Pakabinami Šviestuvai

 • Pakabinami šviestuvai yra populiarus apšvietimo variantas, kuri galima naudoti bet kurioje jūsų namo patalpoje. Jais dažnai apšviečiame erdvę virš valgamojo stalo ar salelės, skaitymo kampelio.
  Mūsų elektroninė parduotuvė Jums pasiūlys daugybę variantų pakabinamų lempų. Pakabinami šviestuvai interjere turi daug privalumų. Įvairus stilius, spalvos ir formos- nuo vienos lemputės iki didelių sujungimų.
  LED šviestuvai pakabinami nukreipti į apačią gerai tinka apšviesti konkrečia aplinką, o nukreipti į viršų- suteikia aplinkos apšvietimą. Vonios kambario šviestuvai atlaisvina vietą spintelėms ir veidrodžiams.
   

  Pakabinami šviestuvai internetu Mat Black
    -38%
  132 
  215  Sutaupykite 83 
  Lubiniai pakabinami šviestuvai Gold Bronze
    -38%
  132 
  215  Sutaupykite 83 
  Šviestuvai pakabinami Gold night
    -20%
  199 
  249  Sutaupykite 50 
  PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS TAITO
    -49%
  63 
  125  Sutaupykite 62 
  PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS STAIT
    -31%
  68 
  99  Sutaupykite 31 
  PAKABINAMAS LED ŠVIESTUVAS NIGHT CUBE
    -50%
  99 
  199  Sutaupykite 100 
  PAKABINAMAS LED ŠVIESTUVAS FIGARO NIGHT
    -50%
  99 
  199  Sutaupykite 100 
  Pakabinamas LED šviestuvas Flower Snow
    -33%
  199 
  299  Sutaupykite 100 
  Pakabinamas LED šviestuvas Flower sky
    -30%
  159 
  229  Sutaupykite 70 
  PAKABINAMI ŠVIESTUVAI W-L 1202/2 BAKARO BLACK
    -40%
  29 
  49  Sutaupykite 20 
  PAKABINAMI ŠVIESTUVAI W-L 1202/2 BAKARO GREY
    -40%
  29 
  49  Sutaupykite 20 
  PAKABINAMI ŠVIESTUVAI W-L 1202/2 BAKARO WHITE
    -40%
  29 
  49  Sutaupykite 20 
  PAKABINAMI ŠVIESTUVAI W-L 1202/2 BAKARO MIX
    -40%
  29 
  49  Sutaupykite 20 
  PAKABINAMI ŠVIESTUVAI W-L 1202/2 BAKARO RED
    -40%
  29 
  49  Sutaupykite 20 
  PAKABINAMI ŠVIESTUVAI W-P-1202/3 BAKARO GREY
    -57%
  39 
  92  Sutaupykite 53 
  PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS W-P-1202/3 WHITE
    -57%
  39 
  92  Sutaupykite 53 
  PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS W-P-1202/3 BAKARO BLACK
    -57%
  39 
  92  Sutaupykite 53 
  PAKABINAMOS LEMPOS W-1203/1 ROLLER
    -38%
  24 
  39  Sutaupykite 15 
  PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS W-7744/1
    -38%
  42 
  68  Sutaupykite 26 
  PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS ABAŻUR 10 ZEBRA
    -46%
  17 
  32  Sutaupykite 15 
  PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS ABAŻUR 8 LEN
    -41%
  23 
  39  Sutaupykite 16 
  PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS ABAŻUR 2
    -53%
  12 
  26  Sutaupykite 14 
  PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS ABAŻUR 6
    -38%
  24 
  39  Sutaupykite 15 
  PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS W-P-1202/3 BAKARO MIX
    -57%
  39 
  92  Sutaupykite 53 
  PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS W-A 2802/5
    -38%
  79 
  129  Sutaupykite 50 
 • Dažnai Juodi pakabinami šviestuvai derinami su balta, šviesia virtuvę, taip suteikia dizainui žaismingumo. Miegamajame taip pat galima kabinti pakabinamus šviestuvus, tam rekomenduojame reguliuojamas lemputes kurios padės atsipalaiduoti ir paruoš Jus geram nakties miegui.    

  Apšvieskite kambarį stilingai su mūsų siūlomais pakabinamais šviestuvais. Visiškai nesvarbu kokio šviestuvo ieškote- žemai kabančio, įmantraus, ar tiesiog klasikinio ilgo. Visus šiuos modelius mes Jums pasiūlysime.

  Pakabinami šviestuvai interjere tai bendras kambario šviesos šaltinis. Renkantis lubų apšvietimą pirmiausiai turime žinoti kam ši šviesa bus skirta. Jei tai bendras šviesos šaltinis, kambario centre esantis lizdas galime kabinti tiek pusiau nuleidžiamą pakabinamą šviestuvą, tiek taip pat galime pritaikyti sietyną- kuris taip kabantis šviestuvas.

  Kabantys šviestuvai gali būti sietyno formos arba paprasti, tiesūs, krentantys į apačią. Abu šie modeliai gali būti geras pasirinkimas, jei norite pabrėžti savo dekorą.

  Virš rašomojo stalo ar valgomojo virtuvės salos dažnai renkames pakabinamus, tiesius- vieno gaubto ar kelių šviestuvus.

  Kai kuriuose kambariuose kartais mums verta pirmenybę teikti ryškiam ir praktiškam apšvietimui. Vienas iš pavyzdžiu Koridorius. Galbūt koridoriuje norite ryškaus apšvietimo, kadamgi čia dažnai neturime langų ir nepatenka papildoma dienos šviesa , o išeinant iš namų norėtumėte rasti viską lengvai ko Jums reikia ir nieko nepamiršti. Sutikite blankus apšvietimas pradėtu Jus erzinti ir Jus nematytumėte visų reikiamų daiktų ar savęs veidrodyje, kadangi visi turime įprotį išeinant iš namų pasižiūrėti į savo išvaizdą.

  Vonios apšvietimas taip pat yra svarbus ir dažniausiai ji renkames ryšku. Mums svarbu teisingai nusiskusti ryte ar pasidaryti makiažą prie tinkamos šviesos.

  Kiti kambariai, tokie kaip vaikų kambarys, svetainė yra universalūs. Galbūt ir čia norėsite ryškaus apšvietimo atliekant darbus ar žaidžiant su vaikais kambaryje. Tačiau jei esminių veiksmų nereikia atlikti- norisi švelnesnio apšvietimo ramiai nuotaikai. Todėl čia mums puikiai pasitarnautu apšvietimas su reguliatoriais.

  Nepamirškite galvoti apie savo galvą. Gal kiek keistai skamba tai, tačiau sutikite jei prie žemų lūbų pakabinsime pakabinamą šviestuvą ir neatsižvelgsime į lūbų aukštį, turėsime didelį nepatogumą, nes tiesiogiai kliudysime kabantį šviestuvą. Todėl senukai pakabinami šviestuvai nėra visada pats geriausias pasirinkimas, ypač žemoms luboms, čia nerizikuodami pakišti savo galvos galime jums pasiūlyti įleidžiamus šviestuvus ar LED lubinius šviestuvus.

  Bet visgi jeigu turite aukštas lubas- mes Jums pasiūlysime pakabinamas lempas įvairaus atspalvio ir ilgio. Čia rasite platų asortimentą iš įvairaus dizaino ir gamintojų- kurie Jums pasiūlys bet kokiam stiliui tinkati šviestuvą. Šie pakabinami šviestuvai skelbiu leis Jums išreikšti savo individualų stilių.

  Lubų šviestuvus jus galite pasirinkti kaip interjero dizaino detalę. Renkantis ir dekoruojant interjerą su šviesa gali būti sunkus iššūkis, tačiau tuo pačiu ir įdomus. Atsižvelgite į šviesos kryptį ir intensyvumą, nes kiekvienas šviesos šaltinis paveiks kambario "nuotaika". Kadangi niekas netraukia taip dėmėsio taip kaip šviesos šaltinis todėl ir pati šviestuvą svarbu išsirinkti tinkamo dizaino.

  Papuoškite savo namus naudodami modernus pakabinami šviestuvai. Lubiniai kabantys šviestuvai dažnai skiriami kaip išskirtiniai stilingi šiuolaikinių kambarių komponentai. Šis apšvietimas atlieka ne tik vertingą praktinę funkciją, bet ir leidžia pakelti jūsų namų dekoro potencialų lygį.

  Savo prieškambariui galite pasirinkti liniją kuri įmituoja intriguojantį nesenstantį efektą. Pramoniniai kabantys šviestuvai gerai atrodo su atviromis plytų sienomis, mediniais baldais ir kaimiško stiliaus detalėmis.

  1940m. Suprojektuotuose kambariuose pastatykite retro stiliaus lempas, kurios nukreiptų nerūpestingą šios eros energiją. Šis retro dizainas yra vienas iš populiariausių virtuvėje, nes ji skleidžią šviesą ir jaukią kokybę.

  Norėdami pagyvinti savo kambari rekomenduojame apšvietimą su krištolu. Šie šviestuvai papuošti krištolo karoliukais, šviesos lašeliais, kurie gražiai atspindi kristalus suteiks Jums išskirtinės prabangos. Šie šviestuvai yra ypač populiarūs gyvenamuosiuose kambariuose ir laiptinėse.

  Pakabinami virtuvės šviestuvai- vadinama trijulė tai vienas iš populiariausių būdų apšviesti valgomojo zoną. Jei norite sukurti intymią aplinką jūsų valgomojoje zonoje- kabinti žemai kabančius šviestuvus.

  Neutralūs ir gaivūs, pastelinių spalvų led šviestuvai pakabinami yra idealūs vonios lubų apšvietimui. Tokie vienodo dizaino yra kompaktiški ir optiškai padaro kambarį erdvesnį.

  Nuspręskite kokio apšvietimo norite. Šviestuvai su stikliniu gaubtu skleidžia šviesą ir skaidriai atspindi. Žemai pakabinamos lempos nukreipia fokusuotą spindulį žemyn ir taip sukuria viliojančią atmosferą. Žalvarinis šviestuvas suteikia tvirtą vaizdą, kuris vieniją kambarį.

   

  Pakabinami šviestuvai yra skirtomi pagal tipą:

  Tipas priklauso kuriai patalpai ieškote apšvietimo. Stiklinio gaubto dažnai naudojame virtuvei, kad šviesa sklistu per visą valgomojo stalo salą. Čia galima kabanti trijulę- šviestuvas kuris yra sujungtas į vieną platformą, arba pirkti 3 atskirūs šviestuvus ir kabinti juos norimu atstumu.

  Šviestuvai skirtomi pagal medžiagą ar spalvą:

  Remonto ar įrengimo metu reikia priimti daugybę sprendimų kokia patalpa bus galutiniame rezultate. Taip pat vienas iš sprendimų kaą turime apgalvoti kokios medžiagos ar spalvos bus mūsų apšvietimas.

  Stiklą dažniausiai naudojame virš valgomojo stalo, o metalą puikiai pritaikome prieškambaryje ar valgomajame. Svarbu teisingai derinti ir maišyti spalvas, derinti taip pat apdailą. Skaidraus stiklo šviestuvus visada lengviau priderinti prie bet kokios interjeri stiliaus.

  Pakabinamų šviestuvų detalės- stilius:

  Pakabinami šviestuvai kurie gali pristaikyti prie bet kokio stiliaus. Mūsų parduotuvėje rasite labai platų pasirinkimą šviestuvų- įvairiu stiliumi ir tikrai rasite pati unikaliausią sprendimą savo namams.

  Nepamiškite niekada nėra dviejų vienodų namų. Norėdami rasti tinkamiausią savo stiliui šviestuvą naudokite pagalbą- filtrus, kuriuos rasite mūsų kiekvienų prekių kategorijoje. Taip Jus lengviau atsirinksite sau norimą apšvietimo stilių ir nevargsite žiūrint į visus apšvietimus.

   

  Šviestuvai pagal žibintų skaičių:

  Žibintų skaičius dažniausiai priklauso nuo jūsų kambario erdvės ar vietos kurią norite apšviesti. Jei remontuojate koridorių, dažniausiai ten pakanka vieno žibinto. Jei eina virš salos vietuvėje galite pasirinkti įdiegti tris atskirus kabinamus šviestuvus ar vieną bendra su 3 žibintais.

  Šie šviestuvai anksčiau buvo populiarūs tik virtuvėse kaip stalviršio apšvietimas, tačiau dabar šio stiliaus apšvietimas tapo madingas ne tik vietuvėje bet ir kituose kambariuose, įskaitant vonios kambarius ir koridorius ar net miegamuosius. Jau dabar metaliniai ar betoniniai šviestuvai tampa populiarūs mūsų kuriamoje erdvėje.

  Narvelio stiliaus apšvietimas. Tai toks geometrinis apšvietimas panašus į narvą. Modernų jausmą suteikiantis apšvietimas.

  Minimalistinės ir aptakios laidinės linijos suteikia šiuolaikišką pojūtį, kuris visuomet komplimentuoja bet kokią kūriamą erdvę. Vario ar sidabro spalvos tampa vis madingesnės šiam šiuolaikiškui apšvietimui.

  "Venvietis" lengvas pakabinamas šviestuvas. Individualūs šviestuvai puikiai tinka jūsų virtuvėje, koridoriuje ar miegamajame prie lovos. Šis individualus apšvietimas dažniausiai naudojamas nukreiptį šviesą į pagrindinę sritį.

  Ypač taupūs ir stilingi LED pakabinami šviestuvai - tampa mūsų šiuolaiškų namų neatsiejama dalimi. LED lempos būna įvairiausių stilių- nuo klasikinių (jie dažniausiai yra skirti svetainei ar prabangą alsuojančiai pobūvių salei) iki modernių. Modernūs šviestuvai užtikrins jūsų šiuolaišką stilių namuose, ofise ar kitose patalpose.

  Interjero dizaineriai dažnai renkasi apšvietimą su LED lempomis, taip žiūriint į priekį ir taupant investiciją į ateitį, o gamintojai nepamiršta kurti originalių ir išskirtinių stilių. Paprastus vartotojus dažnai paperka ne tik LED šviestuvų taupumas, bet ir jų išskirtinis tarnavimo ilgaamžiškumas, bei patikimumas. Vartotojai mėgstantys inovacijas renkasi LED lempas su integruotu valdikliu.

  Šiuo valdikliu galime patogiai ir lengvai valdyti mūsų apšvietimo intensyvumą. Galime pavadinti kad tai visiškai išbaigtas LED technologijos šviestuvas. Jam nebereikia įsigyti jokių papildomų priedų, todėl tiesiai į 230V tinklą jungiame maitinimo adapterį.

  Mes parduodame ne tik šviestuvus, bet taip pat ir konsultuojame savo klientus išsirenkant tinkamiausią apšvietimą. Visus mūsų šviestuvus galite įsigyti ne tik internetu, bet ir mūsų salone Vilniuje.

  Norint apšviestį bendrą erdvę kambario, dažniausiai nusprendžiame šviestuvus montuoti prie lubų- tai mums įprastą ir kiekvienam suprantama. Retais atvejais namuose mes nekabiname šviestuvo prie lubų. Todėl jei patalpose lubos yra ganėtinai aukštos- čia be vargo mes pritaikome pakabinamą lempą. Viskas priklauso nuo šviestuvo modelio.

  Vienas modelis gali suteikti dinamiškumo visai erdvei arba preciziškumo ir sukurti nedideles šviesos daleles. O kiti modeliai vos per kelias sekundes pakeisti kambaryje tvirančią nuotaiką- tai dažniausiai į pagalbą pasitelkia valdomi pultu šviestuvai su kuriais reguliuojame šviesos RGB spalvą arba jos intensyvumą. Dažnai LED šviestuvai pasižymi išskirtinumu ir su niekuo nesupainiojamu dizainu.

  Iskirtinės kokybės šviestuvai dažniausiai būna pagaminti iš murano stiklo ar metalo. Šie šviestuvai suteikia prabangos, ir itin dera klasikinio stiliaus interjere.

  Šviestuvo pakabinimo aukštis

  Priešingai nei paprasti lubiniai šviestuvai, pakabinamos lempos turi tam tikro ilgio virvutę arba grandinę, ant kurios yra laikomos lemputės ir jų gaubtas. Siekiant išgauti optimalų apšvietimą, būtina sumontuoti šviestuvą tinkamame aukštyje kur planuojate ji kabinti, kad gaubtas ir lemputės netrukdytų Jums ir normaliai apšviestų reikalingą erdvę.

  • Jei ketinate šiuos šviestuvus kabinti virš valgomojo stalo ar virtuvės maisto gaminimo stalo, lemputės turėtu būti maždaug 71 – 91 cm nuo esamo stalo paviršiaus. Tokiame aukštyje šios nešvies Jums tiesiai į akis.

  • Jei ketinate pakabinamą šviestuvą naudoti pagrindiniam apšvietimui savo erdvėje, tuomet kabinimo aukštis priklausys nuo Jūsų kambario lubų. Jei sienų aukštis kambario yra apie 2,4 m, tuomet šviestuvus geriausiai pakabinti 30 – 45 cm nuo lubų. Jei kambarys visgi aukštesnis 30cm, kabinkite 7 cm žemiau (taisyklė išlieka, bet kokiam atstumui ar aukščiui, ta pati ir kuo aukštesniam kambariui – kiekvienam trečdaliui metro reikėtų šviestuvą nuleisti po 7 cm). Kitu atveju šviesa bus sukoncentruota tik prie lubų ir neapšvies didžiąją dalį erdvės.

  Šviestuvo gaubto spalvair jo pasirinkimas.

  Didelę reikšmę, kaip jūsų kambaryje sklis šviesa turi ir šviestuvo pasirinktas gaubtas. Jei jis bus permatomas ar stiklinis, tuomet šviesa galės sklisti netrukdomai ir Jums reikės mažiau papildomų šviestuvų ant sienų ar ant lubų. Kai gaubtas yra nepermatomas- medžiaginis ar metalinis, tai riboja šviesos spindulius, todėl jie nukreipiami tik į vieną, tikslingą zoną. Tai pravartu norint sukurti atskiras šviesos salas ir turėti tikslinį apšvietimą konkrečiai zonai, pavyzdžiui, apšviečiant valgomojo stalą.

  Šiai dienai pakabinamišviestuvaigali turėti įvairaus stilio gaubtus: rasite ne tik skirtingos spalvos gaubtus, bet ir įvairių medžiagų. Šviestuvai gali būti sukurti iš aliuminio, betono, gipso, keramikos, medžio, todėl šiuos šviestuvus Jums bus lengva pritaikyti įvairiuosestiliuose ir kuriamam interjerui. Jeigu Ieškote pakabinamo šviestuvo Skandinaviško tipo interjerui ar tiesiog norite minimalistikos - tokiu atveju rinkitės kelis permatomus šviestuvus.

    

  Skaityti daugiau