituotų briaunuotą akmenį.

 

CH07 poilsio kėdė Carl Hansen

Puikus dizainas yra nesenstantis ir dažnai laikomas anksčiau laiko. Hanso Wegnerio kėdė CH07 buvo tokia stulbinančiai avangardinė, kad po jos debiuto 1963 m. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje pakartotinai išleidus dizainą, vadinamą „Shell Chair“, šis darbas tapo ikonos statusu, pelnė daugybę apdovanojimų ir nuolatinę vietą Danijos dizaino istorijoje.

 

 

„Kaip išnaudoti kuo mažiau“ - tai skamba kaip Didžiosios depresijos epochos maksimumas, tačiau šiandien tai skamba pasaulyje, kuris vis labiau siekia išsaugojimo ir tvarumo. Tai yra „Stickbulb“, kurį 2012 m. Įkūrė RUX dizaino studijos įkūrėjas Russelis Greenbergas ir vadovaujantis partneris Christopheris Beardsley, etosas.

 

Jiedu buvo Jeilio išsilavinę architektai, linksminantys svajonę statyti šviesa. Senukai šviestuvai Naudodamiesi „Stickbulb“ linija, visi jie gyvena, bet svajoja kiekvieną dieną, ieškodami naujų būdų, kaip padaryti daugiau su mažiau; pridėti dizaino peizažą neatimant kraštovaizdžio už jų durų. Iš pradžių studija užsibrėžė gaminti tik tai, ką galėjo per 5 mylių nuo savo Niujorko biuro; ir tai taip pat turėjo būti prieinama. Šiandien jų aprėptis yra šiek tiek platesnė, nes gamyba ir salonas buvo perkeltas į seną gamyklą, esančią vakarinėje Kvinso dalyje. Vis dėlto komanda vis dar griežta, o darbo vieta veikia bendradarbiaujant. Ir išlieka senas atsidavimas pradinei idėjai: statyti šviesa, naudoti tvarias medžiagas ir apgaulingai paprastus dizainus.

 

Originali „Stickbulb“ misija, kuri tęsiasi ir šiandien, buvo sukurti modulinę sistemą, kuri veiktų kaip naujovė ir pagarba jos medžiagoms. Pirmiausia įkvėptas medienos laužo krūvos, „Stickbulb“ įkūrėjai ėmėsi pamatyti, ką jie galėtų padaryti su mediena, kurios niekas kitas nenorėjo. „Stickbulb“ turi unikalią atliekų perspektyvą, panaudodama regeneruotą raudonmedį iš išardytų XIX a. Vandens bokštų, širdinę pušį, išgelbėtą iš nugriautų pastatų Niujorke ir jo apylinkėse, ir net senas lentų lentas iš Atlantik Sičio, kad sukurtų keletą ambicingų įrenginių. Čia nėra fanerų - studijoje naudojamos medžio masyvo sijos iš nukritusių medžių ir tvariai miškingi riešutai, ąžuolai ir klevai iš netoliese esančių regioninių miškų.

 

Kiekvieno šviestuvo komponentai yra paprasti: medis ir metalas, o šviesos diodai yra apšviesti į medines sijas. Kiekviena sija telpa į metalinę jungties dalį, leidžiančią jas pritaikyti ir keisti beveik begaliniu būdu. Jas taip pat lengva išardyti, kad būtų galima valyti ar pakartotinai naudoti. Dizainas yra neabejotinai modernus ir geometriškai įkvėptas, tačiau su šiluma, kurią suteikia natūraliai apdailinti miškai, pranokstantys grynai avangardinę estetiką.

 

Prekės ženklas buvo įvertintas ICFF, nominuotas NYCX dizaino apdovanojimams ir Pasaulio architektūros apdovanojimams ir pelnęs „Red Dot Lighting Design“ apdovanojimą 2018 metais už „Boom“ kolekciją. 2019 m. „Stickbulb“ buvo viena iš dviejų kompanijų, pasirinktų atstovauti Jungtinėms Valstijoms XXII parodoje „Triennale di Milano“, demonstruojančioje dizaino pasaulio pastangų kovoti su pasaulinėmis aplinkos krizėmis lyderius.

 

Mes pasivijome „Stickbulb“, kad sužinotume daugiau:

Papasakok mums - kaip atsirado „Stickbulb“?

Steigėjai Greenbergas ir Beardsley'as buvo įkvėpti pradėti „Stickbulb“ kuriant namą Majamyje. Jų dirbtuvėse apsupti ilgų linijinių medinių pjūvių krūvos, jie buvo apsėsti radimo būdų, kaip panaudoti, išsaugoti ir pakelti regeneruotą medieną. Rezultatas buvo modulinė aptakių, medinių sijų sistema, inkrustuota LED žibintais, suprojektuotais taip, kad be įrankių būtų galima tarpusavyje tilpti į įvairias plieno jungtis. Iki šios dienos „Stickbulb“ gaminama iš medienos, regeneruotos iš nugriautų pastatų, išardytų vandens bokštų, nuvirtusių medžių ir tvariai tvarkomų miškų.

 

Koks dizainas labiausiai didžiuojasi ir kodėl?

„Sky Bang“ liustra. Tai įkūnija žaismingą „Stickbulb“ modulinę dvasią ir išaugo į vieną žymiausių mūsų dizainų. „Sky Bang“ kolekciją sudaro 6 linijinės medinės lemputės, kurios trinties dėka suvirinamos į centrinį suvirintą plieninį guolį. Toje pačioje centrinėje aparatinėje dalyje yra skirtingo ilgio lemputės, skirtos sukurti skirtingo dydžio šviestuvus, taip pat mūsų nešiojama „Bang“ kolekcija. Dizaino universalumas leidžia sukurti didesnius „Sky Bang“ šviestuvų sujungimus sujungiant lazdas, kurias mes padarėme bendradarbiaudami su Rene Gonzales gražiame restorane „Plant“ Majamio dizaino rajone. Kaip ir dauguma „Stickbulb“ šviestuvų, „Sky Bang“ šviestuvai gabenami supakuoti, o tai taupo siuntimo išlaidas ir sumažina mūsų anglies pėdsaką, kuris yra pagrindinis mūsų studijos prioritetas.

 

Etinė, atsakinga praktika yra svarbi prekės ženklo filosofija. Kodėl taip yra?

Mes esame etiški ir atsakingi žmonės, ir tai daro mus etiškais ir atsakingais dizaineriais. Pirmenybę teikiame savo komandos, bendruomenės ir pasaulio sveikatai ir sveikatingumui, o ne filosofijai ir labiau sveiko proto aktui. Nors mes remėmės savo intuicija siekdami tvarios misijos praeityje, dabar valdome savo duomenimis pagrįstą požiūrį į savo anglies pėdsaką. Mes analizuojame visos operacijos energijos ir išteklių suvartojimą, kad galėtume kiekybiškai sumažinti neigiamą ir padidinti teigiamą poveikį.

 

Kas toliau bus „Stickbulb“?

Mes planuojame įdomų II veiksmą. Kažkas netikėto. Bet per anksti dalintis. Mūsų studija NYC yra viena 10 000 kvadratinių pėdų erdvė, atskirta užuolaidomis. Viena pusė yra salonas. Kita pusė yra dizaino laboratorija ir gamybos erdvė. Apsilankę galite pasižvalgyti, ką mes tinkame per užuolaidas.

 

Kas daro piktogramą? Gebėjimas atlaikyti laiko išbandymą. Šie dėmesio verti dizainai atkeliavo iš visų laikų (nuo 1920 m. Iki šių dienų), tačiau turi amžiną šiuolaikinio gyvenimo klasikos statusą.

 

1920-ieji: PH serija, sukurta Poulo Henningseno Louisui Poulsenui

Danų dizaineris Poulas Henningsenas pirmą kartą sukūrė PH kolekciją 1925 m. Parodai Paryžiuje. Trijų atspalvių sistema buvo sukurta taip, kad netektų žvilgsnio ir sukurtų minkštus šešėlius, imituojančius aplinkos dujomis varomas lempas, kurias Henningsenas prisiminė iš savo vaikystės. Dabar kolekcija gali pasigirti 19 skirtingų versijų, įvairių dydžių ir spalvų.

 

1930-ieji: Originali George'o Carwardine'o „1227“ užduočių lempa „Anglepoise“

Tai yra vienas žymiausių XXI amžiaus britų dizainų. Automobilių inžinierius George'as Carwardine'as suprato pagrindinės „Original 1227“ savybės dizainą: spyruoklių ir įtempimo mechanizmą, kuris sujungė didžiausią lankstumą ir tobulą pusiausvyrą, todėl sukurta pripažinta užduočių lempa ir archetipinis „Anglepoise“ dizainas.

1940-ieji: George'as Nelsonas „Vitra“ naktinis laikrodis

Vienas iš daugiau nei 150 laikrodžių, kuriuos amžiaus viduryje sukūrė George'as Nelsonas. Architektas siekė šiuolaikinį dizainą įnešti į namus per kasdienius daiktus, tokius kaip laikrodžiai, lempos ir kiti namų apyvokos reikmenys. Dabar „Vitra“ gaminamas naktinis laikrodis gaminamas iš originalių „Nelson Estate“ projektinių dokumentų.

 

 

1950-ieji: Grobos Grossman sukurta „Cobra Wall Sconce“ skirta „Gubi“

Moters požiūrį į šimtmečio vidurio modernų dizainą atnešantis įspūdingas Gretos Grossman portfelis apima interjero dizainą, architektūrą, baldus ir apšvietimą, dėl kurių ji sulaukė kritikų pripažinimo. Jos apdovanojimų pelniusi „Cobra“ serija sutvirtino „Kalifornijos šiuolaikinį“ stilių kaip tarptautiniu mastu pripažintą judėjimą.

 

1960-ieji: „Achille“ ir Piero Giacomo Castiglioni „Arco“ grindų lempa FLOS

Dažnai mėgdžiojama, bet niekada nedubliuojama. Šis garsus itališkas dizainas buvo ne tik „Mad Men“ rinkinio pagrindas, bet ir nuolatinio modernaus meno muziejaus kolekcijos dalis. Broliai Castiglioni įkvėpė „Arco“ iš gatvės šviesos ir suteikė funkciją kiekvienai detalei - tokiai kaip skylė pagrinde, kad būtų lengviau pakelti.

1970-ieji: Ričardo Sapperio „Tizio Classic“ užduočių lempa, skirta „Artemide“

Mėgstamiausias tarp architektų dėl sklandaus plunksnos ir šviesos reguliavimo. Universalus „Tizio“ dizainas ir pramoninis pranašumas pelnė vietą nuolatinėse Niujorko modernaus meno muziejaus XX a. Dizaino kolekcijose ir Metropoliteno muziejuje.

 

1980-ieji: Alberto Meda ir Paolo Rizzatto „Berenice“ užduočių lempa „Luceplan“

Lengva ir efektyvi „Berenice“ 1987 m. Laimėjo „Compasso d'oro“ apdovanojimą - tai aukščiausia Italijos garbė už pramoninį dizainą. Sustiprintos nailono rankos jungtys ir 360 laipsnių kampu besisukanti galvutė daro ją idealia darbalaukio lempa bet kurį dešimtmetį.

 

 

1990-ieji: Pablo Pardo „Piccola“ stalo lempa, skirta „Pablo Designs“

Pirmasis Pablo Pardo dizainas „Piccola“ turi minimalų žaismingą makiažą, kuris pelnė vietą SF MOMA. Dizainas įkūnija Pardo dizaino „mažiau yra daugiau“ filosofiją, žaismingą, minimalią formą, jautrią bet kokiai pozicijai, todėl kiekviena sąveika su ja tampa organiška ir asmeniška.

 

2000-ieji: Philippe'o Starcko „Louis Ghost“ fotelis „Kartell“

Klasikinė „Louis XV“ kėdė gauna visiškai modernų skaidrų polikarbonatą. Elegantiška forma ir naujo amžiaus medžiaga sujungia baroką ir modernų stilių, leidžiantį „Louis Ghost“ dirbti beveik bet kokio stiliaus erdvėje.

2010-ieji: Tikslas mažas daugiataškis pakabukas, kurį sukūrė Ronanas ir Erwanas Bouroullecas, skirti FLOS

Kuriama piktograma „Tikslo šviesa“ prieštarauja tradicinio lubų šviestuvo principams - jis skirtas pakabinti grupėmis, o ilgas laidas vaidina svarbų vaidmenį estetikoje, užuot radęs būdą, kaip jį užbėgti už akių. . Rezultatas yra be galo reguliuojama konfigūracija, suteikianti funkciją, kuri yra tokia pati unikali kaip ir jos išvaizda.

 

Šiuolaikinės namų biuro idėjos:

Dizainas, dekoras ir dar daugiau

Šiais laikais vis daugiau dirbant namuose, senukai šviestuvai įrengę tam skirtą, patrauklų biuro plotą, galite labai pakeisti savo požiūrį į darbą. Nesvarbu, koks didelis ar mažas yra jūsų biuro plotas, švari, moderni dizaino estetika gali pakelti jūsų erdvę nuo paprasto stalo ir kėdės iki gražios, patrauklios darbo aplinkos.

 

Jei turite nedidelį biurą, baldų linijų išlaikymas paprastas ir atviras gali padėti padidinti erdvę. Aptemptas stalas plonomis kojomis ir kėdė, pritvirtinta prie tinklo, padaro kambarį erdvesnį ir praleidžia šviesą bei orą. Paprasčiausiai kontrastingos skirtingos tekstūros ir apdaila suteiks kambariui susidomėjimo ir šilumos, nepridedant masės.

 

Koordinuoti spalvas

 

Vienas iš būdų, kad erdvė jaustųsi vieninga, yra monochromatinės paletės pasirinkimas. Savo sienų, knygų lentynų, rašomųjų stalų ir kitų baldų spalvų derinimas sukuria sanglaudos jausmą ir leidžia parodyti atskirus kūrinius su mažais spalvų šuoliais. Galite žengti šią idėją dar labiau ir išlaikyti baldus su aštriais, trapiais kampais ir viena spalva. Švelnesnės, apvalesnės formos turi būti akcentinės spalvos, kad būtų dar ryškesnis kontrastas.

 

Būkite protingas apie kosmosą

 

Erdvės efektyvumas yra būtinas kiekvienam mažam namų biurui. Puikus būdas sutaupyti vietos yra baldų, kurie naudojami keliems tikslams, pasirinkimas, pavyzdžiui, knygų lentynos-stalo derinys. Arba pasirinkite gabalus, kuriuos galima susidėti, kai jų nenaudojate, pavyzdžiui, stalą, kuris sulankstomas į spintelę. Ir būtinai kuruokite savo dekorą, kad sumažintumėte netvarką.

 

Pakelkite su kontrastu

Paprastumas yra pagrindinis šiuolaikinio namų biuro elementas, tačiau paprastas nereiškia, kad jis yra nuobodus. Kad minimalistinis estetinis dizainas būtų patrauklus, derinkite metalus ir tonus ant didesnių baldų, tokių kaip stalai ir kėdės, baldų. Tada parinkite akcentuojančių elementų ir aksesuarų kontrastingus metalus.

 

Būk ryškus su balta

Dėl ryškiai baltos sienos kambarys jaučiasi erdvus ir atviras - tai taip pat puiki fono drobė dideliems dizaino elementams. Pavyzdžiui, per didelis tekstūruoto meno kūrinys suteikia kambariui šilumos, neužimdamas vertingos darbo vietos.

 

Eksperimentuokite su „Shapes“

 

Kontrastingi kontūrai gali būti paprastas būdas pridėti vaizdinį susidomėjimą, tekstūrą ir gylį suderintoje spalvų paletėje. Pavyzdžiui, rašomąjį stalą su aštriomis kampinėmis linijomis subalansuoja ir pabrėžia suapvalintos, erdvios kėdės.

 

Pateikite svarbių elementų

 

Koordinuojant tam tikrus kūrinius pagal spalvą ir stilių, taip pat galite sukurti puikų foną daiktams, kuriuos norite išryškinti kambaryje. Kai kambaryje viskas derinama pagal stilių ir spalvas, vienas daiktas, nuklydęs nuo tos struktūros, išsiskirs ryškiu kontrastu, patraukdamas akį.

 

Norėdami pabrėžti, naudokite spalvą

 

Šiuolaikinis dizainas nereiškia, kad negalite naudoti spalvų, tiesiog naudokite jas protingai. Vienos suderintos ryškios spalvos popsai suteikia ryškumo ir žavesio, neužgoždami kambario.

 

Raskite sumanių galimybių pasidalinti erdve

 

Jei turite kelis šeimos narius, dirbančius namuose, norint rasti efektyvų būstą, būtina rasti efektyvius būdus, kaip pasidalinti erdve. Pavyzdžiui, didelė knygų lentyna, kuri gali būti dviguba kaip stalas, padaro kelias darbo sritis, tačiau išlaiko racionalų profilį, kad sritis būtų sutvarkyta. Bendradarbiavimo projektams gali būti naudojama dvipusė lentelė.

 

Pareikškite savo kampą

Ne visi turi kambarį tam skirtam namų biurui, tačiau svarbu turėti erdvę, kurią laikote savo. Apsvarstykite neįkyrius baldus, kurie gali atlikti keletą biuro funkcijų, tačiau neužgožti jūsų gyvenamojo ploto.

 

Susikurkite dizaino estetiką patys

 

Jei tam tikras dizaino stilius jus domina, nebijokite jo priimti, bet atnaujinkite. Pavyzdžiui, žemos, švarios linijos, tekstūrų derinys ir savarankiški „Mid-Century Modern“ dizaino moduliai puikiai tinka šiuolaikiniam biurui naudojant šiuolaikines spalvas ir medžiagas.

 

Nebijok tamsos

Žmonės dažnai tiki, kad dėl juodų sienų mažas kambarys gali pasirodyti mažesnis, tačiau teisingai atlikus tai gali būti priešingai. Tamsios spalvos gali sukurti kitų elementų vizualinį foną, leidžiant baldų detalėms išsiskirti. Pasirinkus tik kelias kitas medžiagas, kad būtų galima palyginti, dėmesys sutriks.

 

Apibrėžkite tekstūra

Medienos grūdai, audinio pynimas, plytelių lygumas, akmens šiurkštumas. Stiprūs tekstūros skirtumai yra dar vienas būdas suteikti kambariui sudėtingumo be painiavos, ypač spalvų konsistencija keliuose elementuose. Variacija suteikia vizualų gylio fone jausmą neatimant pagrindinių židinio taškų, pavyzdžiui, pareiškimų stalo ar žudiko.

 

Eik natūraliai

Ne viskas šiuolaikinė turi būti pagaminta ir pagaminta. Apimkite natūralius elementus, pavyzdžiui, medį ar akmenį, ir sluoksniuokite juos stipriomis formomis ir švariomis linijomis (o sodo vaizdas nepakenks).

 

Sukurkite tiesiog elegantišką dizainą, pasirinkdami skirtingus vienos spalvos atspalvius kaip savo biuro paletę. Visų spalvų neutralaus medžio plotis padidina kambario sudėtingumą, tačiau naudojant neutralius, pavyzdžiui, pilkus ar kreminius, kambario sudėtingumą, tačiau išlaikomas pastangų nereikalaujantis monochromatinio dizaino minimalizmas. Apsvarstykite galimybę naudoti elementus, sugretintus pagal pagrindinius elementus, pavyzdžiui, dekonstruotą sieninį laikrodį.

 

Tegul tai atspindi tave

 

Šiuolaikinis dizainas neturi būti sterilus ir beasmenis. Turėkite omenyje savo asmenybę ir pridėkite dizaino elementų, suteikiančių jūsų kambariui charakterį, pavyzdžiui, žaismingą karvės odos kilimėlį ar asmeniškai reikšmingą meną.

 

Ne daugiau, nei jums reikia

Jums daugeliui nereikia didžiulio biuro su dideliais baldais. Pareikškite savo kambarį tik tam, ko reikia, kad galėtumėte veikti ir įkvėpti. Apsvarstykite užduočių apšvietimą kaip pagrindinę lempą, kai skirtingiems projektams reikalingas skirtingas apšvietimo lygis.

 

Naudokite funkcinį apšvietimą

 

Kūrybingi šviestuvai tampa pagrindiniu tašku bet kuriame kambaryje. Unikalus sienų ar lubų apšvietimas suteikia kambariui asmenybės ir tampa savarankišku meno kūriniu.

 

Žaisk su „Heights“