Veido masažuoklis iš nefrito Jadeit

 • Kraunamos nuotraukos
  499
  Į krepšelį 

  Veido masažuoklis pagamintas iš akmens nefrito.

  Jame yra du masažiniai volai.

  Nefrito masažas - populiariai vadinamas jaunystės akmeniu yra populiarus būdas Azijoje palaikyti sveiką ir jaunatvišką odos būklę.

  Akmens masažas daro daug naudingo poveikio odai, įskaitant:

  -Uždaro poras

  -Sumažina patinimus ir tamsius ratilus po akimis

  -Gerina odos aprūpinimą krauju

  -Atpalaiduoja veido raumenis, taip pašalindami smulkias veido raukšles.

  Negana to, nefrito masažas ne tik gražina, bet ir atpalaiduoja.

  Įdomus faktas yra tas, kad nefritas yra akmuo, kurį dažniausiai naudoja bioterapeutai, kad sustiprintų kūną ir užtikrintų jo ilgaamžiškumą, taip pat padeda atsipalaiduoti ir harmonizuotis.

  Be to, manoma, kad skalda pritraukia sėkmę ir draugystę.  

 • Naudojimas - masažas gali būti atliekamas praktiškai kiekvienoje veido odos srityje! Kakta, akių sritis, nosis, skruostai, lūpų sritis, smakras ir kaklas. Mažas ritinėlis puikiai tiks masažuoti švelnias sritis, t.y., aplink akis, nosį ir burną. Būkite atsargūs ir nespauskite per stipriai šiose srityse, nes oda yra labai jautri ir lengvai gali atsirasti mėlynių. Masažo metu galite naudoti natūralius aliejus, tačiau tai nėra būtina.

  Valymas - užtenka išplauti masažuoklį po tekančiu vandeniu, naudojant muilą. Neleiskite bakterijoms patekti ant veido odos. Oda riebaluojasi bei prakaituoja, todėl nevalomas masažuoklis gali kenksmingai paveikti odą. Kartą per keletą savaičių rekomenduojama palikti masažuoklį saulės spinduliuose, kad akmuo galėtų įsikrauti saulės energija ir atkurti savybes.

  Nefrito masažuoklis - tai mažas daiktas, darantis stebuklus! Liftingas, atjauninimas, raukšlių lyginimas, porų siaurinimas - tai tik dalis to, ką sugeba šis masažuoklis.

  Prieš naudojimą pravartu masažuoklį kurį laiką atvėsinti šaldytuve. Nefritas gan ilgai išlaiko žemą temperatūrą, todėl gerina mikrocirkuliaciją, uždaro poras ir blokuoja riebalų susidarymą.

  Kaip naudoti?

  Masažą verta pradėti nuo veido centro, nukreipiant į išorę ir išilgai kaklo iš viršaus į apačią - tai pagerina limfos nutekėjimą. Taigi pradėkite nuo kaktos link ausies, o tada pereikite prie skruostų, pradedant nuo nosies srities ir nukreipiant link ausies.