Sandėlio išpardavimas

 • Nuolaidos šviestuvams - Pigūs šviestuvai - Išpardavimas

  Mūsų sandėlio išpardavime : pakabinami, lubiniai, įmontuojami, sieniniai, vaikiški, toršerai ir lauko šviestuvai su nuolaida.

  Bendroje interjero aplinkoje labai svarbu tinkamas apšvietimas, kuris užtikrintu jaukią aplinką ir taptu svarbia interjero detale. Vien apšvietimo dėka galime pakeisti visą kambario aplinką, todėl nebijokite eksperimentuoti su apšvietimu taip sukuriant daugiau jaukumo ir šilumos.

  Nuolaidos šviestuvams mūsų internetinėje parduotuvėje suteikiama visoms kategorijoms, todėl be vargo galėsite išssirinkti tinkama šviestuvą bet kuriai patalpai.

  Elegance Ella 483033201
  Populiari prekė   -82%
  27 
  155  Sutaupykite 128 
  Elegance Ella 483033101
  Populiari prekė   -82%
  27 
  155  Sutaupykite 128 
  Megapolis Olympia 638013806
  Populiari prekė   -64%
  25 
  70  Sutaupykite 45 
  Megapolis Olympia 638013703
  Populiari prekė   -48%
  18 
  35  Sutaupykite 17 
  Megapolis Olympia 638013606
  Populiari prekė   -64%
  25 
  70  Sutaupykite 45 
  Megapolis Olympia 638013503
  Populiari prekė   -48%
  18 
  35  Sutaupykite 17 
  Megapolis Lazio 103020701
  Populiari prekė   -46%
  8 
  15  Sutaupykite 7 
  Muzikinis LED šviestuvas 60 W RGB + Bluetooth
  Populiari prekė   -37%
  49 
  79  Sutaupykite 30 
  Megapolis Lazio 103020701
  Populiari prekė   -46%
  8 
  15  Sutaupykite 7 
  Techno Orion 540021206
  Populiari prekė   -65%
  35 
  102  Sutaupykite 67 
  Išmanioji „Bluetooth“ muzikos lemputė su RGB
  Populiari prekė   -48%
  15 
  29  Sutaupykite 14 
  Sieniniai šviestuvai prie lovos Dropy
    -53%
  15 
  32  Sutaupykite 17 
  Sieniniai šviestuvai miegamajame Firto
    -47%
  10 
  19  Sutaupykite 9 
  Pakabinamas šviestuvas internetu Mat Black
    -46%
  115 
  215  Sutaupykite 100 
  Lubinis pakabinamas šviestuvas Gold Bronze
    -41%
  126 
  215  Sutaupykite 89 
  Ikea Šviestuvas Lubinis Daily Bulb
    -27%
  99 
  137  Sutaupykite 38 
  Šviestuvas pakabinamas Gold night
    -28%
  178 
  249  Sutaupykite 71 
  Kryptinis šviestuvas Baroko
    -27%
  13 
  18  Sutaupykite 5 
  Plafoninis šviestuvas Grey Meed
    -27%
  43 
  59  Sutaupykite 16 
  Plafonas Šviestuvas Brown Etico
    -27%
  43 
  59  Sutaupykite 16 
  Klasikinis lubinis šviestuvas Gordo wave
    -31%
  37 
  54  Sutaupykite 17 
  LUBINIS ŠVIESTUVAS ROVO
    -45%
  1250
  23  Sutaupykite 1050
  MODERNUS LUBINIS ŠVIESTUVAS AMARETTO BLACK
    -25%
  12 
  16  Sutaupykite 4 
  TORŠERAS MOKI VEZI
    -44%
  54 
  97  Sutaupykite 43 
  STALINIS ŠVIESTUVAS MOKI VEZI
    -36%
  28 
  44  Sutaupykite 16 
  SIENINIS ŠVIESTUVAS MOKI VEZI
    -18%
  22 
  27  Sutaupykite 5 
  SIENINIS ŠVIESTUVAS STAITO
    -40%
  21 
  35  Sutaupykite 14 
  LUBINIS ŠVIESTUVAS RUBO
    -31%
  68 
  99  Sutaupykite 31 
  SIENINIS ŠVIESTUVAS PERBO
    -42%
  34 
  59  Sutaupykite 25 
  SIENINIS ŠVIESTUVAS PERLU
    -37%
  22 
  35  Sutaupykite 13 
  SIETYNAS PERLO
    -14%
  98 
  115  Sutaupykite 17 
  SIENINIS BRA ŠVIESTUVAS PERLO
    -34%
  32 
  49  Sutaupykite 17 
 • Pigus šviestuvai internetu ir jų platus pasirinkimas suteikia galimybę plačiai išplėtoti pačias įvairiausias idėjas jūsų namuose. Skirtingo dizaino ir modelio apšvietimas pateisins net ir pačių išrankiausiųjų lūkesčius. Dabar visi šviestuvai bet kuriuos paros laiku yra pasiekiami internetu- siūlome apsilankyti ir įsitikinti. Taupykite savo laiką ir pinigus.

  Funkcionalumas kuriant apšvietimą namuose, tai vienas iš svarbiausių dalykų į ką turite atsižvelgti. Todėl modernus šviestuvai nevisada būna naudingi, o pigus sviestuvai kartais gali pasitarnauti Jums daug daugiau. Nepamirškite , kad geriausiai apšviestos turėtų būti tos vietos ir erdvės, kuriose praleidžiate ar planuojate praleisti daugiausiai laiko.  

   

  Lubiniai šviestuvai

  Pigiau Jūsų namams suteikia apšvietimą bendrai erdvei, o dekoratyviniai šviestuvai dažniausiai būna interjero detalės dekoras.

  Kaip žinome geriausiai apšviestos erdvės turėtu būti darbo zonos. T.y. Virtuvė ir darbo kambarys ar tam skirta zona. Virtuvės šviestuvai turėtu būti funkcionalūs ir tiksliniai.

  Virtuvėje dažniausiai apšviečiame bendra erdvę, gaminimo darbo zoną ir valgomąją dalį.

  Įmontuojami LED šviestuvai virtuvės spintelėse puikiai tinka apšviesti darbo zonos ir suteiks pakankamai šviesos gaminant. Pakabinami švistuvai ar lubiniai šviestuvai puikiai tiks apšviestį vlagomąją zoną. Mūsų puslapyje atrasite modernių ir stilingų sprendimų.

   

  Vonios šviestuvai


  i dažnai naudojami įmontuojami įviestuvai, LED panelės dažnai itin praktiškai pritaikomos vonio kambaryje, kadangi yra estetiško ir paprasto dizaino, jos labai lengvai įmontuojamos i gipsą ar pakabinamas lubas. Šis apšvietimas gali būti naudojamas kaip papildomas ir kaip pagrindinis šviesos šaltinis vonioje.

  Nors vonioje dažniausiai kuriame jaukumą, romatišką aplinką karštiems vonios vakarams, bet turime nepamiršti, kad čia taip pat atliekame ir gražinimosi procedūras, todėl norint užtikrinti potogumą dažniausiai šalia veidrodžio kabiname sieninius šviestuvus ir šie šviestuvai turėtu šviesti kuo ryškiau. Dažniausiai šį apšvietimą naudojame kaip papildomą ir įsijungiame su papildomu jungikliu prie veidrodžio.

   

  Svetainės šviestuvai

  Reprezentinė namų zona - svetainė. Galime sutikti, jog skiriame daug dėmėsio tiek interjerui, tiek dekoracijai būtent šiai patalpai. Čia dažniausiai renkames įmantrius, originalius, išskirtinius šviestuvus, kurie išssikirtu ir taip nustebintu mūsų svečius. Jei jūsų interjeras tamsesnių tonų- čia gali puikiai atrodyti juodi šviestuvai- nebijokite eksperimentuoti ir rinkites naujausių tendencijų apšvietimą, tai suteiks išsskirtinumo jūsų erdvei, o jus galutiniu rezultatu tikrai liksite patenkinti.

   

  Miegomajo šviestuvai

  Miegamojo šviestuvai pigiau (prie lovos ar bendram apšvietimui) turėtu būti ne pernelyg ryškus. Taip galėsite sukuti ramią ir atpalaiduojančią aplinką. Vieno šviesos šaltinio šioje patalpoje dažniausiai neužtenka, ypač jei jūsų miegamojo kambarys yra didelis.

  Dažniausiai renkames keletą apįvietimo taškš- bendra lubinį apšvietimą ir lovos apšvietimą - sieniniai šviestuvai. Taip pat žinoma galimi papildomi šviestuvai priklausomai nuo kambario dydžio, jūsų įpročių ir detalių iįplanavimo. Dažnai miegamajame taip pat turime ir grožio staliuką- grožio procedūroms. Šioje vietoje turėtu būti papildomai įjungiamas ryškus apšvietimas, kuris galįtu jums tinkamai apšviesti veidrodį.

  O jei lovoje mįgstate skaityti ar dirbti su kompiuteriu Jums reikės sieninio, dažniausiai skaitimui skirto apšvietimo su ryškesne šviesa. Jei šio įpročio neturite- puikiai tiks dekoratyvinis lengvos įviesos BRA šviestuvas, kuris tarnaus kaip naktinė lemputė su mažu šviesos srautu. Norime priminti kad teisingai ir funkcionaliai įrengtas pašvietimas suteiks jums jūsų namuose jaukumo pojūtį ir komfortą.

  Pagrindiniam apšvietimui miegamajam galima rinktis lubinį arba pakabinamą šviestuvą. Kuris šviestuvas Jums tinkamesnis? Šį sprendimą turite priimti priklausomai nuo lubų aukščio. Aukštesnėms luboms tiks pakabinamas šviestuvas, o žemesnėms- rinkites lubinį šviestuvą, taip neapkrausite miegomajo kambario erdvę.

   

  Pigus šviestuvai Vilniuje

  Jei jums reikia reikalingi pigūs šviestuvai, su gera akcija, laukiame jūsų mūsų parduotuvėje. Ir išpardaviminiai šviestuvai padės Jums surasti kokybišką ir nebrangų variantą. Ir kartais gali atrodyti, kad išsirinkti tinkamą šviestuvą iš didelio asortimento yra sunku ir tai nėra lengva užduotis- visada siūlome Jums mūsų konsultantų pagalbą, kurie Jums patars ir atsakys visus klausymus.

  Čia jūsų lauks vaikiški šviestuvai- kūdikiams ir jaunuoliams. Todėl šiuo metu pats metas įsigyti šviestuvus internetu neišeinant iš namų. Paprastai Jums tiesiog reikia nuspresti kokio modelio norite, bei kokiai jūsų namų erdvei ir tuomet galėsite rinktis iš plataus asortimento. Prekes siunčiame į visus miestus, o šviestuvus Vilniuje galėsite atsiimti patys mūsų parduotuvėje nemokamai.

  Prekiaujame įvairiais prekių ženklais ir gamintojais. Kiekvienas gamintojas Jums pasiūlys išskirtines kainas ir modelius.

  Nepamirškite- Šviestuvai, tai daugiau nei apšvietimo sprendimas. Jų paskirtis jau seniai pakeitė savo funkciją ir šiai dienai- tai ne tik šviesą- tai viena išskirtinė interjero detalė. Todėl labai svarbu kokį šviestuvą jus išsirinksite. Išsirinkite tokį šviestuvą kuris ne tik atliktu savo funkciją, bet ir derėtu prie jūsų kuriamo interjero namuose.

  Šviestuvų asortimentas mūsų puslapyje tikrai gausus- internetinėje parduotuvėje visada galite rasti didžiausią pasirinkimą siūomų šviestuvų, ko tikrai nerasite bet kurioje fizinėje parduotuvėje.


  Pakabinami šviestuvai pigiau

  Pakabinami šviestuvai, lubiniai šviestuvai pigiau ir sietynai tai viena iš gausiausių kategorijų, kurioje rasite daugybę modelių, mat daugeliu atveju šie šviestuvai skaitosi optimaliausi. Jų gausa suteikia pasirinkti geriausiai derantį variantą ir norimą stilių.

  Pigu lt lubiniai sviestuvai - dažnas pasirinkimas gyvenamosiose patalpose. Tai patogus ir greitas sprendimas apšviesti visą patalpą, kuris tinkamas beveik visose patalpose. Tai vienas iš geriausių sprendimų, nes net su vienu šviestuvu galite apšviesti visą patalpą be jokių rūpesčių.

  Ypač jei toje patapoje nėra galimybės įrengti sieninio šviestuvo. Nereikiant rūpintis keliais šviesos židiniais- galite taip pat ir sutaupyti pakabinant lubinį apšvietimą.

  Lubiniai šviestuvai internetu yra pats praktiškiausiais sprendimas dėl patogumo ir kainos. Kainos internetu visada yra siūlomos pigiau, o ir asortimentas yra daug platesnis nei fizinėse parduotuvėse.

  Todėl vargiai nesutiksite, kad išssirinkti ramiai šviestuvą namuose yra daug patogiau, o taip pat Jums nereikia niekur keliauti, kadangi Jums prekes pristatys tiesiai iki jūsų duru išsirenkant kurjerio paslaugas. O jeigu dažnai nebūnat namuose- galite užsakyti paslaugą siuntimas Lietuvos paštu- ir savo užsakytą prekę atsiimsite bet kuriuo Jums patogiu laiku savo pašto skyriuje. Paprasta, patogu ir greita!


  Pigus staliniai šviestuvai

  Staliniai šviestuvai pigiau būna dviejų rūšių- dekoratyviniai ir darbiniai. Darbiniai stalo šviestuvai- tai tokie šviestuvai kuriuos galime pritaikyti darbo stalui ir apšviesti savo darbo zoną, o standartiniai stalo šviestuvai- universalūs, kuriuos galime naudoti kaip naktinė šviesa ant miegamojo staliuko prie lovos ar dekoratyvinis apšvietimas svetainės erdvėje. Tokie šviestuvai dažniausiai papildomai suteikia patalpoms elegancijos.


  Nuolaidos šviestuvams lauko

  Visade taikome taip pat nuolaidas ir lauko šviestuvams. Čia rasite dideli pasirinkimą nuo įmontuojamų į grindinį iki pakabinamu lubose. Šiuos šviestuvus renkames priklausomai kokį objektą norime apšviesti ir kokį efektą išgauti pigu šviestuvai. Tarp mūsų siūlomų šviestuvų neabejotinai rasite geriausią sprendimą.

  Lauke erdvėje pasirinktas teisingas apšvietimo sprendimas - pigu lt lauko šviestuvai suteiks Jums galimybę atverti erdvės ir kiemo grožį. Išryškins norimus objektus (medžius, takus, augalus ir kt.), todėl būtinai apgalvokite ką konkrečiai norėsite apšviesti savo kieme ir kokią pagrindinę funkciją atliks šie šviestuvai.   

  Akcijos šviestuvams

  Akcijos šviestuvams taikomos mūsų asotimentui kategorijoje sandėlio išpardavimas. pigu lt sviestuvai visada puikus sprendimas išsirinkti apšvietimą neišeinant iš namų. Šviestuvo modelis ir rūšis interjere svarbus derinant natūralią šviesą, įeinančią pro langą ir dirbtinę šviesą, kuria skleidžia lempos ar įrenginiai. Būtina rasti pusiausvyrą tarp šių šviesų ir išlaikyti kokybišką požiūrį į panaudojimo galimybes.

  Dažnai galvojame, kad internetu nesulauksite patarimo? tai visiskai netiesa- mes konsultuojame tekefonu, todėl žmonės vis dažniau įpranta prie tokio apsipirkimo būdo. Pirkimas tradiciniu metodu jau tampa atgrasiu ir nemadingu, kadangi fizinėje parduotuvėje nerasite tokio plataus asortimento, o ir palyginti prekes negalėsite, o štai internete tai padaryti bus paprasta ir patogu.  

  Skaityti daugiau