Vaikiški šviestuvai

 • Vaikiški šviestuvai - šviestuvai vaikų kambariui

  Vaiko kambarį sudaro 3 zonos- žaidimų, miego bei mokymosi. Šiame kambaryje vaikas turi jaustis patogiai, atipalaidavęs ir saugiai. Kad taip nutiktu, kambarį turime sukurti jaukiai ir pritaikyti kiekvieno kambario kampą tinkamui funkcionalumui.

  Vaiko kambario apšvietimas

  Idėjas ir patarimus kaip teisingai įrengti vaikų kambarį galite rasti internete ar su dizainerio pagalba, o mes Jums pasiūlysime apšvietimą vaiko kambariui ir kaip teisingai pakabinti visą reikiamą apšvietimą, kad kiekviena lempa teisingai atliktu savo funkciją. Nepamirškime, kad čia vaikas tiek mokosi, tiek žaidžia, tiek miega. Todėl turime tikslingai pagalvoti apie funkcionalumą ir taip pat apie šviestuvų saugumą Jūsų vaiko kambaryje kurį planuojate įrengti. Mes Jums patarsime kokie šviestuvai, bei kokio ryškumo ar spalvinės gamas reikėtų naudoti jūsų planuojam kambariui.

  Megapolis Olympia 638013806
  Populiari prekė   -64%
  25 
  70  Sutaupykite 45 
  Megapolis Olympia 638013703
  Populiari prekė   -48%
  18 
  35  Sutaupykite 17 
  Megapolis Olympia 638013606
  Populiari prekė   -64%
  25 
  70  Sutaupykite 45 
  Megapolis Olympia 638013503
  Populiari prekė   -48%
  18 
  35  Sutaupykite 17 
  Megapolis Lazio 103020701
  Populiari prekė   -46%
  8 
  15  Sutaupykite 7 
  Techno Ice 542020706
  Populiari prekė   -62%
  35 
  93  Sutaupykite 58 
  Muzikinis LED šviestuvas 60 W RGB + Bluetooth
  Populiari prekė   -37%
  49 
  79  Sutaupykite 30 
  Muzikinis LED šviestuvas 60 W RGB + Bluetooth
  Populiari prekė   -37%
  49 
  79  Sutaupykite 30 
  VAIKIŠKAS LUBŲ ŠVIESTUVAS IRO FLOWER
    -33%
  30 
  45  Sutaupykite 15 
 • Įrenginėjant ar renovuojant vaikų kambarį dažniausiai mes renkames žaismingas interjero detales, dažniausiai jos buna spalvotos ar su tematika, kurios vaikus džiugina ir Vaikams smagu rastis Jų sukurtame pasaulyje. Taii vaikiški šviestuvai gali būti vienu svarbiausių vaikų kambarių akcentu, nes pakabintas lubinis šviestuvas su lektuvėlio įmitacija ar princesės piešiniai vaikams atneša daug džiaugsmo ir įspūdžio. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairaus stiliaus ir spalvų vaikiškų šviestuvų. Čia rasite nuo elementariausių vienspalvių iki pžįvariausių piešinių ar žaislinių formų šviestuvų.     

  Kaip įšsirinkti vaikišką šviestuvą?


  Pirmiausiai turėti įsitinkinti ar išsirinktas šviestuvas Jums užtikrins pakaknkamą apšvietimą Jūsų vaiko kambaryje ir taip saugumą- ar turimi šviestuvai tikrai yra saugūs tam tikroje vietoje. Tarkime pakabintas ilgas šviestuvas ant žemų lubų- vaikams gali būti prieinamas ir taip keliantis pavojų jog vaikai žaisdami tarkime su kamuoliu gali pažeisti šviestuvą ar kaip kitaip sugadinti.

  Žinome kad teisinga šviesa kambaryje turi įtakos nuotaikai. Todėl prigesinta spalva aktyviai veiklai nebūtų tinkama, o per ryški šviesa vaikiškui naktiniam apšvietimui sudarys kėblumų atsipalaiduoti ir užmigti., kadangi ryški šviesa duoda intensyvumo ir blaško miegą.

  Vienas iš tinkamų pasirinkimų tai LED lemputės - vaikiški lubiniai šviestuvai, šie šviestuvai Jums garantuos pakankamą apšvietimą ir taip pat padės sutaupyti elektros energiją. Nors LED šviestuvai dažniausiai yra brangesni dėl jų išgavimo būdo, tačiau jų ilgalaikis naudojimas yra pigesnis elektro taupumo atžvilgiu, nei paprasti siūlmi rinkoje šviestuvai. Švietuvai gali būti pasirenkami su halogeninėmis arba liuminescencinėmis lemputėmis, kurios taip pat pasiymi energiją taupančiu apšvietimu.

  Dizainas vaikiško apšvietimo- tai yra vienas iš svarbių aspektu renkatis šviestuvą vaikų kambariui. Todėl žinome kad šiandiena jau galime rinktis iš didelio asortimento kuris yra sukurtas būtent vaikams. Modeliai įvairūs nuo kūdikiams skirtiems šviestuvams iki jaunuolio ar paauglio.

  Jei planuojate pirkti vaikišką viestuvą jaunuoliui- leiskite jam dalyvauti pirkimo procese ir išsirinkti pačiam norimą šviestuvą. Taip vaikas savo akimis kurs savo kambario norimą dizainą ir lavins savo vaizduotę šiame procese.

  Vaikiški šviestuvai internetu- Mūsų puslapyje enif.lt internetinėje parduotuvėje didelis pasirinkimas vaikškų šviestuvų su detaliomis nuotraukomis, specifikacija ir tiksiais aprašymais apie prekės dydžio matmenys, iš ko jis pagamintas ir kokios spalvos šviestuve dalyvauja. Laukiame jūsų mūsų elektroninėje parduotuvėje su dideliu asortimentu jūsų vaikų kambariui.

  Įrenginėjant vaiškišką kambarį paparastai didžiausią dėmėsį kreipiamia į baldus, baldų spalvas, kambario sienas, o tik po didesnių kambario komponentų mes galvojame apie apšvietimą. Tačiau norint kuo teisingiau ir patogiau įrengti kambarį apie apšvietimą ir vaikiškus šviestuvus reikėtu pagalvoti iš anksto.

  Taip nusprendžiant iš ankto kurioje vietoje turėtu būti išvesti laidai- jei tai pakabinami ar ant sienų kabinami šviestuvai, o jei įjungiami į rozetę- pagalvoti apie elektros lizdo atvedimą toje vietoje, kad netektu kambarį užkrauti prailgintuvais ar pravestais laidais, kurie gali būti nesaugūs vaikų kambariui ir tai reikėtu padaryti kol dar nėra išklijuotos sienos tapetais, ar neišdažytos, bei kol nėra kambarys apkrautas baldais.

  Kaip ir kiekvienoje patalpoje turime trys apšvietimo tipus- funkcinis, akcentinis ir pagrindinis. Akcentiniai šviestuvai papildo kambarį, atkreipią dėmesį į idomius interjero sprendimus ar iškabintus vaikiškus piešinius, nuotraukas ar paveikslus. Rinkdamiesi vaikišką šviestuvą kuriamam interjerui atkreipkitę dėmesį ne tik į funkcionalumą, bet ir spalvų suderinamumą, kuris pagražins jūsų mažųjų kambarį.

   

  Vaikiškas stalinis šviestuvas


  Jaukiai šviesčia pasatytas ant stalo, - žaismingi su tematika ar spalva patinka tiek mažiems, tiek vyresniems vaikams. Stalinių šviestuvų srauta dažniausiai galima reguliuoti ir nukreipti į norimą tašką, todėl mažieji puikiai galės apsiviesti tinkamą tašką ruošiant pamokas ar piešiant prie stalo.

  Metaliniai ar baltu korpusu su spalvotais gaubtais šviestuvai puikiai atrodys ir puikiai derės jūsų vaikų kambaryje. Daugelis vaikiškų stalinių šviestuvų jungikliai yra įmontuojami į laidą, o šviestuvo įjungimas su kištuku į elektro lizdą, todėl būtinai pagalvokite apie keletą rozečių šalia planuojamo pastatyti stalinio šviestuvo.

  Šiai dienai stalinės lempos tai ne vienintelis šaltinis reikalaujantis elektro lizdo. Šiuo metu daugelis prietaisų kasdieniniam naudojimui reikalauja elektros lizdo, kompiuteriai, telefonai, todėl turime pilnai apgalvoti apie kievieną rozetę ir jos būtiną išnaudojimą.

   

  Vaikiškas sieninis šviestuvas


  Vaikiški šviestuvai taip pat būna ne tik staliniai ar lubiniai. Turime dideli pasirinkimą ir sieninių šviestuvų. Vaikiški naktiniai šviestuvai dažnai būna sieniniai, kurie yra montuojami prie lovos ir paliekami degti nakčiai, kad vaikai galėtu ramiai miegoti turėdami mažą, raminančią šviesą.

  Tokio šviestuvo šviesa dažniausiai būna prigesinta ir rami, leidžianti nakties metu ramiai miegoti vaikams. Dažnai šios naktinės lempos būna įvairaus dizaino - gyvūnėliai, gėlytės ir kiti personažai, kurie dažnai šviečia įvairiomis spalvomis- raudona, žalia, mėlyna, rausva ar kita spalva.

  Vaikiškas naktinis šviestuvas tai vienas perkamiausių prekių, kuriuos tėvai nori įrengti savo vaikų kambaryje, kad vaikai jaustusi saugiai nakties metu, ypač jei vaikai paaugę persikelinėje į savo kambarį ir pratinasi miegoti be tėvų. Kūdikiams taip pat įrengiame naktinį apšvietimą, kad tėvai be vargo galėtų nakties metu stebėti vaiką- nejungiant ryškaus apšvietimo ir nežadinant kūdikio su stipriu šviesos srautu. Į naktines švieseles kūdikiai mėgsta žiūrėti net prabudę jų akys pagauna spalveles ir raminą.

  Todėl jei naktį jūsų vaikai pabunda ir jūs norite kad jie vėl greitai užmigtų, patariame nanaudoti pagrindinio apšvietimo, kuris ryškiai apšvies ir prabudins vaiką, o naudoti naktinį apšvietimą. Pagrindinį apšvietimą galimą naudoti tik tuo atveju jei yra su dimeriu ir galite reguliuoti šviesos srautą. Naktinės lempos ar bendras apšvietimas su dimeriais itin patogūs kai turite mygdyti kūdikį. Mažesnė ir prigesinta šviesą leidža vaikui suprasti, kad laikas miegoti, nes blankioje aplinkoje mūsų smegenys po truputi ima atsipalaiduoti ir kūnas ruošiasi poilsiui ir miegui.

  Kiekviename amžiuje vaikus traukia skirtingi herojai, pradžioje Jiems smagu stebėti gyvūnėlius, vėliau tarkime mergaitės mėgstą gėlytes- todėl galime pasiūlyti Jums šviestuvus gėlė vazone, o berniukams visada rasite traukinuko, mašinėles ar lėktuvo motyvais puoštus šviestuvus. Ateina amžius kai mūsų vaikai įnykstą į herojus, todėl jau dabar galime Jums pasiūlyti įvairius vaikiškus personažus ir jų šviestuvus nuo Elzės vaikiškų film herojės iki paprastu mūsų amžiaus herojų.

  Staliniai meškiuko formos vaikiški šviestuvai suteikia kambariui jaukumo ir mielumo, šis apšvietimas yra labai mėgstamas mažųjų, kadangi dažniausiai kiekvienas vaikas turi savo mylimą pliušinį meškiuką, kurį apabiną prieš miegą. Šiuos švus galite patogiai reguliuoti, o vaikai saugiai įjungs ir išjungs, nes visi vaikiški šviestuvai yra pritaikyti saugiam naudojimui.

   

  Vaikiškas apšvietimas


  Žaisti ir apšviesti- tai viena iš salygų vaikiškam kambariui. Įrenginėjant kambarį turime įsitikinti kad yra pakamkamai tinkamos šviesos nuo lengvo judėjimo visame kambaryje iki LEGO konstravimo smulkių detalių- vaikams negadinant akių žaidimo metų. Pasiekią žaidimų sceną ypač su smulkiomis detalėmis turime įsitikinti, kad vaikai žaisdami ir konstuodami ant žemės- gaus teisingą šviesą jų akims.

  Taip pat pilkoms dienoms ir vakaro žaidimams užtikrinkite savo vaikams, kad pakaktu aplinkinio apšvietimo, ir nesvarbu ar tai bus lubinis šviestuvas ar pakabinamas- svarbu, kad vaikai gautu reikiamą šviesos srautą ir jie be papildomų problem galėtu būti savo kambaryje ir užsiimti reikiama veikla, žaisti, rengtis ar tiesiog skaityti knygą.

  Patarimas: Jei įrengsite reguliatorių ar imaniąją lemputę su reguliavimo šviesos srauto galimybėmis- galėsite sukurti vaikui komfortišką aplinką jų kambaryje ir lengiau prisitaikyti prie išorinės šviesos.

  Jei vaiko kambarys yra šiek tiek didesnis ir atskirtas zonomis, jų žaidimų zonas galite pabrėžti pakabinamais šviestuvais, kurie suteiks pakankamai šviesos, kad vaikai galėtų saugiai žaisti šioje zonoje.

  Vaikiški šviestuvai ir jų kainos prasideda nuo 5 eurų., tai geriausi kainų pasiūlymai, pasinaudokite mūsų sandėlio išpardavimų, kuriame skelbiame įvairias nuolaidas šviestuvams ir sutaupykite įrenginėjant kambarį vaikams. Prekes galite įsigyti gyvendami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, ar bet kokiame kitame mieste ar miestelyje. Mūsų kurjerių tarnyba jūsų siuntą pristatys į bet kokį tašką, o jei norėsite atsiimti patys galite užsakyti Lietuvos pašto paslaugą ir atsiimsite siuntą Jums patogiu laiku. Jei gyvenate Vilniuje ssavo siuntą galėsite atsiimti mūsų parduotuvėje, tuo pačiu apžiūrėti visus galimus variantus, kuriuos rasite mūsų fizinėje parduotuvėje.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje enif.lt rasite vaikiškų šviestuvų tinkamų tiek bandram apšvietimui, tiek ir papildomui kambario apšvietimui sukurti. Įvairūs gamintojai Jums pasiūlys skirtingus modelius ir spalvas. Kainų įvairovė visada prisitaikys prie jūsų piniginės, o šviestuvų išpardavime rasite pačius geriausius mūsų pasiūlymus su palankiausią kainą.

  Vaikiškos lempos pasižymi netikėtomis ir labai smagiomis formomis. Interjerui tai suteikia žismingumo, spalvų paletės papildymo, sukurią įmantresnę aplinką, kurioje tampa dar maloniau žaisti ir leisti laiką vaikams. Vaikai auga, žaidžia ir tobulėja su šviesa, todėl pasirūpinkite juo teisingai. Įrengiant vaikų kambarį galvokite apie įrengimą keletą žingsnių į priekį.

  Jei visame kambaryje įrengsite daug spalvotų, ryškių detalių- bus sunku išrinkti ir pritaikyti šviestuvą kuris nesujauks interjero ar dar labiau neapsunkins esamą interjerą. Per daug spalvų ar ryškių detalių gali varginti emociškai ir fiziškai, kurios galiausiai greitai gali atsibosti, o vaikui paaugus tiesiog taps nebeįdomios ir nejaukios, todėl reikės keisti interjerą greičiau nei planuojate.

  Sukurti tinkamą apšvietimą mažųjų kambariui ir vaikišką interjerą papildyti žaismingomis detalėmis jums padės vaikiškos lempos. Populiariausios lempos- sieninės ir lubnės, o šviestuvų gausybė leidžia derinti spalvas, formas gaubtų pagalbą ar papildomais pakabinamais elementais. Visiems vaikams pradedantiems eiti į mokyklą- svarbu turėti stalinį apšvietimą- čia puikiai pasitarnaus vaikiškas stalinis šviestuvas.

  Greičiausiai visi žinome, kad kiekvienas vaikas auga su savo heroju ar pasakų veikėją, todėl gamintojai apgalvodami šiuo populiariausius herojus pradėjo kurti vaikams labiau populiaresnius ir patrauklesnius šviestuvus su herojų veikėjais. Taip pat yra popiuliarus prisegami vaikiški šviestuvai- kuriuos be vargo esant reikalui galėsite kilnoti- tiek pritvirtinti prie stalo- tiek prie lovos kampo ar spintelės esančio vaiko žaidimo zonoje ar kitoje bet kokioje vietoje, kur tuo metu yra reikiamas papildomas apšvietimas.

  Mes siūlome saugius ir kokybiškus šviestuvus, kurie atitinka Europos standartus, todėl galite būti tikri, kad vaikai su šiomis lempomis bus saugūs.

  Kaip ir visi baldai esantys vaikiškame kambaryje, šviestuvai taip pat turėtu būti derinami prie individualių poreikų vaikui. Pavyzdžiui jei vaikas neskaito prieš miego

   

  Kaip ir visi baldai vaiko kambaryje, šviestuvai turi būti derinami prie individualių poreikių. Pavyzdžiui, jei jūsų vaikui ne itin patinka skaityti prieš miegą, tuomet geriau pasirinkti šviestuvus žaidimų zonai ar pamokų ruošimo stalui, o ne naktiniui skaitymo apšvietimui lovoje.

    

  Skaityti daugiau