Lauko prožektoriai

 • Lauko žibintai yra vienos iš populiariausių mūsų parduodamų prekių, kurios yra skirtos apšviesti sodą, kiemą, stovėjimo aikštelę, takus, terasas, ar kitą aptvertą teritoriją. Lauke mums dažniausiai reikia apšviesti nemažą teritoriją, todėl būtent šis apšvietimas yra sukurtas kitaip, nei įprasti mūsų namų ar patalpų vidaus šviestuvai.

  Pagrindinė taisyklė perkant laukošviestuvą reikia žinoti kokį plotą norime apšviesti, nes kuo plotas didesnis, tuo prožektoriausgalingumas turi būti didesnis.

 • Dažniausiai šį apšvietimą kabiname ant sienos, stulpo, tvoros ar netgi garažo ar pavesinės stogo, todėl turime suprasti ir rinktis drėgmei atsparius laukoprožetorius.

  Vienas iš populiariausių priedų šiems prožektoriamstai judesio daviklis. Prožektoriai su judesio davikliu tai labai patogus ir naudingas dalykas. Šis daviklis yra lazerinis ir fiksuoja judesį tam tikrame plote. Todėl tamsios paros metu norint apšviesti takus gryžtant namo ar išeinant, tai vienas iš patogiausių būdų.

  Led lauko prožektoriai kaina skiriasi priklausomai dažniausiai nuo šių aspektų: galingumas (LED diodų skaičiaus), gamintojo, apsaugos lygio, medžiagų. Todėl šių šviestuvų kainos svyruoja nuo 4Eur. iki 100eur. Mūsų parduotuvėje mes danai skelbiame išpardavimus ir akcijos, kurių metu jus galėsite įsigyti brangesnę lempąpigiau.     

   

  Led lauko šviestuvai gali būti montuojami ne tik šalia su judesio davikliu, bet šiuos daviklius galite perkelti ir į kitas vietas ar sujungti net kelius. Kam tai darome? Kai norime apšviesti didelį plotą šio įmontuoto daviklio po šviestuvu gali nepakakti, nes dažniausiai jis įprastai "mato" tik tai kas yra prieš prožektorių. Todėl įmontavę kelius judesio daviklius jus galite pagauti judesį 360 laipsnių kampu ir taip uždegti vieną ar kelius laukožibintus.

  Tai pats papraščiausias apšvietimo sprendimas visiems namams, sodams ir kiemams. Be vargo apšviesite namų prieigos takus, aikšteles kur statote automobilius ar privažiavimus prie garažo. Taip pat šį apšvietimą galite montuoti ant vartų konstrukcijų iš abiejų pusių, taip paros metu jus jausitės saugiau ir matysite užėjimus.

  LED prožektorius ir jo galingumas. Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį. Galingumas ir liumenai vieni iš pagrindiniu rodikliu. Liumenai- tai šviesos srauto matavimas, kuo liumenų daugiau tuo šviesa ryškesnė ir intensyvesnė, o galingumas taikomas laukoprožektoriams nuo 10W iki 200W.

  Todėl prožektoriusturintis 200W Jums apšvies kur kas ryškiau. Daugelis klientų renkantisšviestuvą klaidinasi su kelvinais. Kelvinai nurodo dažniausiai spalvos šiltumą ir šaltumą. Tarkime kuo daugiau kelvinų tuo šviesa bus šaltesnė kitaip sakant baltesnė, tačiau tai neduoda jokios įtakos ryškumui.

  Kad Jums būtų patogiau suprasti apie galingumą ir liumenus, duosime paprastą pavyzdį: 10W dažniausiai suteikia apie 1000 liumenų, tai 50W galia suteiks 5000 liumenų (toki dažniausiai naudojame statybose). Namuose kambaryje mes dažniausiai naudojame lemputę kuri turi 400-800 liumenų. Todėl rinkdami apšvietimą lauke pasistenkite paskaičiuoti tiksliau koks apšvietimo galingumas Jums yra reikalingas, kad plotas būt apšviestas pakankamai ir Jums nesudarytu diskomforto per mažas apšvietimo srautas.

  Kuriamos gamintojų naujausi LED lauko prozektoriai ir jų tecnologijos leidžia sukurti išskirtinės kokybės apšvietimą. Jau dabar galime pasiūlyti didelį asortimentą Jūsų kiemui pagal kiekvieno žmogaus poreikius ir norus, svarbiausiai pasitelkite vaizduote ir sukurkite išskirtinį apšvietimą.

  Visu lauko siūlomus apšvietimus galite apžiūreti ramiai internetu mūsų elekt. parduotuvėje, perskaitant atidžiai specifikacijas, galingumus. Taip išsirinksite Jums optimaliausią apšvietimą, o jei norėsite apžiūrėti gyvai, lauksime mūsų salone Vilniuje.

   

  Sieniniai lauko šviestuvai jūsų sodui ir kiemui. Siekiant lankstumo daugelyje mūsų siūlomų šviestuvų yra sukurti taip, kad galėtumėte reguliuoti galvutes. Tai reiškia, kad lengvai galėsite nukreipti savo šviesą į norimą vietą, nepriklausomai ar norėsite apšviesti kiemo zoną, įėjimo takus, medžius, tvenkinius ar sodą.

  Be energijos taupančių LEDlaukoprožektorių, jus taip pat galite rasti apšvietimą su halogeninėmis ar flourasencinėmis lemputėmisšviestuvus. Be sieninio apšvietimo jus taip pat gali rasti mūsų parduotuvėje įsmeigiamų į žemę- puikiai tinkačių apšviesti gėlynus, takelius, o jų išvazda ir dizainas gali būti tiesiog tobulas. Šį apšvietimą labai paprasta įdiegti, ypač šiuo metu tapo populiarus saulės energiją įkraunami šviestuvai.

  Lempos su kategorija IP68 gali atlaikyti naudojimąsi po vandeniu, todėl jeigu jūsų norai yra apšviesti telkinius ar baseinus- šis apšvietimas Jums bus tinkamiausias. Ir nepaisant kokį efektą Jus norite sukurti ir kokia idėja turite, ją galite lengvai įgyvendinti pasitelkę mūsų katalogo pasiūlymais ir plačiu asortimentu. Jei norite sužinoti daugiau ar turite klausymų visada kviečiame kreiptis į mūsų specialistus, kurie Jums patars ir atsakys į jūsų rūpimus klausymus.

  Sveiki atvykę i laukoprožektorių pasaulį. Ir visai nesvarbu kur jus juos padėsite- ant žemės, sienos ar stogo- jie sustiprins viską, kas patenką į jų šviesą. Lauko apšvietimas apims ir suteiks įstabią šviesą jūsų sodo nameliui, namams, rūmams ir pilims, gėlėms, medžiams, krūmams ir visam sodui, terasoms, sodui ir fasadui, tvenkiniui, upeliui ir baseinui, reklaminiams skydams ir įvairiems objektams.

  Šių šviestuvų galia didelė ir plati. Todėl apšvieskite viską kas Jums patinka. Tiek daug variantų, renkantis tarp simtų spalvos scenarijų, kurie visada įtiks jūsų nuotaikai ir norams.

  Pirkdami lempą su judesio davikliu tikraiišnaudosite puikia jų savybę. Siekdami didesnio patogumo ir saugumo savo kieme, taip užkertant kelią kliūtims. Taip pat tai vienas iš saugesnių variantų atbaidyti įsobrovėlius.

  O nekalbant apie saugumą Jus taip pat ir sutaupysite elektros energiijos, nes davikliu dėka apšvietimas įsijungs tik tada kai to reikia, o jei lazeri nieko nepagaus apšvietimas tiesiog automatiškai išsijungs. Taip Jums nereikės junginėti apšvietimo ir jausites patogiau.

  Daugelyje laukoprožektorių jau yra integruotas judesio daviklis. Tačiau jei šviestuvas visgi neturi šio detektoriau jus galite jį įsigyti atskirai ir pritaikyti prie norinos lempos. Prie kiekvienos prekės yra pridedama paprasta surinkimo instrukcija, todėl be vargo galėsite surinkti ir prikabinti tinkamai. O jeigu kiltu klausymų mūsų ekspertai visada bus pasiruošę Jums padėti.

  Preiblandos jutikliai kas tai ir kokie jų pranašumai?

  Su prieblandos jutikliu šviesa užsidega kai sutemsta, ji neįsižiebia kai lauke vis dar yra šviesu. Ir nepriklausomai ar namuose nieko nėra jis įsijungia automatiškai sutemus, o išsijungia pakylus saulei. Tai labai praktiška lauko savybė.

  Taip pat jei jūsų namuose nėra tai taip pat vienas iš papildomų saugumu. Sutikime kad kieme deganti šviesa visada labiau atbaido pašalinius.

  Kurį IP kodą turėtumėte rinktis?

  Jei apšvietimą planuojate kabinti apsaugotose ir uždengtuose vietose- Jums pakaks IP23. IP44 - siūlo apsaugą nuo purškiamo vandens patenkančio antšviestuvo iš visų pusių.

  Didesnio skaičiau IP, kaip 55 ar daugiau yra naudojami atviroms vietoms. Renkatins apšvietimą turite atsižvelgti individualiai. Kvalifikuoti specialistai Jums pateiks tikslią informaciją ir suteiks visą išsamią informaciją. Todėl kviečiame kreiptis į mūsų specialistus jei turite papildomų klausymų.

  Kas geriau LED ar hologenas?

  Apsispręsti labai paprasta. Halogenas yra geresnis nei sena tradicinė kaitrinė lemputė- jei kalbame pie tarnavimo laiką ir elektros sąnaudas, o LED technologija yra geresnė. Tačiau pagrindinis aspektas LED lemputė yra 60 procentų pigesnė nei halogeninė, todėl drąsiai suprantate kad tai nėra sunkus sprendimas renkantis lemputę tarp LED ir halogeninės.

  Ar galima valdyti lauko apšvietimą su nuotoliniu valdymo pultu?

  Taip beabėjo, galite papildomai įsigyti integraciją ir valdyti apšvietimo srauto nuo šiltos iki šiltos spalvos su pultu. Svarbiausiai išsirinktas šviestuvasturi turėti specifikacijoje galimybę reguliuoti apšvietimą skirtingomis spalvomis arba skirtingu apšvietimo spektru.

  Lauko apšvietimas su kamera. Šis apšvietimas dažniausiai taikomas apsaugoti savo namus nuo įsibrovėlių. Vagys žinome nemėgsta kamerų, o įmontuota kamera prie jūsų apšvietimu beabejo daro jūsų namus saugesnius. Paprastai tokie šviestuvai yra montuojami ant sienų prie įėjimo zonų.

  Šių kamerų pagalba jus lengvai matysite kas stovi priešais jūsų namus ir nepriklausomai ar jus gulite paplūdimyje ar esate šiuo metu namuose. Visas kameras galite patogiai prisijungti prie savo telefono, su programėlės pagalba. Kameros taip pat būna su mikrofonu, taip jus galyte bendrauti su lankytoju, kuris atvyko prie jūsų įėjimo.

  Depo lauko šviestuvai su saulės energija. Šie šviestuvaidienos metu taupo saulės energiją ir ją naudoją tamsios paros metu.

  Šis ypaš praktiškas apšvietimas gali būti derinamas su judesio davikliu. Jie suteiks jūsų kiemui šviesos tada kada jums reikės ir jums neteks mokėti jokio elektros mokesčio. Šviesa automatiškai išsijungia, kai to nereikia. Šį asortimentą taip pat rasite mūsų siūlome pardavime.

  Įrengę naujovišką LED technologiją su infraraudonųjų spindulių jutikliu jus užtikrinsite savo kiemui puikų apšvietimą taip pat sunaudosite tik reiklaingą kiekį elektros energiijos.

  Apsiperkant mūsų elektroninėje parduotuvėje jus rasite didelį pasirinkimą siūlomų prekių. Kad apsipirkimas Jums taptu patogesnis ir malonesnis, mes siūlome jums papildomas funkcijas kaip filtrą ir rūšiavimą. Šių funkcijų pagalba Jus patogiai ir be vargo atsifiltruosite jus dominančius produktus ir taip greitai ir lengvai išsirinksite Jums tinkamą lempą.

  Aukščiausios kokybės prožektoriaipuikiomis kainomis

  Mūsų asortimente jus rasite pačių patraukliausių kainų priduktų su puikia kokybę. Daugybės gamintojų pasiūlymai, įvairaus meistriškumo iki energijos vartojimo efetyumo ir įstabaus dizaino- mūsų siūlomas apšvietimas turi viską. Ir visiškai nepriklausomai ar jus ieškote laukožibintų su judesio davikliu ar bejo, sodui ar kiemui, galų gale svarbiausiai tai kainos ir kokybės santykis. Mūsų asortimente tikrai rasite ir prieinamų kainų ir prabangių pasiūlymų.

  Kas yra lauko prožektorius?

  Šio pavadinimo prasmė nėra tiksliai apibrėžta, bet iš esmės tai visi laukožibintai , kurie suteikia tikslinį šviesos fokusavimą. Nuo mažų lempų kelio pakraštyje iki didelių priekinių durųšviestuvų. Dekoratyviniai ir kiti žibintai su difuziniais šviesos spinduliais.

  Šis apšvietimas maksimaliai padidina jūsų saugumą lauke. Sovo nuosavybėje jus retai atliekate klaidingus žingsnius, kadangi puikiai jaučiate ir žinote savo kiemą. Tačiau tamsoje, lyjant lietui ar esant blogam orui visada iškyla nelaimingo atsitikimo rizika.

  Lankytojai ir svečiai atvykstantys i jūsų namus taip pat visada įvertins galimybę matyti aiškiai takus ir žinoma juos supančia palinką. Taigi jeigu norite įsirengti lauko apšvietimą pas mus rasite platų asortimentą. Svarbiausiai atkreipkite dėmesį kaip jau minėjome i IP, kuri jums nurodys apsaugos laipsnį nuo kietų daiktų ir drėgmės patekimo. IP turi 2 skaitmenis.

    

  Skaityti daugiau