Staliniai šviestuvai

 • Staliniai šviestuvai - staliniai darbo šviestuvai
  Staliniai šviestuvai yra puikus būdas suteikti jūsų miegamajama, svetainėje ar net žiemos sode jaukią atmosferą. Enif Group Jums pasiūlys švelnų, bei šiltą asortimentą šio apšvietimo Jūsų namams. Mūsų parduotuvėje rasite tiek stalines lempas, tiek darbo ar naktines lempas.

  Nors mūsų asortimentas platus ir visi mūsų siūlomi šviestuvai yra išskirtiniai, bet mūsų staliniai šviestuvai yra žinomi dėl savo žavingų dekoratyvinių savybių. Jos puikiai atrodo jūsų namuose tiek įjungtos, tiek ir išjungtos- todėl stalinis apšvietimas Jums pasitarnaus ne tik šviesai, bet ir papildant Jūsų namų dizainą. Ir vissiškai nesvarbu as jus ieškote tradiciškesnio šviestuvo ar modernaus apšvietimo.

  Elegance Ella 483033201
  Populiari prekė   -82%
  27 
  155  Sutaupykite 128 
  Elegance Ella 483033101
  Populiari prekė   -82%
  27 
  155  Sutaupykite 128 
  STALINIS ŠVIESTUVAS MOKI VEZI
    -36%
  28 
  44  Sutaupykite 16 
  STALINIS MIEGAMOJO ŠVIESTUVAS ORSO CREME
    -34%
  25 
  38  Sutaupykite 13 
  STALINIS MIEGAMOJO ŠVIESTUVAS XALER
    -25%
  29 
  39  Sutaupykite 10 
  STALINIS ŠVIESTUVAS READING TIME
  Populiari prekė   -32%
  1150
  17  Sutaupykite 550
 • Staliniai miegamojo šviestuvai- puikiai tinka vėlyvo vakaro skaitymo vakarams. Kad viskas būtų šiek tiek lengviau ir komfortiškiau, kodėl neinvestavus į vieną iš lietimui jautrių naktiniš lempų? Kurios jūsų miegamajam suteiks stilingo elemto, bet ir bus labai praktiškos kasdieniniam naudojimui.  

  Norėdami atkreiptį dėmėsį į šviestuvą rinkites aukštą stalinę lempą ar net kažką panašau į stiklinę stalinę lempą. Jei ieškote šviestuvo su tam tikra spalva, galite rinktis įvairius stovus o stalinių šviestuvų gaubtai lengvai prisiderins prie jūsų interjero spalvų. Čia Jums pasiūlysime įvairių spalvų, įskaitant pilką, juodą, baltą, mėlyną, raudoną, geltoną, žalią ar net rausva spalvą šviestuvo gaubtus.

  Mūsų populiariausios stalines lempos yra metalinės, įskaitant vario, žalvario, sidabro, sukso, chromo, an net rausvos spalvos lempas. Pramoninė, stalinė darbo lempa neabejotinai yra moderni ir minimalistinė iš nerūdijančio plieno ar sidabro- nesenstančiu stiliumi.

  Modernus staliniai šviestuvai ir darbo šviestuvai turi 2 metų garantija, kaip ir daugelis kitų: pakabinami šviestuvai, lubiniai, toršerai ar vaikiški šviestuvai. Patikslinta garantija ir išsamesnė informacija galite sužinoti susisieke su mūsų konsultantais. Čia suteiksime įvairius garantijų variantus, priklausomai nuo šviestuvo ir šviestuvo gamintojo.

  Staline lempa

  Nėra nieko, kas taip lengvai pakeistų namų aplinką, kaip šviestuvai, ypač staliniai šviestuvai. Naudodamiesi keliais šviestuvais, galite savo svetainę ar miegamąjį paversti patogiu skaitymo kampeliu.

  Staliniai LED šviestuvai palengvins jums darbą vėlais vakarais arba ankstyvais žiemos vakarais, jūsų namų biuro ar darbo kambaryje. Be to įdiegus tinkamą apšvietimą keičiasi nuotaika ir atmosferą namuose, stalo lempos gali tiesiog papildyti ir pagerinti jūsų esamą dekorą ir Jums papildomai nereikės išleisti pinigų dekoro detalėms kūriant namų interjerą. Todėl šviestuvas atliks Jums ne tik šviesos srauto funkciją, bet ir papuoš Jūsų kambarį. stalo šviestuvus derinkite su toršerais ar lubų apšvietimu arba derinkite pagal tam tikrą spalvų schemą.

  Eksperto patarimai iš tinklaraštininkės. Mes paprašėmė dizaineres išrinkti tobulą stalo lempą savo namams. " Stalinis LED šviestuvas - gyvenamajam kambariui - išsirinkite pribloškianti šviestuvą." Šiai dienai turime didelį pasirinkimo asortimentą, svarbu nuspręsti kokio dydžio stalinė lempa Jums tiks geriausiai? Kokios spalvos? Koks aplinkos dekoras ir kokio stiliaus stalinis šviestuvas bus tinkamiausias? Ar stalinė lempa turėtu susilieti su interjeru ir būti nepastebima ar turėtu išsiskirti kaip interjo detalė? Stalinis šviestuvas panašiai kaip ir bet koks baldas namuose kuriam reikėtu skirti dėmesio prieš perkant. Norėdami rasti geriausią stalinę lempą- pateikiame Jums keletą patarimų, kurie padės Jums apsispręsti.

  Kur stovės Jūsų stalinis šviestuvas?

  Visų pirmą, svarbiausiai yra nuspręsti, kur jūsų norimas įgyti šviestuvas bus pastatytas. Tai yra gyviškai svarbu žvelgiant į namų dizainą, turite tiksliai planuoti kambario stilių, nusprendžiant šviestuvo dydį ir net norimą įviesos kiekį. Apibrėžkite stalinio šviestuvo paskirtį - ar jis bus skirtas papildomui apšvietimui kambaryje, ar tik kaip dekore detalė. Jei tai bus jūsų tamsus svetainės kampas, jums reikės daugiau šviesos, todėl rinkites stalinį šviestuvą kuris suteiks Jums daugiau išsklaidytos šviesos, o jei jūsų kambarys šviesus ir norite išsirinkti kažką gražaus, kaip dekoro elementą- rinkites mažiau išsklaidytą šviesą.

  Kokio dydžio stalinis šviestuvas turėtu būti Jūsų namuose?

  Stalinė lempos dydis priklauso nuo jūsų stalo aukščio ir pločio ant kurio jis bus pastatytas, taip pat įtakoja ir kambario dydis, kuriame bus statomas apšvietimas. Norėdami suderinti su jūsų interjeru, venkite šviestuvo, kuris atrodys ne vietoje. Jei turite gana didelę svatainę su daugiau negu viena sofa- pasirinkite didesnį ir auktštesnį šviestuvą, taip jūsų apšvietimas vieningai derės su jūsų sukurtu ar kuriamu interjeru, taip išlaikant pusiausvyrą.

  Kokio stiliaus stalo lempą bus tinkama mano kambayje?

  Atsisėskite ir pagalvokite, kokio stiliaus yra jūsų kambarys, ar jis gan modernus ir šiuolaikiškas? Ar visgi jūsų namai labiau tradiciniai ir klasikiniai? Peržiūrėkite visą siūlomą asortimentą mūsų puslapyje ir raskite lempą kuri labiausiai atitiktų jūsų kambario stilių. Pažvelkite į spalvas, kurias naudojate savo kambaryje ir namuose, pasistenkite išsirinkti dar nenaudotą atspalvį savo kambaryje, taip šiek tiek lengvai ir neapkraunant lengvu mostelijimu stalinį šviestuvą paversite dekoro detale, kuri papildys jūsų namų interjerą.

  Jei visgi norite tikslingai išskirti šį šviestuvą iš viso interjero, taip suteikiant jam dėmėsio jūsų kambaryje- rinkites ryškesnių spalvų ar paryškinto rašto šviestuvus. Primename- jei jūsų kambaryje kuriame norite pastatyti stalinį šviestuvą yra metaliniai šviestuvai, įsitikinkite ar naujai išrinktas šviestuvas yra tokio pačio atspalvio? ir ar nesikerta su kitais metalais jūsų kambaryje. Pavyzdžiui jei šviestuvas jūsų kambaryje chromo spalvos- rinkites stalinį šviestuvą taip pat su chromo stovu, o su gaubtu galėsite paįvarinti šviestuvo stilių. Mišrūs metalai atrodo taip pat puikiai- tik tuo atveju jei jie yra krupščiai parinkti ir tarpusavyje suderinti.

  Stalinis šviestuvas dienos metu turėtu jūsų namams suteikti šiek tiek žavesio erdvei, o vakarais- švelnumo ir jaukumo, kai juo yra naudojimasi. Dekoratyvinis stalinis šviestuvas- yra skirtas tuščiam arba šoniniui stalui užpildyti, svarbu kambaryje neturėti per daug tuščių vietų.

  Daugybę žmonių mėgsta kurti išskirtini interjerą savo namuose ir mes norime prisidėti prie kuriamo interjero, todėl siūlome įvairų pasirinkimą bei didelį asortimentą. O neleidžiant daug laiko prie šviestuvų visada siūlome pradžioje nuspręsti kokio konkrečiai šviestuvo norite, kokiu spalvų ar atspalvių ir mūsų internetinėje parduotuvėje atsifiltruoti spalvas ar stilių pagal mūsų pagalbinį filtrą. Taip sutaupysite laiką ieškant Jums tinkamą stalinį šviestuvą.

  Koks stalinis darbo šviestuvas Jums yra tinkamiausias?

  Dėka naujausioms technologijoms, darbas iš namų tapo mūsų daugelis kasdienybė. Vis daugiau įmonių suteikia sąlygas ir galimybes bent jau dalinai dirbti nuotoliniu būdu ar net visą laiką. Vis tik kaip bebūtų dažnai mūsų namuose nėra sąlygų ar pristaymo dirbti iš namų, todėl turime pasirūpinti darbo vieta, kad jis būtų produktyvus ir žinoma visų pirma patogus Jums. Todėl vienas iš pagrindinių dalykų- tinkamai apšviesta darbo vieta.

  Staliniai darbo šviestuvai visuomet buvo labai populiarūs, kaip būtinybės prekė ir iki šiol nepaleidžia populiarumo tendencijų, todėl enif.lt internetinėje šviestuvų parduotuvėje Jus rasite gausų stalinių šviestuvų pasirinkimą. Kurių dėka sukursite papildomą šviesos šaltinį jūsų darbo vietoje.

  Kaip bebūtų keista, bet tikriausiai visi mes atsimename stalinius šviestuvus, kuriuos naudojome mokyklos ar universiteto laikais. Ilgi studijų vakarai buvo neatsiejami nuo tokios lempos, kuri leisdavo susikurti produktyvią, taupią ir saugią šviesą. Dažniausiai stalinės lempos yra kuriamos su lankstomu korpusu, kad šviestuvą būtų lengvą nukreipti į kompiuterį ar reikiamą tašką ar priartinti iki reikiamo atstumo.

  Dažniausiai stalinės lempos yra tvirtu, sunkiu pagrindu, todėl yra stabilios ir dėl to gali būti laikomos tiek ant kieto, tiek ir ant minkšto patalpo, pavyzdžiui ant stalo, spintelės , virtuvės stalviršio ar stalo, o minkšto- sofos ar lovos.

  Šviestuvai šiandien yra kuriami iš įvairaus metalo, plastiko ar kito, bei taip pat įvairių spalvų- geltona, žalia, žalvario, raudona, mėlyna, rausva, juoda, pilka, balta, melsva. O jei renkates - klasikinis stalo šviestuvas - šį variantą- jo gaubtas gali būti pagamintas iš tekstilės įvairiausių spalvų ir raštų arba tiesiog stiklo, taip pat gali būti išliestas vientisai iš metalo nuo pagrindo- toks šviestuvas būną dažniausiai sukurtas dizainerių- namų dekoro sumetimais.

  Prie stalo tvirtinami šviestuvai- tai dar viena puiki galimybė. Patogiai tvirtinimas šviestuvas prie bet kokio stalo pločio ar storio su specialia tvirtinimo sistema. tvirtinami šviestuvai būna su specialia tvirtinimo sistema ar vadinamomis žnyplėmis. Šios sistemos leidžia saugiai sumontuoti šviestuvą prie norimo paviršiaus nepaliekant ant baldų jokių žymių. Taigi siūlome Jums pagalvoti ir apie tokį darbini variantą, kadangi toks šviestuvas ypač prie mažo staliuko visiškai neužims vietos ir paliks jums daugiau erdvės darbui neapkraudamos jo. Dažniausiai staliniuose šviestuvuose halogeninės arba kaitrinės lemputės- tačiau jau ir dabar tapo labai populiarus staliniais darbo šviestuvai su LED apšvietimu- Jos yra universalesnės ir taupesnės.

  Mūsų šviestuvų parduotuvėje rasite stalinių šviestuvų iš įvairių pasaulio gamintojų, kuriu dėka turime pasirinkimo įvairovę, ir šie šviestuvai leis atrasti prie bet kokio interjero dizaino deranti jūsų namams, bei papildantį interjerą dekoratyviai šviestuvą.   

  Skaityti daugiau