Įmontuojami šviestuvai

 • Įleidžiamos panelės tinka patraukliam, vienodam ir efektyviam aplinkos apšvietimui. Šie šviestuvai yra optimaliai apsaugoti, kad būtų patogus vizualiai. Šviestuvuose šių dioprijų sistema pasiekiama naudojant platų optinį spindulį arba lygiavertį tamsiosios šviesos atšvaitų ribinį kampą.

  O tie šviestuvai, kurie yra su gana siauru spinduliu plitimu- idealiai tinka aukštoms patalpoms, derinant gerą vizualinį vaizdą su vienodu apšvietimo išdėstymu. 

  Prekių nėra.
 • Įleidžiami šviestuvai yra interuojami į mūsų lubas, nepaveidami lubų išvaizdos ir sudarant vientisas lygias lubas. Kvadratinis ar apvalus, kryptinis ar taškinis- visi jie atlieka puikiai savo užduotį.

  Yra keletas įleidžiamų lubų kriterijų:

  Šviestuvo pasirinkimas lems šviesos spalvą ir šviesos intensyvumą
  Koks bus pasirinktas spinduliavimo šviesos kampas
  Ribinis arba optinis spinduliavimas, kuris padidins regėjimo komfortą
  Įdubos gylis
  Lubų angos dydis
  Tvirtinimo detalė (uždengta ar nuleista)

  Kryptiniai įleidžiami šviestuvai

  Tokios lempos yra naudojamos atskiroms sritims ar objektams paryškinti vidutiniu ar siauru šviesos paskirstymu. Tokias lempas galima pasukti 360° ir pakreipti iki 20°.

  Led šviesos panelės dizainas

  Šviesos diodų plokštės yra plokščios, jų ypač plonas profilis galimas jei naudosite kompaktiškus šviesos diodus. Tokių lempų privalumas yra tas, kad vaizdas tampa labai minimalistinis, o lempa yra moderni. Minimalistinis integravimas sukuria tvarkingesnę interjero estetiką. Šios šviesos užima labai mažai vietos, jos padeda patalpai atrodyti optiškai didesnei. Todėl visos LED paneles gerai veikia net ir pačiose mažiausiose patalpose.

  Šviesos diodų plokštės yra plokščios, jų ypač plonas profilis įmanomas tik naudojant kompaktiškus šviesos diodus. Pagrindinis privalumas yra tas, kad pati lempa - tiek moderni, tiek minimalistinė - užima galinę sėdynę ir sukuria tvarkingesnę interjero estetiką. Kadangi šviesa užima labai mažai vietos, ji padeda patalpai atrodyti didesnei. Todėl LED plokštės gerai veikia net ir mažiausiuose kambariuose.

  Kuom skiriasi ant paviršiaus montuojamos panelės ir įledžiomos į lubas?

  Įleidžiami šviestuvai yra montuojami lubose, o plokštės yra tvirtinamos ant lubų. jei naudosite įmontuojamas paneles, lubos ir LED skydai tampa vienodi- susilieja į viena plokštumą, tačiau ne į visas lubas galime leisti šviestuvus, todėl tam atvejui yra naudojamos paviršiuje montuojamos plokštės. Jie yra pritvirtinimiprie lubų tokiu pačiu principu, kaip ir kiti standartiniai lubų žibintai.

  Apvalios ir kampinės LED plokštės

  Nevisuomet mūsų namuose yra tinkamos kampinės LED plokštės, todėl rinkoje galite rinktis ir apvalias plokštes. Vadinama LED sąvoka "Led panelė" gali jus suklaidinti, jog tai tik modeliai su plokščiais paviršiais, tačiau iš tikrųjų yra daugybė apvalių įleidžiamų žibintų, kurie atlieka to pačią funkciją- o jas dažniausiai vadina "downlight".

  Šiuo metu galime Jums pasiūlyti įvairaus dydžio Led plokščių, o tai reiškia, kad bet kokiai patalpai rasite sau tinkamą dydį. Dažniausiai sutinkami jau standartiniai dydžiai 600 x 600 mm, 625 x 625 mm, 1250 x 625 mm, 1250 x 312 mm, 1200 x 300 mm. Apvalios LED plokštės dažniausiai nudojamos 68mm ir 82mm. skersmens.

  Kaip reikėtų įmontuoti LED plokštes į gipso kartoną?

  Viskas priklauso nuo modelio kuri planuojate įsigyti. Dažniausiai vienas iš populiariausių būdų, tai montavimas virš gipso kartono angos, kuriai naudojame lemputės tvirtinimo spyruoklę. Arba montuojame su papildomais tvirtinimo rinkiniais, kaip tvirtinimo rėmai.

  Kaip reikėtų įmontuoti LED plokstes į pakabinamas lubas?

  Be tinko montavimo metodo, jūs taip pat montuojate arba įleidžiate LED plokštes i įtempiamas lubas. Tokiu atveju čia LED plokštes tiesiog yra įkišamos į pakabinamų tinklų lubas. Dažnai buriuose yra naudojamos tinklelio lubos, nes jos optiškai palaiko šviesą ir puikiai dera prie bendros estetikos. Visos LED panelės paprastai tvirtinamos laikikliais, kurie yra gręžiami prie lubų.

  Įmontuojamos panelės kurios yra reguliujamos ir keičimomis spalvomis.

  Šiuo metu gaminojai jau gali jums pasiūlyti šias funkcijas. Todėl kaip ir įprastą šviestuvą jus galėsite be problemų reguliuoti šviesos srautą ar keisti norimas spalvas.

  Kas yra LED skydai?

  Šviesos diodų skydai tai galimybė pakeisti fluorescencines lubų lempas komerciniuose pastatuose ar biuro aplinkoje. Jos yra plonos plokštės, kurios yra sudarytos iš LED šviesos diodų ir yra išdėstytos tarp aliuminio korpuso ir plastikinės medžiagos. Į aliuminį korpusą atsiremia šviesos diodų juosta ir tuo pačių aliuminio pagalba užtikrina lempų aušinimo sistemą.

  Led plokštės yra puikus pasirinkimas jeigu ieškote kokybiško apšvietimo sprendimo savo biuro ar kitai komerciniai patalpai. Taip pat taip sumažinsite savo kaštus ir padėsite aplinkai.

  Visi šie įmontuoti LED žibintai yra iki 80% efektyvesni ir patogesni nei bet kokia kita alternatyva, jei lyginsime bet kokias florosencines ar halogenines lempas. Šviesos diodų energija net 95% yra paverčiama į šviesą, o sueikvojama tik 5% kaip šiluma. Todėl sutike, kad jų energijos vartojimo efektyvumas yra tiesiog nepakartojamas visais atvejais.

  Led panelių plokščių tarnavimo laikas yra išties įstabus ir išskirtinai ilgas, šviesa dažniausiai šviečia iki 50 000 valandų. Todėl visada verta investuoti į šviesesnę ateitį ir neabejoti LED lempų patikimumu.

  Šios lempos dažniausiai atsiperka per 1-2 metus priklausomai kiek dažnai yra naudojama šioje vietoje apšvietimas.

  Jei naudosite tradicines flourasencines lempas apie 40% šviesos prarasite pačioje furnitūroje. O integralio LED plokštės Jums suteiks platesnį šviesos kampą su naudingesnę šviesa ir mažesne galia.

  Atsiminkite kad su LED panelėmis jus sutaupysite net pačiuose šviestuvuose. Pasiekti panašų rezultatą galite labai paprastai. Su įprastais šviestuvais jums reikės 4 vienetų, o integruojant LED apšvietimą jums reikės tik 3- kad pasiektumėte tą patį rezultatą kurį turėjote prieš tai. Todėl tai vienareikšmiška nauda.

  Taip optimizuodami savo namų apšvietimą jus pasieksite geresnius ir ryškesnius šviesos efektus naudodami mažiau LED jungiamųjų detalių nei esama.

  Kas yra Liumenai?

  Liumenai tai yra visos šviesos galios matas ir liumenais jis yra matuojamas. Kuo didesni liumenai- tuo didesnė šviesos galia. Liumenai padalyti iš vatų (galios), parodys jums LED skydelio efektyvumą.

  Kuo didesnis liumenų kiekis per vatą, tuo efektyvesnis bus LED skydelis. Taip lyginame panašiai tarkim mašinos degalų suvartojimo efektyvumą į 100km.

  Spalvų temperatūra ir kodėl ji yra svarbi atkreipti dėmesį prieš įsigyjant šviestuvą. Prieš perkant svarbu atsižvelgti kokios temparatūros mes norime, kaip norime kad šviestu mūsų apšvietimas. Šviesos diodų šviesa yra žymima Kelvinais (K).

  Šaltai balta spalva turi nuo 4000 iki 5000 K - tai būtų švari, moderni išvaizda, kuri idealiai tinka biurams, mokykloms, mažmeninėms prekyboms, mokykloms ir vioms kitoms komercinėms ar nekomercinėms patalpoms.

  Šiltai balta spalva - nuo 2700 iki 3000 K tai būtų mūsų mylima tradicinė auksinė spalva, primenanti ir susijusi su kaitinamosios lempos apšvietimu. Šia šviesą mes dažniausiai naudojame ramiose patalpose, ypaš namuose kur nereikalingas konkretus, ryškus apšvietimas.

  Pritemdymas- Integruotos standartinės šviesos diodų plokštės yra komplektuojamos dažniausiai su netamsinamu. Jei jums reikalingas šviesos reguliavimas- turėsite pakeisti valdiklį.

  Avariniai įrenginiai ir jų plokščių apšvietimas. Nutrūkus elektros tiekimui avarinis LED skydelis mažiausiai šviečia 3 valandas ir apšvies evakuacinius kelius. Čia dažnai mes taip pat naudojame LED plokštes, kurios yra būtent pritaikytos avarinėm versijom.   

  Skaityti daugiau