Miegamojo apšvietimas

 • Miegamasis tai mūsų poilsio kambarys, kuriame mes ilsimes. Todėl šioje patalpoje mes turėtume rinktis šviestuvus atsakingai. Miegamojo apšvietimas ne vien papuoš jūsų erdvę, suteik malonų romantikos jausmą, bet taip pat padės atsipalaiduoti ir pasiruošti miegui.

  Daugelis iš mūsų prieš miegą mėgstame skaityti knygą, žiūrėti televizorių ar tiesiog šnekučiuotis su antrąją puse. Todėl nuo jūsų poreikio miegamojo šviestuvai gali būti tiek pagrindiniai, tiek funkciniai. Mūsų asortimente rasite įvairaus stilio lempas, kurios įtiks net išrankiausiam skoniui. Todėl kviečiame visus apsilankyti mūsų parduotuvėje kurioje pateikiame įvauriausias interjero idėjas ir kaip pritaikyti vieną ar kitą apšvietimą- čia tikrai rasite jums tinkančią šviesą, kuri padės Jums sukurti tikrą ramybės oazę.

  Miegamojo apšvietimo sprendimai ir patarimai jūsų miegamajam.

 • Jei jūsų miegamojokambarys itin didelis jums gali prireikti keletą montuojamų ar pakabinamų šviestuvų. Žinoma apšvietimas miegamajame neturi būti ryškus. Čia šviesa turėtu būti blanki, vidutinio ryškumo, taip sukuriant romantišką atmosferą.

  Turime tiksliai nuspręsti kokia vietas ir erdves kambaryje norisime apšviesti. Pagal tai turėsime rinktis lempas. Lubinis- tinkami bendrai erdvei apšviesti, sieniniai šviestuvai prie lovos - atskiroms vietoms kaip funkcinė šviesa, o akcentiniai- tai būtų papildomi šviestuvaisuteikti interjerui žaismingumo.     

   

  Jei mėgstate vakarais skaityti lovoje jums tikrai prireiks funkcinės šviesos prie lovos. Čia puikiai tinka pastatomišviestuvai annt naktinio staliuko arba sieniniai miegamojo šviestuvai. Kurį modelį išsirinkti tai tik jūsų sprendimas priklausantis nuo jūsų idėjos ar interjero dizaino kuri uriate namuose. Jeigu neturite vietos naktiniam staliukui ar neplanuojate jo turėti šalia lovos, faktas, kad pastatoma šviesa jums jau bus neaktuali ir žvalgysites į lempas, kurios yra kabinamos ant sienos. 

  Apšvietimotipai ir jų suderinamumasmiegamajame. Žinome pagrindinius 3 tipus: bendras, funkcinis ir akcentinis. Taip pagrindiniai tipai kurie yra derinami kiekviename kambaryje. Čia kaip ir kitame kambaryje bendram apšvietimuitinka lubiniai miegamojošviestuvai.

  Miegamojo lubų apšvietimas apšvies visą pagrindinę erdvę. Kai jūsų kambarys pailgas galite rinktis kelisšviestuvus. Jei Jums reikalingas kambaryje tiek ryški, tiek blanki šviesa siūlome papildomai įsigyti dimerį. Ypač tai yra aktualu kai persirenginėjate šiame kambaryje ar turite makiažo staliuką.

  Puikiai žinome, kad ieškoti drabužių spintoje yra sudėtinga, jei šviesa yra blanki, taip pat jei netinkamas apšvietimaskris į makiažo staliuką mes negalėsime gražiai ir kokybiškai pasidažyti. O vakare ši ryški šviesa nėra reikalinga šiame kambaryje, nes ji gali pradėti jus erzinti, todėl geriausias sprendimas turėti keletą variantų kuriuos būtent gali Jums suteikti reguliuojama šviesa. Taip pat vienas iš sprendimo būdų- jei turite keletą šviesos srautų- naudoti keletą jungiklių- taip iš esmės galėsite reguliuoti savo šviesos srautą.

  Funkcinė šviesa skirta apšviesti tam tikras erdves. Jis dažniausiai naudojamas skaitant knygą ar turint makiažo staliuko. Renkantis šviesą ant naktinio staliuko svarbu paminėti, kad gaubto apačia turi būti akių lygyje arba vos vos aukščiau.

  Nepamiškime kad kiekvienas iš mūsų skaito skirtingose pozicijose- vieni mėgsta skaityti gulint, kiti sėdint, o jeigu megstate skaityti keičiant pozas- rinkites tokią lempą kurią galėtumėte reguliuoti, ypač jos aukštį. Makiažo staliukui dažniausiai renkamas ermitažas šviestuvai kurie yra pakabinami iš šonų staliuko. Dažniausiai kabiname 2 lempas, taip geriau apšviečiame veidrodį, o jo atspindyje odą įgauna natūralius atspalvius.

  Akcentinė šviesa reikalinga jeigu norite sukurti papildomą jaukią atmosferą. Pavyzdžiui jūsų kambaryje yra krėslai su staliuku ar meniniai kūriniai į kuriuos norėtumėte atkreiptį dėmėsį. Būtent šio kambario meniniams paveikslams taip pat siūlome kabinti ant sienos 2 šviestuvusiš abiejų pusių.

  Pastatomišviestuvai kitaip vadinami toršerai Jums tiks prie papildomo krėslo esančio šiame kambaryje. Jis taip pat pasitarnautu tuo atveju jeigu nenorėtumėte jungti pagrindinę šviesą esančia ant lubų.

  Šis kambarys dažnam žmogui reiškia kur kas daugiau nei poilsio vieta,kurioje būname jau sutemus, o išeiname tik išaušus. Daugelis šį kambarį išnaudoja tiek poilsiuis, tiek skaitymui, tiek įvairiems ritualams ar tiesiog kaip persirengimo kambarį jai rūbų spynta randasi šiame kambaryje.

  Tik visiška tamsa reikalinga geram miegui, tačiau iki jo šviesa čia turi dalyvauti ir be jo mes neišsiversime. Dienos šviesos sklindančios iš langų žinoma mums čia nebus užtektina, kadangi į šį kambarį jau pereiname sutemūs.

  Būtinai kambarį apšvieskite atitinkamai pagal jo dydį. Miegamojo kambario apšvietimas pirmiausiai turi būti tiksliai įvertintas atsižvelgiant į kambario sienas ir būsimas ar esamas baldų išdėstymas. Čia šviestuvaineturėtu būti per dideli, tam kad neapsunkintu kambario vizualiai ir šviestuvai miegamajam turėtu tik pabrėžti baldų formas ir išvaizdą.

  Miegamojo apšvietimo idėjos priklausys tik nuo jūsų norų ir vizualizacijos kaip atrodys jūsų kambarys. Mes tik galime Jums padėti pateikiant įvarias idėjas, taim sukurėme būtent šią kategoriją, kurioje rasite nuotraukų su įvairiais sprendimais jūsų kambariui. Čia rasite įvairaus stiliaus irengtų kambarių. Jums teks tik peržvelgti Jums artimiausią stilių ir pasitelkti vizualizaciją ar jūsų kuriamam kambariui tiks būtent šisapšvietimas.

  Nepamirškite kad išdėstymas yra svarbus, nes net pats prabangiausias šviestuvas gali prarasti akimirksniu savo vertę jei ji pakabinsite netinkamoje vietoje. Svarbiausiai taisyklė pagrindinio apšvietimonekabinkite jo kambario centre, nes randantis lovoje jis gali spiginti jums tiesiai į akis. Būtent čia centro reikėtų ieškoti virš jūsų lovos. Todėl prieš tai jau turite būti išsiplanavę savo baldus ir tiksliai žinoti jų išmatavimus, kad kuo geriau galėtumete išcentruoti viršutinę šviesą.

  Prisiminkite kad kartais daugiaušviestuvų tai nėra geriau. Daug ypatingai ryškaus šviesos šaltinių sukurs jums tikrai blogą erdvę, jausites tarsi randates operacinėje. Čia bus tikrai Jums sunku susikaupti bet kokiam darbui, o ypatingai poilsiui.

  Tačiau jei norite naudoti daugiau lempų, svarbu kad jos reguliuotusi arba turėtu mažesnio galingumo lemputes. Taip daugelis jūsų papildomų šviestuvų sukurs dekoratyvinę funkciją ir papuošite kambarį akcentais.

  Spintųapšvietimas ir jų skildanti šviesa. Jei jūsų miegamajameyra įkurta drabužinė ar stovi spinta- pasirūpinkite tinkama šviesa. Nieko negali varginti labiau, nei tamsiosspintų lentynų nišos. Čia ketinant kažką surasti bus ypač nepatogu jei nebus tinkamo šviesos srauto.

  Dabar ypač madinga apšviesti šias nišas LEDšviestuvais, kurie būna subtiliai paslėpti spintose, ant lentynų kraštelių ar dar kaip kitaip įmontuotį- šonuose ar prie lubų. Čia dažnai yra naudojami ir judesio davikliai, atvėrus spinta- šviesa automatiškai įsijungia, o jai uždarius ji užgęsta. Taip jums nereikės papildomai jungti jungiklio.

  Kambaryje įvertinkite ir pasiplanuokite iš anksto jungiklių vietas. Tai suteiks jums patogumo ir komforto. Juk nenorėtumėte atsigulus į lovą vėl keltis tam kad išjungti bendra ar papildomą šviesą, todėl visada siūlome papildomai jungiklį turėti prie lovos, kur būtų įjungiamas ar išjungiamas pagal poreikį jūsų visasapšvietimas esantys kambaryje.

  Taip pat atskiri Jungikliai leis jums atskirai įjungti norimą šviesą. Jeigu gyvenate vienas, visada pagalvokite, kad jungiklaii būtų abejose lovų pusėse nepriklausomai kurioje pusėje jus miegate. Bet kokiai situacijai pasikeitus jums gali brangiai kainuoti rekonstrukcija dėl jungiklių išdėstymo. O atskiri jungikliai jums leis asmeniškai įjungti ar išjungti norimą šviesą taip nevarginant partnerio ir nesukeliant bereikalingo diskomforto.

  Juk būtent šiame kambaryje mes praleidžiame didžiąją dali savo gyvenimo, todėl verta pagalvoti ir išplanuoti visas detales protingai suteikiant savo gyvenimui komforto ir patogumo. Tam galite pasitelkti ir technologijas, gyvenimas kaip ir pasaulis tobulėja nesustabdomu greičio tempu. Ir mes galime pasitelkti į naujausias technologijas kurios mums padės palengvinti mūsų gyvenimą buityje.

  Miegamojoerdvė- tai ypatinga vieta, kurioje mums didžiausia prabanga yra patogumas. Būtent šiame kambaryje mes dažnai svajojame prieš užmiegant, mūsų mintys nurimsta, o kūnas atsipalaiduoja prieš dar naują vieną dieną, čia nestygsta ir romantikos.

    

  Skaityti daugiau