LED Filament lemputė C35 4W E14 220-240V Greelux (3000K)

 • Kraunamos nuotraukos
  290
  Į krepšelį 

  Iš tikro galime pastebėti, kad šios filamentinės lemputės arba dekoratyvinės lemputės yra unikalios, su labai įdomiais techniniais sprendimais. Jeigu šiek tiek domites naujovėmis ir LED apšvietimu, galėjote pastebėti jog labai panašios i LED lempas pasirodė kažkas panašaus į kaitrines lemputes. Todėl jau šiandiena visas savo kaitrines lemputes galite pakeisti i taupias LED lemputes niekuom neišsiskiriančiu dizainu nuo senosios kaitrinės lemputės. O LED lemputes atitikmuo kaitrinei yra tikrai nemažas.  

  Galia: 4 W

  Įtampa: 220-240 V

  Cokolis: E14

  Šviesos temperatūra: 3000 K

  Šviesos srautas: 400 lm

  Energijos klasė: A+

  Išmatavimai 105*36  

  Galingumas W
  4
  Lemputės Lizdas
  E14
  Šviesos spalvos temperatūra (K)
  3000K (Šiltai balta)
 • Jeigu domites naujovėmis ir LED apšvietimu, galėjote pastebėti jog labai panašios i LED lempas pasirodė kažkas panašaus į kaitrines lemputes. Taip Jus neapsirikote, šios lemputės į Lietuvą atkeliavo prieš keletą metų. Tik jų išvaizda priminė senas kaitrines lemputes ir žinoma akyse jas sukritikavo.

   Ar gamintojams reikia gaminti tai, kas jau seniai nebemadinga ir netaupu? Tačiau ilgainiui žmonės suprato, jog tai kas pirmu žvilgsniu pastebima nėra tiesa. Tai modernios ir taupios LED lemputės, tik jų dizainas ir išvaizda sukurta taip kad atkartotu senasias kaitrine lemputes.

  Ir iš tikro galime pastebėti, kad šios filamentines lemputes yra unikalios, su labai įdomiais techniniais sprendimais. Tik jos buvo įvestos į rinką labai palaipsniui ir laukė žmonių reakcijos ir atsiliepimų. Sutikime iki šiol daugelis žmonių dar nežino, kad tokios lemputės egzistuoja ir kodėl jos tokios išskirtinės.

  Prabangiuose šviestuvuose ir įvairiausiuose jų modeliuose lempos gaubto forma ir kaitinimo siūlas dažnai būna svarbi to šviestuvo detalė. Tad dar norėdami taupyti energija negalėjome pakeisti šios lemputės į LED, kad galėtume nesugadinti šviestuvo išvaizdos. Sutikite nevisada įprastos LED lemputės atrodo gražiai prie vieno ar kito šviestuvo.

  Todėl jau šiandiena visas savo kaitrines lemputes galite pakeisti i taupias LED lemputes niekuom neišsiskiriančiu dizainu nuo senosios kaitrinės lemputės. O LED lemputes atitikmuo kaitrinei yra tikrai nemažas.

  Šių lempučių išvaizdų ir pačios lemputės kolbos dizainą jau sutiksime nemažą asortimentą. Dekoratyvinių formų- nuo tradicinės ovalios iki dekoratyvinių, žvakės liepsną primenančių kolbų.

  Prabangūs sietynai, dažniausiai klasikiniai reikalauja išskirtinės lempučių išvaizdos ir būtent čia mes dažnai taikome žvakę primenančią formą lemputes.

  Pakalbėkime kuo gi visgi skiriasi sietynai nuo standartinių pakabinamų šviestuvų? Ir kodėl būtent čia dažnai naujojamos filamentinės lemputės. Klasikinė išvaizda, kurios nesupainiosite su nei vienu pakabinamu šviestuvu. Sietynai jau labai seniai žinomi šviestuvai.

  Prisiminkite filmus su prabangiais rūmais ir dideliomis pobūvių salėmis, šie šviestuvai kabėdavo būtent šiose vietose ir apšviesdavo pokylių sales ir jose besilinksminančius rūmų svečius. Ankščiau žinoma lempučių nebūdavo ir ant tokių sietynų tvirtindavo žvakes, kurias uždegdavo tarnai. Uždegti visą pobūvių salę tarnams užimdavo tikrai nemažai laiko, todėl juos degdavo tik iškilmingų puotų metu.

  Bet galime pasidžiaugti kad iki šių dienų sietynų išvaizda ir jų elegantiškumas pakito nežymiai. Išliko senosios ilgametės tradicijos. Šiai dienai žinoma žvakių mes jau nenaudojame, ir įžiebiame tokius grožius vienu mygtuko paspaudimu. Todėl būtent čia išliko žvakių formos įmitaciją- kurias mes pakeitėme į lemputes, kurias sukame ant kiekvienos sietyno atskiros šakos.

  Taigi tyliai galime sutikti, jeigu atsisakome kaitrinių lempučių nenorėtume į šiuos šviestuvus sukti įprastines LED lempos- kurios atrodys gremėzdiškai ir sugadins viso sietyno išvaizdą. Nors Led lempų formų sutiksime labai įvairių, bet tinkančių sietynams dėja nebuvo. Todėl būtent čia gamintojai ieškodami sprendimo sukūrė įstabias kaitrines filamentines led lemputes.

  Gamintojai bandė sukurti įvairių lempų, kurios atkartotų kaitinimo lemputės išvaizdą, bet tai buvo fiziškai neįmanomą taikant liuminiscencinę lempą, kadangi šviesos diodai tai yra miniatiūriniai šviesos šaltiniai. Ir su laiku atsivėrė perspektyva išspręsti šią problemą.

  Vienu metu buvo sukurtos lemputės, kuriose šviesos diodai buvo išdėstomi ant plonos vielutės filamentinės lempos viduje. Tačiau toks sukurimas turėjo galios apribojimus- ji galėjo būti ne didesnė nei 25W kaitinimo lempą atitinkantį šviesos srautą kurianti šviesos diodų lempą. O taip pat šios sukurtos lempos buvo brangios ir 100% nepavyko išgauti kaitrinės lempos išvaizdos.

  Visgi Japonijoje 2008 metais Ushio kompanijai pavyko sukurti pirmąsias diodų lempas. Jų išvaizda visiškai nesiskyrė nuo senųjų kaitinimo lempučių. Šia naujiena Japonų kompaniją pavadino- Filament LED Bulb.

  Ką reiškia Filament? Filamentine reiksme nuo angliško termino Filament reiškiančio "kaitinimo siūlas". Kadangi versdami pažodžiui- prieštarautume reikšmei "šviesos diodų kairtinės lempos", todėl paplito tarptautinis pavadinimas Filamentinės šviesos diodų lempos pavadinimas, kurios turi sutrumpinima FLED.

  Pradžioje FLED lemputės buvo gaminamos tik dekoratyviniais tikslais, kadangi šviesos srauto buvo neužtektina bendram apšvietimui. Ir tik 2013 metais įvyko įstabus proveržis, kurio metu keletą Kinijos kompanijų pristatė galingas Filamentine lempute. Šis sukurimas buvo skirtas naudoti bendram apšvietimui, kadangi jų šviesos srautas skleidė iki 60W galios atitinkančią kaitrine lempute.

  Taigi galime teigti, kad 2008 metais, o 2013 metais patobulinta, bet galiausiai sukurta iš principo nauja lempų rūšis.

  Taigi palaipsniui įvairūs gamintojai pradėjo tobulinti dizainą ir jų išvaizdą. Išliko pagrindiniai kriterijai renkant vienus geriausius gamintojus, tai Estetinis žvilgsnis, pritemdymas, CRI (spalvų perteikimo indeksas), parinktys ir variantai. Taigi galime peržvelgti vienus populiariausius pasaulio gamintojus.

   

  Tala- tai apdovonojimų pelnęs apšvietimo prekės ženklas. Jų pagrindinis aspektas kuriant lemputes- geras dizainas, kuris gali padėti sušvelninti klimato pokyčius. Tala kuria įvairias lemputes- nuo funkcinių iki dekoratyvinių.

  Jų universalus LED apšvietimo asortimentas sukurtas taip, kad galėtume lengvai papildyti interjerus, erdves bet kokiame stiliuje ir žinoma bet kokioje šalyje. Lemputės sukurtos iš aukščiausios kokybės komponentų. Rezultate galime išvisti nepakartojamą našumą ir kokybę, kuri puikiai tinka šiuolaikškam gyvenimui.

  Buster + Punch kompanija yra sukurusios kolekcijas taip, kad veiktų harmoningai tarpusavyje ir sugebėtu apimti visų namų ir komercinių patalpų erdves ir jų sritis. Šios kompanijos kolekcijos žinomos visame pasaulyje, kaip Caged, Stones, Hero, Hooked, Heavy Metal- ir visos šios kolekcijos skirtos dirbti kartu su novatoriškomis LED lemputėmis.

  Įmonė Segula- visuose jų gaminiuose yra patentuotas minkštas siūlas, kuri ne tik pakerės savo išvaizda, bet taip pat pasižymi labai aukšta šviesos kokybė, kuri buvo pavadinta "Segula Design Line".

  Calex- Originalūs ir unikalūs. Ir kiekviena lempa čia yra rankų darbo, nepriklausomai kokį derinį Jus pasirinksite- atskirą ar kolekciją. Čia rankų darbo kolekcija suteikia patrauklų bet kurio interjero papildymą.

  GE lighting- ateitis- susipažink su praeitimi, taip galėtume pavadinti šios įmonės kuriamas lempas. Dėl savo senovinės formos suteikia pritemdomą, ilgalaikį ir energiją taupantį žavesį bet kurioje erdvėje.

  Amarcords gamintojai specalizuojasi būtent senovinių lempų gamyboje. Jos išsiskiria tiek viduje, tiek išorėje. Gyvų formų ir medžiagų derinys, kuris yra susietas su spalvingų laidų pasirinkimu.

  Ir butent čia apšvietimas tampa tikru edėjos veikėju. Gamintojai šiuos šviestuvus tiekia Italija ir Europa, kuriuos gamina tiek porcelianinius, stiklinius ir metalinius.

  Filamentinė lemputė ir jos konstrukcija

  Šios lemputės kuriamos naudojant technologiją COG (Chip-on-glass), ši technologija jau ankčiau sėkmingai buvo išbandyta ant telefonų ekranų. Šioje technologijoje itin maži šviesos diodai yra išdėstomis ant dirbtinio safyro pagrindo. Filamentinis led šviesos diodas- kadangi sukurtas pagrindas yra skaidrus- mes galime kurti į visas puses šviečiančius šviesos diodų masyvus.

  Pakalbėkime apie standartinį Filament. Tai analogas Lediniui kaitinimo siūlui, kuris yra 1,5mm ir 30mm ilgio stiebas iš dirbtinio safyro ar stiklo (stiklą naudaja kaip pigesnį variantą). COG technologija ir ant jos išdėstytą 28 mėlynos LED spalvos.

  Kai kuriuose modeliuose sutiksime raudonos spalvos LED, jis dedamas tam kad šviesa būtu šiltesnė, bet skaičius išlieka toks pats 28. Visa tai yra padengta silicio pagrindo liuminiforu. Vienas toks filamentas naudoja 0,8-1,3W galią, todėl parenkant jų kiekį galime gauti reikiamo galingumo lempą.

  Filamentai yra pranašesni jeigu lyginsime juos su tradicinėmis šciesos diodų matricomis. Pranašumas atsiranda tuom, kad tolygiam šviesos išsklaidymui į visas puses mums nereikia sudėtingų optinių sistemų, o tai sudaro nemenkus nuostuolius ir išlaidas, todėl jū naudigumo koficientas yra didesnis. O jeigu mes lyginsime Filamentinė led lemputės su tradicine LED matrica, tai filamentui yra teikiama 1,5 karto mažesnė galia, o tai reiškia mažesnį kaitinimą.

  Tačiau dažnai paėmus į rankas FLED lemputę mums kyla klausymas, o kaip čia išsisklaido šiluma? Taigi pasakysime iš karto- ne filamentų tvirtinimo elementais, o ir jokio šlumos radiatoriaus jus čia nesutiksite, net papraščiausio plastinikinio, tipinėse FLED lempose jo tiesiog čia nėra. Čia mes sutiksime dar vieną inovaciją kuri tin jautriai yra susijusi su temparatūra. Jei lemputė įkaista iki daugiau nei leistina, jo gyvavimo trukmė čia itin sparčiai sutrumpėja, tai viena iš didžiausių priežasčių, kodėl LED lemputės dažnai sugenda per kelius metus, o tik brangios gyvuoja 10-20 metų.

  Užsakymai priimami 24 val per parą. Siunčiame visas prekes į visus Lietuvos miestus ir miestelius. Jei turite klausymų prašome kreipkites į konsultantus, kurie Jums padės išspręsti visus iškylusius klausymus.