Sietynai

 • Žvilgsnis į sietynus dažnai krypsta kai pamatome juos, tačiau dažniausiai savo namuose žmonės renkasi minimalistinius, neperkrauto dizaino šviestuvus. Ir tik ypatingais ir išskirtiniais atvejais mes renkames būtent šiuos šviestuvus. Sietynai dažnai asocijuojasi su prabanga, ištaingingumu ir daugelis mąsto, kad šiuolaikiniuose namuose šie šviestuvai visiškai nedera. Ir nepaisant visų nuomonių gamintojai jau sugeba sukurti ištaikingus sietynus, kuriuos puikiai priderinsite ne tik klasikiniuose prabangiuose namuose, bet ir moderniuose butuose.

  LUBINIS ŠVIESTUVAS P-E 1273/6 CHROM
    -42%
  159 
  275  Sutaupykite 116 
  SIETYNAS PERLO
    -14%
  98 
  115  Sutaupykite 17 
  SIETYNAS W-N 1541/5 CHROM
    -46%
  53 
  99  Sutaupykite 46 
  SIETYNAS W-N 2325/5 CHROM
    -37%
  137 
  220  Sutaupykite 83 
  SIETYNAS BORB BRASS
  Populiari prekė   -23%
  54 
  71  Sutaupykite 17 
  SVETAINĖS ŠVIESTUVAS DEPO CHROME
    -42%
  79 
  138  Sutaupykite 59 
  PAKABINAMAS SIETYNAS RETRO
    -28%
  79 
  111  Sutaupykite 32 
  SIETYNAS ROCKO
  Populiari prekė   -31%
  129 
  189  Sutaupykite 60 
  SIETYNAS BROMO
  Populiari prekė   -42%
  69 
  119  Sutaupykite 50 
  PAKABINAMS SIETYNAS GOTO
    -55%
  52 
  116  Sutaupykite 64 
  SIETYNAS W-E-1305-4
    -29%
  165 
  235  Sutaupykite 70 
 • Sutikime, kad vienas didelis šviestuvas apvies visą erdvę, o mes sutaupysime vietos. Ir to nepadarysite su kito tipo šviestuvais, kaip pakabinamas ar lubiniais, dažniausiai juos tenka komplektuoti po kelis.

  Šis apšvietimas taps jūsų erdvės dėmesio traukos centru, kadangi tai masyvus akcentas, tarsi meno kūrinys.    

  Kabantis šakotas šviestuvas sietynas skleidžia šiltą šviesa, kuri maloniai apgaubią aplinką, sukuria romantiška atmosferą ir tokios funkcijos ar rezultato jus neišgausite su paprastu pakabinamu ar lubiniu šviestuvu.

  Krištolinis sietynas turi privalūmą jog padaro šviesos lūžius, taip sukurdamas šviesos žaismą ir ypatingai pagyvina aplinką. Taip pat nepriklausomai nuo jo formos ar dizaino- toks apšvietimas vienareikšmiškai sukuria erdvei išskirtinės elegancijos ir prabangos dvelksmą.

  Šie šviestuvai yra universalus ir pamirškite apie statišką dizainą. Gamintojai ir dizaineriai šiems sietynams suteikė naują požiūrį ir jų pritaikymas moderniame konstekte sufleruoja, kad galime išeiti iš senų nuostatų ir paversti šį apšvietimą elegantišku ir minimalistinius, kuris visada turės avangardo elementų su klasika, tedicija ir pakabinamų žvakių elementais.

  Puikiai apšviečiantis šviestuvai išsaugos Jums sienas. Nors ir masyvus, bet jie tinka ne tik aukštom luboms, pritaikysite juos ir vidutinėms lubų erdvėms.

  Todėl daugelyje patalpų galite sutaupyti ir netvirtinti papildomų šviestuvų prie sienų. Tai aktualu ne tik namuose, bet ir įrenginėjant patalpas restaranuose, parduotuvėse ar viešbučiuose. Tik su šiuo šviestuvu jus sukursite eleganciją, stilių, šviesą ir išskirtini charakterį.

  Šviestuvų dizaineiai sukūrė didelė spalvinę gamą, bei įvairias medžiagas. Koloritas korpusų tapo beribis, nuo tradicinių, prabangių iki sodrių spalvų gamų. Čia rasite auksinių, antikinių, žalvarinių, baltų, sendintos baltos, juodos, matines ir t.t. spalvas.

  O medžiagos iš kurių pagaminti šviestuvai gali būti įvairios. Nuo medžio, metalo, krištolo iki net plastiko. Šios lempos gali būti skirstomos į dvi dalis: sietynai su gaubtais ir sietynai su žvakėmis.

  Klasikiniai sietynai tai būtent tie sietynai kurie turi žvakių įmitacijos įsukamas lemputes. Šviestuvai su gaubtais yra dažniausiai švelnių spalvų- pilkos, juodos, kreminės, violetinės ar bordo- todėl šiuos šviestuvus Jums bus labai lengva priderinti prie jūsų interjero.

  Jei Jums sunku išsirinkti iš mūsų siūlomo asortimento ar iškilo klausymų, galite drąsiai kreiptis į mūsų specialistus, kurie Jums patars išsirinkti geriausiai Jums tinkanti variantą. Perkant už didesnę suma prekę Jums pristatysime nemokamai.

  Pripažinkime jog šie sietynai senukai tai pati gražiausia namų puošmena. Todėl netgi moderniuose namuose nebijokite šiuos sietynus įkomponuoti ir išgauti ne tik apšvietimą, bet ir išvaizdos funkciją. Dėl turimo plataus asortimento- kiekvienas mūsų klientas atras savąją šviesą, kuri jam atrodys estetiškiausia ir patraukliausia, labiausiai tinkanti kuriamam interjerui. Nebijokite susisiekti su mūsų profesionalais jei šioje sferoje esate naujokas ir Jums reiklaingi patarimai.

  Kristolinis sietynas Lietuvoje skaičiuoja savo gyvenimo metus jau netgi nuo XVII amžiaus. Būtent šiame amžiuje pastebimi pirmieji tokio tipo šviestuvai. Einantys šimtmečiai gamintojus ir dizainerius išmokė perprasti krištolo savybes, jo charakteristiką ir laiko dėka būtent čia gamintojai atrodo geriausias nišas koks panaudojimas yra geriausias.

  Krištolo sietynas tai bespalvis stiklas, kuris mus žavi visų pirma savo prabanga, bet taip pat ir žaismingumu. Kai saulės spinduliai paliečis krištolą - jis pradeda spindėti visomis vaivorykštės spalvomis. Būtent dėl tokių išsskirtinių savybių šis stiklas tapo labai populiarus ir ilgus šimtmečius nepraranda savo išskirtinumo.

  Dažnai mastome, kad krištolu galime papuošti tik prabangius, dažniausiai klasikinio stiliaus namus, tačiau jau ši tendencija ir suvokimas pamažu nyksta. Nes nes moderniuose namuose lengvai galite kabinti sietyną kuris puikiai derės prie jūsų interjero. Šiuo metu labai populiarūs tapo juodos spalvos, šie puikiai dera prie raudonos spalvos baldų. Neišvengiame ir baltos spalvos populiarumo, taip kaip ši spalva sukuria tvarka ir harmoniją.

  Sietynai sviestuvai su krištolu, kaip tinkamai juos reikėtu prižiūrėti?

  Daugelis sumąstome, kaip tektu prižiūrėi tokį šviestuvą, kuris turi begalės daug smulkių detalių? Dažniausiai baiminames, kad toks apšvietimas reikalaus iš mūsų daug priežiūros, o žinoma suvokiame, kad tik švarūs daiktai gražiai atrodo ir tinkamai blizga.

  Bet kaip ir įvairių rūšių gėlės reikalauja skirtingos priežiūros, taip ir čia. Krištoliniai šviestuvai nėra iš tikro tokie lepūs kaip pasirodytu iš pirmo žvilgsnio. Svarbiausiai reguliariai atlikti generalinę tvarką ir skirti jiems dėmesio, taip šis apšvietimas ilgą laiką džiugins savo išskirtinę šviesą, prabangą bei žinoma blizgumu.

  Įpilkite į vandenį sodos ir acto mišinį ir Jūsų sietynas vėl bus blizgus. Palaikykite sietyną bent kelias valandas ir nuvalykite. Taip Jums nusivalys ir dulkės ir kiti nešvarumai susikaupę ant šviestuvo.

  Šiuos puikiuosius krištolus dažnai pritaikome ne tik namuose, bet ir biuruose. Žmonės kurie mėgsta išskirtinumą, jie visiškai nesibaiminą išsirinkti šią krištolo prabangą. Ir daugelis gali net sutikti, kad sukurtas ir pasirinktas dizainas gali sūdaryti įspūdį apie žmogų- išsirinkus tokį interjerą- jus turėsite prabangos, išskirtinimo ir galios bruožų.

  Šis krištolinis apšvietimas ne tik gražus, bet jis ir puikiai atlieka savo funkciją- apšviečia dideles patalpas. Todėl jis be vargo apšvies sėkmingai kiekvieną patalpos kampą, o jums nereikės rūpintis papildomu apšvietimu. Ir neretai toks šviestuvas tampa pagrindiniu kambario akcentu, bei interjero dekoratyvine detale. Net ir pats papraščiausias namų kambarys atrodys gyvesnis jei pasirinksite šio tipo šviestuvą ir netgi dienos metu kabantys šviestuvas atrodys įspūdingai, o ne tik kai jis yra įjungiamas.

  Sietynas sviestuvai dažniausiai kabinami valgomajame, arba didžiajame kambaryje kitaip dar vadinamame svetainėje. Sietyną pritaikysite tiek klasikinėje tiek modernioje erdvėje, lengvai įnešdami klasikos ir prabangos dvelksmą. Todėl jeigu manote, kad tai yra atgyvena- tikrai ne! Tai naujas požiūris i modernų interjerą. Ar rasite kažką išskirtinesnio kaip kabančius sietynus, žvakių mitacijos ar pire lubų kabinamus šviestuvus su krištolo spindesiu?

  Greta krištolo dažnai dera ir puikiai papildo kitos interjero elegantiškos detalės. Krištoliniai sietynai dera su- Paveikslai ant sienų, židiniai, kilimai su raštu ir didelės erdvios sofos.

  Taip pat dažnai ouikiai atrodo prie didelio ir ilgo valgomojo stalo. O valgomasis puikiai atrodo su klasikiniu stalu, kėdėmis. Bet taip pat viskas puikiai dera prie moderno.

  Taip pat galime sutikti vieną iš populiariausių būdų tai sietynas miegamajame, kuris yra derinamas su klasikine lova, spintomis ir papildomais baldais. Sienos dažnai čia buna paprastų spalvų, be ypatingai ryškių raštų. Sienų spalvos dažniausiai renkamos švelnios, tam, kad neatitrauktume pagrindinio žvilgsnio nuo akcento ir kad nesusidarytu spalvų didelis nekontrastas.

  Dideliuose namuose be miegamojos, svetaines ar valgomojo šiuos šviestuvus dažnai kabiname darbo kambaryje, koridoriuje, laiptinėje, restorane, biure ar viešbučio hole.

  sietynai internetu dažnai perkamas šviestuvas. Mes esame šios srities profesionalai ir Jums tikrai nereikia jaudintis kaip tokį šviestuvą jus gausite užsisakę internetu.

  Jus gausite šią prekę tokią kokią ir matome pirkimo metu. Saugiai supakuotas šviestuvas pasieks jūsų namų ar ofiso duris. Iškilus bet kokia problemai kreipkites į mūsų specialistus ir mes Jums papasakosime daugiau. Saugus pristatymas internetu iš mūsų rankų.

  Didiengas dekoratyvinis apšvietimas su ispūdingomis formomis- tai viskas ko reikia jūsų namams. Turtingumo ir skonio pajautimas jūsų interjere. Leiskite savo namams atspindėti praeities stilių naujomis akimis ir nauju išskirtiniu dizainu. Šiuolaikiniai šviestuvai visi turi stiklo, akrilo ar krištolo brangenybes, kurios išskirtinai atspindi šviesą su suktomis, krištolo inkrustuotomis arba ilgų pakopų krioklių formomis.

  Krištolas pjaustomas dažniausiai kaip deimantai, tam kad galėtu maksimaliai išnaudoti ir neprarasti savo spindesio savybes. Kai krištolą supjaustome briaunomis- šviessai leidžia prasiskverbti ir suskaldyti spalvas, kurios yra žinomos kaip prizmėmis. Prizmė beveik kaip vaivorykštė ir krištolas atrodo vienodai gražus tiek su dirbtine, tiek su natūrale spalva.

  Kai krištolą pasiekia saule- kambarys tampa žaismingas ir apžvelgus kambarį jus pamatysite ant savo sienų mažas vaivorykštes kurios tarsi šoka ant sienų. Dažnai šio tipo šviestuvai yra vadinami Maria Therese (Austrijos karalienė). Pirmą kartą Maria pamatė šiuos sietynus Prancūzijos karaliaus Liudviko XIV tesime. Na o jau jos karūnavimo dienai šie sietynai puošė jos šventę.

  Tai buvo vienintelis baroko stiliaus šviestuvas- su daugybę stiklinių lašeli rankų darbo, kuris šiai dienai įkvepia daugybę šviestuvų gamintojų.

  Šių šviestuvų kainos yra labai įvairios. tai priklauso nuo medžiagų , formos ir dydžio, Kainos laviruoja nuo 50 iki 5000 ir daugiau.

    

  Skaityti daugiau