3D Pieštukas

 • 18 
  2999 Sutaupykite 1199
  Į krepšelį 

  Ar Jūs įsivaizdavote, kad jūsų piešinys nupieštas ant popieriaus gali tapti realybė? Visa tai jau įmanoma su 3D pieštuku. Tai pirmasis pasaulyje pieštukas su kuriuo Jūs įgyvedinsite visas savo įdėjas. Pieštuko siūlas iš kurio gaminama 3D projekcija yra sukurtas iš LEGO medžiagos.

  Jūs ar vaikai galės piešti ore, sukurti savo piešinį. Žemos temperatūros pieštukas yra saugus vaikams, galėsite liesti sukurtą piešinį. Taip pat su šiuo pieštuku galėsite dekoruoti daiktus. 

  Komplektacija:

  Pieštukas,

  3 vnt ABS plastiko (skirtingų spalvų) 

  Maitinimo šaltinis

  Stovas

 • Rekomenduojamos Lemputės Šviestuvui

 • Kas tai 3D pieštukas / rašiklis? 

  3D rašiklis, tai puiki pagalbinė priemonė su kuria galėsite piešti ore. Tai vienas iš didžiausių technologinių proveržių 3D modeliavimo srityje. 

  Tai vienas iš geriausių būdų pakeisti suvokimą, kad piešimas gali būti ne tik ant popieriaus, tačiau ir erdvėje. Šio rašiklio taikymo ir naudojimo galimybės yra beribės- su šiuo pieštuku galėsitte sukurti įvairius savo norimus piešinius ar dekoruoti daiktus. Praktikuosite ir eksperimentuosite kurdami meninius darbus. 

  Kaip 3D pieštukas veikia? 

  Šio pieštuko naudojimas yra labai paprastas. Kiekviename įprastame pieštuke yra naudojamas grafitas, o čia vietoje grafito naudojamas abs platikas (iš kurio yra kuriamos LEGO detalės). Pieštuko viršuje yra speciali anga, į kurią įstatome siūla (plastiką). Viduje įmontuotas specialus mechanizmas automatiškai paduoda plastiką šildytuvui, kuriame plastikas sušyla iki reikiamos temperatūros ir įsispaudžia į įšorę lydinio forma. 

  Galvutė sušyla iki 240 C, todėl rekomenduojame laikytis visų saugumo priemonių, ypač nepalikti vaikus piešti be suaugusių priežiūros. 

  Pieštukas yra labai patogus ir be problemų patogiai laikysite jį vienoje rankoje. 

  Lengvai ir be vargo galėsite keisti siūlo spalvas, tai suteiks galimybę kombinuoti spalvas tiesiogiai piešinyje. 

  Galima naudoti tiek ABS, tiek PLA siūlo medžiagą. Buityje dažniausiai naudojame ABS- jis ilgaamžis, atsparus dilimui, puikiai tinka klijuoti plastikinius įvairius gaminius. PLA medžiagos pagaminti 3D piešiniai, sukurtos figūros yra kokybiškesnės dėl jų žemesnės lydymosi temperatūros, tačiau pačio plastiko galiojimo laikas yra trumpesnis nei ABS. 

  3D spausdintuvas gali sukurti ir atkartoti tiksliai sudėtingas figūras, tačiau kaip bebūtų 3D pieštukas turi savo privalumų. Būtent juo gali lengvai naudotis vaikai, išlaikyti jį rankoje. Mažas prietaisas leis galimybę naudotis juo visur kur yra pasiekiamas elektro lizdas. Šis prietaisas puikiai atskleidžia meninę sritį. Tokį rašiklį jūsų vaikai tikrai įvertins ir išnaudos savo meninėms vizualizacijoms įgyvendinti. 

  Su šiuo pieštuku praleisite puikiai savo laisvalaikį ir kitaip pažvelgsite į šiuolaikinį praleidimo būdą. Prisidėkite su šiuo rašikliu prie vaikų akiračio praplėtimo, erdvinio mastymo ir motorinių rankų įgūdžių lavinimo. 

  Tai iš ties puiki dovana Jūsų vaikui. Laikas nestovi vietoje, pasaulis tobulėje, o mes kartu su juo. Dar visai neseniai negalėjome įsivaizduoti kad piešinius matysime savo sukurtus 3D vaizdu. O tai realus laikas kai galime piešti tiesiog ore. Paverskite savo fantaziją- realybę. 

  Saugiam darbui nepamirškite kad tai yra elektrinis prietaisas, kuris veikia su 220V, todėl projektuojant su šiuo įrenginiu reikia naudotis reikalavimo taisyklių, taip kaip ir naudojantis bet kokiu kitu elektriniu įrenginiu. Galiukas įkaista iki aukštos temperatūros, todėl keramikinį antgalį liesti draudžiamą. Kitais atvejais prietaisas yra saugus, sukurtas lengvam darbui. 

  Naudojami ABS ir PLA plastikai yra visiškai saugūs ir nekenksmingi. 

  Rašiklio Techniniai duomenys:

  Temperatūra:160-210 C reguliuojama
  Maitinimas: Pridedamas maitinimo blokelis
  Naudojama 1,75 mm ABS arba PLA siūlas
  SU LCD ekranu, kuris parodo rašiklio temperatūrą ir medžiagos tipą
  Temperatūros reguliavimas automatiniu ir rankiniu būdu
  Greičio reguliavimas
  Išmatavimai: 18 x 4,5 x 2,5 cm
  Svoris: 300 g. su maitinimo blokeliu