Vidaus Šviestuvai

 •  

   Vidaus šviestuvai tai viena iš svarbiausių namų šviesos detalių.Tinkamas apšvietimas yra vienas iš svarbiausių reikalavimų kuriant jaukų ir harmoningą interjerą.
  Interjero sprendimus verta kurti ir įgyvendinti atsižvelgiant į psichologinius ir fiziologinius veiksnius, kadangi apšvietimas yra mūsų namų dalis.
  Galite rinktis iš plataus asortimento. Pakabinami šviestuvai puikiai tinka apšviesti valgomąjį stalą, kadangi dažniausiai šviesa yra nukreipiamą į apačią ir apšviečią reikiamą zoną.
  Puikūs rezultatai pasiekiami svetainėje ir sukurią įstabų interjero apšvietimo dizainą - sietynai.
  Šiuo metu popiuliariausiai paplitusios LED lempos - naujausios tendencijos ir technologijos, jos yra ekonomiškos - tai puikus pasirinkimas energijos vartojimo efektyvumui.
   

 • Įmontuojami šviestuvai suteikia erdvėms unikalumo, o sieniniai šviestuvai suformuoja sienų ir baldų spalvą, padeda išryškinti svarbiausius dekoro elementus.
  Emocijos (tiek teigiamos, tiek neigiamos) jaučiamos intensyviau esant ryškiai šviesai. Pernelyg didelė naktinė šviesa gali sukelti miego sunkumų ir sustiprinti miego sutrikimus, todėl toršerai ir staliniai šviestuvai miegui turi būti šiltos prigesintos spalvos.
  Norimas efektas pasiekiamas tik iš anksto apsvarčius, kaip, kur ir kokie šviestuvai turi būti išdėstyti. Svarbu apsispręsti ar bus lubiniai šviestuvai ar įmontuojami šviestuvai.
     

  Vidaus šviestuvai tai viena iš svarbiausių namų šviesos detalių.Tinkamas apšvietimas yra vienas iš svarbiausių reikalavimų kuriant jaukų ir harmoningą interjerą. 

  Vidaus šviestuvai yra vienas iš svarbiausių jūsų interjero aspektų, nes jis gali visiškai pakeisti erdvės išvaizdą į gerą ar blogą pusę. Mes džiaugiames galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės interjero apšvietimą.

  Vidaus šviestuvai yra vienas iš svarbiausių jūsų interjero aspektų, nes jis gali visiškai pakeisti erdvės išvaizdą į gerą ar blogą pusę.Mes džiaugiames galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės interjero apšvietimą. Jei jums reikia tinkamo vidaus apšvietimo už tinkamą kainą, siūlome pasižvalgyti po mūsų svatainę, visus reikiamas lempas rasite per trumpą laiką.

  Prekes turime sandėlyje, o jei neturime šių prekių, kurių ieškote, greitai jas užsakysime iš savo tiekėjų

  Apsižvalgykite mūsų plačiame asortimente, kuriame galima rasti šviestuvų bet kokiai erdvei.
  Išreiškite savo asmenybę ir sukurkite erdvę, kuri suteiks jums malonius pojūčius esant namuose, kadangi tai bus suprojektuota ir parinkta atsižvelgiant į jus.
  Visi vidaus šviestuvai yra įvairaus stiliaus, dizaino, energijos vartojimo efektyvumo. 

  „Dizainą apibrėžia šviesa ir šešėlis, o tinkamas apšvietimas yra nepaprastai svarbus“. Albertas Hadley

  Ar mano namuose šviesa turėtų būti šalta ar šilta?
  Pasirinkite šiltą šviesą virš valgomojo stalo, t. Y. 2700–3000 kw, ir šaltesnę, spalvingesnę vonios veidrodžio šviesą, t. Y. 3000–4000 kw. Geriausia iš abiejų pusių sklindanti šviesa.
  Taip pat gerai, jei namų darbo šviestuvuose yra šiek tiek šaltesnė šviesa - iki 4000 kw, kuri imituoja dienos šviesą.
  Apšvietimo spalva yra svarbi žmogaus sveikatai. Nuo intensyvios spalvos gali skaudėti galvą, pavargti akys ar atsirasti nuovargis.
  Apšvietimas nėra tik apšvietimas - apšvietimas padeda sukurti nuotaiką. Todėl šviestuvų gamintojai gali pasiūlyti jums įvairų apšvietimo spektrą.
  Pavyzdžiui, tinkamas patalpų apšvietimas yra svarbus, kai sėdite patogioje kėdėje su įdomia knyga, valandas leidžiate prie valgomojo stalo gerų draugų kompanijoje, intensyviai dirbate prie stalo arba skaitote pasakas prieš miegą vaikų kambaryje.
  Norint, kad atmosfera būtų tinkama, visoms šioms veikloms reikalingas tinkamas skirtingas ir specialiai pristaikytas apšvietimas. Prigesintoje šviesoje jus negalėsite ilgai skaityti knygos, o taip pat akys pavargs.
  Taip pat norint atsipalaiduoti, jums to nepavyks jei jūsų šviesa bus intensyvi. Todėl tiek darbui, laisvalaikiui ar poilsiui labai svarbu susikurti namuose tinkamas atmosferas, kurios Jums leis be jokio papildomo intensyvumo ar nuovargio patenkinti poreikius.

  Kaip aukštai turėtų kabėti šviestuvai?
  Daugelis žmonių savo vidaus šviestuvus pakabina per aukštai. Dažnai turime suvokimą, kad kuo aukščiau pakabintas šviestuvas, tuo labiau apšviesime patalpą. Bet tai didelę klaida sutelkiant bendram kambariui reikiamą šviesą. Todėl siūlome visada pakabinti kambaryje keletą
  šviestuvų. Patalpas galime apšviesti papildomai taip pat su sieniniais šviestuvais. Kai kabiname šviestuvus virš valgomojo stalo visada turime suvokimą kad turime matyti vienas kitą, tačiau čia vadovaujames nykščio taisykle. tai taisyklė yra pakabinti žibintus nuo 50 iki 70 centimetrų virš valgomojo stalo.

  Mūsų parduotuvėje rasite daugiau nei 3000 įvairaus stiliaus ir dizaino šviestuvų už geriausią kainą.   

  Skaityti daugiau